Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:46:15 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 3 z 30 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 01:02
Adi

Adi, to bardzo specyficzna postać forum, dająca się poznać w dwóch obliczach. Z jednej strony spamerskiego usera, miłośnika odezw różnego rodzaju, z drugiej zaś normalnego całkiem sympatycznego. Adi wręcz pała miłością do starych ramoli, takich jak Bernard, zawsze wybiera w MP postacie tylko takie, które przekroczył pewny wiek i są zdziadziałe. smiley Bardzo lubi Otherwoman i papaje.
Ogólnie pozytywna osoba, pozdrawiam smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-08-2010 17:42
Goosberry


Kocham ją. Tak, nie wstydzę się tego powiedzieć. Goosberry to cudowna dzieczyna, ale ona chyba mnie nie lubi smiley Może jak trochę podrosnę, to mnie polubi. Zbudowalem dla niej bunkier, tymczasem ona wyśmiewała się z mojego namiotu w MP 6,5. W ogóle bardzo nieładnie mną grała i wyśmiewała się z mojego młodego wieku smiley Powinienem ją za to nienawidzić, ale ją ciągle kocham. Ostatnio sprawiła mi jeszcze większy ból, spotykając się z Diego na Hawajach. Kiedyś mu jednak odbiję moja wybrankę! smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-08-2010 19:01
Bo osoba powyżej jest... moim kochanym, kochanym mężem!smiley

A tak naprawdę pewną, nieco podłą osobą znaną nam wszystkim jako Other-Kocham-Rafalka-Woman. Other to bardzo nieszczęśliwa istota, uwielbiająca do bólu (smiley) małych chłopców. Mój mąż, który ma na MP konto o nazwie rafalek1001 (smiley) podrywał ją niegdyś. Arleta (bo takie jej miano) udawała, że jej to nie na rękę, a samego rafalka uważa za idiotę. Kiedy jednak chłopiec zrezygnował z zalotów, wypłakała się w poduszkę i obiecała mu zemstę. W tym czasie rafalek wziął ślub z von Veron, czyli, a jakże, ze mną... Podła Other postanowiła zagrać na zazdrości pana młodego! Casines zgodził się jej pomóc , myśląc, że uzyska jej względy i w końcu Other zapomni o rafale. Nic z tego! Ona go tak pragnie! Biedny Cassmiley Cas, jesteśmy z tobą, nie załamuj się!smiley
Ale na tym nie koniec... Arleta jest bardzo sprytną osobą. Wiedząc, że rafalek jest wiernym mężem, chciała zrobić ze mnie niewierną żonę. Uknuła znany userom z24 spisek pt. Lion+von Veron, rafalek+JA buahaha!.

Otherwoman, prosimy cię, skończ podchody! Powiedz wprost, co cię dręczy, zamiast w przypływie desperacji zakładać podrobione rafalkowe konta!

Życzliwa ci, wcale nie będąca konkurentką- vV.
Edytowane przez von Veron dnia 19-08-2010 19:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-08-2010 21:25
Von Veron


Ma obsesję na punkcie tego, że ktoś chce podebrac jej męża ralalka. Ostatnio zaczęła podejrzewać o to mnie i zdaje się, że to jest już stan paranoi smiley Jest to oczywiście dziwne, gdyż kto przeciez chciałby rafalka? smiley Rafalek musiał oczarowac Von Veron swoją kupą śniegu swoim bunkrem ze śniegu, ktory budował w pocie czoła, mimo iż było nieźle poniżej zera. Von Veron ostatnio jednak zaczęła zaniedbywac nieco swego męża na rzecz Liona, ale usprawiedliwia ją to, że on nie jest chyba w pełni człowiekiem, bo ma ogon i futro smiley Nie jestem pewna, czy lwie, czy królicze... Oboje właśnie spędzili w Darłówku miesiąc miodowy trwający dwa tygodnie.

Pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 20-08-2010 21:29
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-08-2010 21:35
Co za kłamstwa! Ten "miesiąc" trwał tydzień!smiley

Otherwoman.
Cóż, lubię ją, mimo że w wyrafinowany sposób podbiera mi męża. Myśli, że mam obsesje ny tym punkcie, ale gdyby miała wymienić listę osób, które podejrzewam o tak niecne cel, nie zrobiłaby tego, wstydząc się pierwszego i zarazem ostatniego na niej miejsca. Tak, tak, tylko Otherwoman ma na tyle dziwny gust, by pragnąć rafalka...
Nie wierzycie, spytajcie Liona, którego O. uwikłała w tą całą, okropną walkę.
Dobra, koniec tematu.
Poza tym Other-Kocham-Rafalka-Ach-Jak-Ja-Go-Pragnę-Woman bardzo lubi czarne charaktery, podejrzane postacie, manipulantów, zbrodniarzy i Skazę z Króla Lwasmiley Za co bardzo ją cenięsmiley
Pozdrawiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-08-2010 22:20
von Veron

Żona rafalkasmiley Czyżby lubiła młodszych?smiley Poza tym Weronika mieszka w Warszawie i wiem jak wygląda nawet. Oprócz tego Weronika jest bardzo miłą i sympatyczną młodą osobą. Jest rastafanką(nie wiem jak to się pisze) i jeśli dobrze pamiętam lubi jamajskie bębenki(?smiley). Tak ogólnie mówiąc to lubią opisywaną przeze mnie osobę i mam nadzieję że Weronika również mnie lubi. Pozdrowienia z papajowego gajusmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 15:49
adi

Osoba wyżej jest... spamerem! Chociaż Adrian się do tego nie przyznaje, to jednak spam jest jego naturą. Zapiera się rękami i nogami, lecz to jest jego powołanie. smiley
Poza tym lubię i szanuję adiego, choć czasem mi docina, ale ja nie pozostaję mu dłużny. Wszyscy znają jego umiłowanie do starego pryka Bernarda, dlatego nie mógł się z nim rozstać w MP12. Zakładam, że w MP13 tez poprowadzi jego postać (o ile nie zostanie GM'em).

Pozdrawiam!
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-08-2010 21:56
Dexter jest gupi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-08-2010 22:02
Rafałek! Jest naprawdę przystojny! Niestety... pomimo tego, że bym chciała nie zwraca na mnie uwagi... smiley Ugania się za Goosberry. I właśnie tutaj chciałabym mu wyznać miłość! (smiley) Kocham cię Rafałku! Mam nadzieję, że kiedyś na mnie spojrzy i zostaniemy parą!

Pozdrawiam! smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-08-2010 22:12
Casines

na z24 przybył chyba w lutym 2008, pisał kilka miesięcy, miał fajnego avatara z wiewiórem z Epoki Lodowcowej, a potem znikłsmiley Wrócił jakoś na początku ubiegłego roku i od tamtej pory jest bardzo charakterystycznym i znanym userem, wg ankiety najbardziej lubianym (gdyż ankieta adiego miała bardzo wysoki wskaźnik błędu - przyp red.). smiley W czasach czatowych czyli wiosną 2009 można powiedzieć, że się bardzo nie lubiliśmysmiley z różnych powodówsmiley ale potem jakoś latem się to uspokoiło, podaliśmy sobie rączki i jest już ok. smiley A Hubert ma 19 lat, mieszka nad morzem i interesuje się komputerami, serialami i czymś tam jeszczesmiley Pozdrawiamsmiley
Edytowane przez Wyspa dnia 30-08-2010 22:27
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-08-2010 22:23
Lion

Bardzo lubi dziobaki, strusie, żyrafy i inne zwierzaki. Wie również, że żyrafy poruszają się inochodem. Raz widziałem jego zdjęcie, to najsłynniejsze, w piżamce! Mieszka we Wrocławiu, nie pamiętam na jakiej ulicy. Ma 15 lat. Wydaje mu się, że jest lwem, chociaż wszyscy znają jego prawdziwe oblicze, czyli postać różowego królika. W sumie nic więcej o nim nie wiem. Pozdrawiam!
Edytowane przez grzechuuu dnia 30-08-2010 22:31
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-08-2010 22:30
grzechuuu

Również mało o nim wiemsmiley na pewno ma na imię Grzegorzsmiley Urodził się w sąsiednim województwie 20 dni później. Interesuje się piłką nożną, gra w Typera i inne takie rzeczy. Jeśli mnie pamięć nie myli to nigdy się nie kłóciliśmy lub nie próbowaliśmy pozabijać. Chybasmiley Z jego postaciami w MP nie miałem zbyt częstego kontaktu, chyba Nealowi kiedyś Jason dał potrzymać gitarę jak gdzieś szedł. smiley Nie widziałem nigdy jego oblicza. Czasem jest sympatyczny a czasem tajemniczy, ostatnio chciał ode mnie mapę userów i nie powiedział czemu.smiley Pewnie coś knuje... pozdrawiamsmiley
Edytowane przez Lion dnia 30-08-2010 22:39
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-08-2010 22:24
Co prawda o Lajonie już pisałam, ale skrobnę coś raz jeszcze.

Damian chodzi do klasy o dziwnym profilu, to po pierwsze. Tak trochę się wkopał, bo dołożył sobie dodatkowe godziny lekcyjne, to jest szachy. Jak w ogóle można chodzić na lekcje szachów w zwykłym, polskim gimnazjum?!
Po drugie Lajon kręci z vV. Nie wiem jak wygląda, ale za to wiem, jak wygląda Veronka i wnioskuję, że byliby śliczną parą smiley Choć z drugiej strony, związki na odległość nie są dobrym rozwiązaniem. Moja koleżanka chodzi z chłopakiem z Bierunia, inne województwo, spotykają się raz na miesiąc. No, ale macie błogosławieństwo cioci agusi, jakby coś.
Zdziwiłam się jego zdaniem o religii, to po trzecie. Wczoraj nie spałam pół nocy, śledząc religijny temat na z24. Nie mam nic przeciwko temu, co pisał w nim L., ale myślałam, że jako rockfan wyznaje bardziej szatana, niż Boga, z tymi jego kościelnymi witrażami.smiley
Mam nadzieję, że na tym zlocie, co Muminka planuje, spotkam i poznam bliżej Lajona, bo fajny z niego gość.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 31-08-2010 22:26
agusia!



Początkowo miałam wrażenie, że agusia za mną nie przepada. Nie wiem, czemu, może dlatego, że nie wyszło nam z Barneyem smiley
Ostatnio jednak było mi dane ją bliżej poznać i moje wrażenia są pozytywne smiley
Agusia to konkretna dziewczyna ze swoim zdaniem. Myślę też, że jeśli coś chce osiągnąć, to nic nie powinno stanąć jej na drodze. Patrząc na osobowość, dałabym jej więcej niż 15 lat smiley
Ponadto agusia wydaje się być dobrą osobą, jak dla mnie nawet za bardzo! A raczej nie wydaje się, lecz taka jest.
Z tego, co się orientuję lubi się z Octopusem i często rozmawiają na gg.
Agusia mieszka w Chrzanowie, do którego odjeżdża z peronu 2 w Krakowie (z którym już się dobrze zapoznaliśmy)! Więcej napisze następnym razem, bo po co od razu wszystko wrzucać do jednego posta. smiley



Właściwie mogę uczciwie powiedzieć, że lubię agusię smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 31-08-2010 23:27
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-08-2010 22:46
Arleta

Spamerka, junior administratorka na z24 i kochanka Bena oraz żona Casinesasmiley Jest osobą mądrą, czasem niepoważnie się zachowujesmiley Lubi atakować inne strony i temat wiadra Jacka i jego shitusmiley Lubię ją i jej poczucie humoru oraz nie podoba mi się jej avek i bannersmiley Pozdrawiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-08-2010 23:31
Adiego kiedyś nie lubiłam. Wszystko za sprawą tego, że zadźgał prawie na śmierć Daniela Faradaya. A że sprawa miała miejsce kilka dni po tym, jak Dan wyznał miłość mojej Su, było jasną sprawą, że musiałam go znienawidzić smiley
Adi nadał nowe znaczenie imieniu Bernard i wizerunkowi Sama Andersona. W tych dwóch MP, które miałam okazję czytać, jego postać trzymała się na uboczu, co uczyniło Adiego specyficznym graczem. Adi ma swój świat i swoje papaje. Teraz, gdy MP10 się skończyło, lubię zarówno Adiego, jak i jego posty. Pozdrawiam.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-08-2010 23:41
agusia

Poznałam ją na zlocie i muszę przyznać, że jest to bardzo sympatyczna, otwarta osoba, z którą można porozmawiać na wiele różnych tematów. Ponadto opatentowała chyba najdziwniejszą metodę jedzenia bobu i jako Su wycałowała prawie wszystkich graczy od rafalka (ughhhh) począwszy, skończywszy na Jacku. Lubię sposób w jaki gra i pisze posty. smiley W tym roku bierze udział w konkursie polonistycznym (widocznie umiejętność ciekawego pisania idzie w parze z talentem humanistycznym smiley) W tym roku była na przystanku Woodstock i podobała jej się cała atmosfera. [aż jej troszkę pozazdrościłam]
Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na kolejnych zlotach.smiley
Edytowane przez Gooseberry dnia 31-08-2010 23:42
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Garver
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jared McManaman

Postów: 180

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-09-2010 12:22
Whoo-ah! Gooseberry smiley

Wspaniała dziewczyna. Jest bardzo mądra, inteligentna, ma świetny charakter, a do tego ładna, więc niemal, że ideał smiley Jestem fanem jej tekstów z tematu o jej miesiącu miodowym (na z 24). Widzę, że ma duży talent do pisania jak i do wielu innych rzeczy smiley Ma bardzo dobry gust jeśli chodzi o filmy. Lubi gawędziarskie tematy (ogromy plus ode mnie) smiley Pociągają ją faceci z długimi włosami grający na gitarze, więc nie dziwię się jej obecną postacią w MP13 smiley Fajnie ją było spotkać w realu i mam nadzieję, że nie był to pierwszy i ostatni raz smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-09-2010 17:02
Garverus

Jedna z jaśniejszych postaci z24. Od zawsze go lubiłem i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Jest to użytkownik z niewybrednym poczuciem humoru, zawsze spokojny, bezkonfliktowy. Można z nim porozmawiać na wiele tematów, ale najwięcej wie na temat gawędziarstwa. smiley mam nadzieję, ze nie odpuści sobie udzielania się w MP13, w którym ma zamiar wziąć udział. Zdecydowanie człowiek na plus, pozdro! smiley
Edytowane przez Dexter dnia 03-09-2010 17:02
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-09-2010 20:54
Dexter, Dexter, Dexter....


Nie wiem sama, co juz pisać po tym naszym forumowym khatarsis. (Chyba trochę zbyt chamsko niektórych potraktowałam, ale cóż, miała być prawda). Dextera znam słabo i przyznam, że głównie z pojazdów mremki oraz od czasu do czasu Octopusa. Staram się jednak, ten przekazany z drugiej reki obraz Dextera skonfrontować ze swoim. Mremka i Octopus troszkę racji mają, Dexio lubi pisać pokomonowate posty z nieodłączną emotką "smiley", co też trochę zbliża go do shimano. przyznam szczerze, że nie podoba mi się zbytnio jego gra w MP, ale tragedii nie ma. Do "Lars kichnął" jeszcze mu dużo brakuje. Z informacji z trzeciej ręki wiem, że potrafi się czasem zbytnio narzucać innym, ale to w sumie nie moja sprawa, dopóki to nie mi spamuje na gg. (ja mam za to shimano i Liona smiley )
Mimo wszystko pozdrawiam!




ADI oraz LION mają KATEGORYCZNY zakaz opisywania mnie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 30 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum