Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 21 2024 00:08:50 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 24 z 30 << < 21 22 23 24 25 26 27 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 24-03-2014 15:14
adi1991

Formalnie pochodzi ze Skórki (czy jakoś tak), ale w rzeczywistości jest rdzennym mieszkańcem z24, gdzie obecnie zajmuje się głównie graniem w typera i spamowaniem (czyli jedynymi rzeczami, które można tam robić). adi jest raczej konserwatystą i (chyba) woli głosować na PIS niż na JKW. Po za tym zna się na religii, polityce i piłce nożnej, czyli jak każdy Polak.

Pozdrawiam smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2014 06:03
Flaku

Nie wiem po co tu ciągle pisze i do tego mnie opisuje mimo że dopiero co to robił, co świadczy o tym, że jest to dziwna osobna. Poza tym nie znam go ale kojarzę z Użytkowników Online i chyba grał w Mp10 Charliem. Pozdrawiam smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2014 12:35
Lajon:



Pozdrawiam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2014 23:13
Ala:

zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2014 23:14
Lajon
Damian to jest strasznie intrygująca postać na tym forum. Dosyć przystojna legenda i zabawna osóbka która jest tutaj 24/7 smiley Bardzo go lubię, choć mam wrażenie, że on mnie nie bardzo. Chciałabym też go bardziej poznać, np. wypić kiedyś piwo gdzieś w kawiarni we Wrocławiu, ale doskonale wiem, że to nie w stylu lwa.. W przyszłości widzę go grającego w jakimś wrocławskim klubie wpadające do ucha nutysmiley Pozdrawiam Cię Lajonie!


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore



Edytowane przez jazeera dnia 06-04-2014 23:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-04-2014 23:18
Jazz opisała mnie pierwsza i widzę, że napisała to, co sama chciałam napisać smiley

Po ostatnim zlocie bardzo polubiłam Zochę. Jest ładną, inteligentną i wartościową osobą z charakterem. Spędziłam z nią trochę czasu i czas ten był jednym z przyjemniejszych momentów zlotu. Nawet pomimo tematu rozmowy smiley Podbnie, jak Zosi mi ta rozmowa także sporo pomogła. smiley
Podoba mi się w Zosi także jej bezpośredniość i asertywność, zaradność i to, że wie, czego chce. Zaimponowała mi także tym, jak potrafi sobie poradzić z trudnymi sprawami smiley

Tak, możemy się wybrać w góry i zabrać ze sobą całą torebkę owadów do jedzenia smiley smileysmiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 07-04-2014 00:39
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2014 23:18
Arletka
Do ostatniego zlotu traktowałam ją jakoś tak neutralnie. W porządku mi się z nią rozmawiało, pisało w MP ale w sumie nic więcej.. A dopiero na zlocie jakoś tak się do niej zbliżyłam. Może dlatego, że Arleta była bardzo otwartasmiley a może dlatego, że okazało się, iż mamy dużo wspólnych tematów a problemów jeszcze więcej. Zdecydowanie bardzo pomogła mi nasza rozmowa, jakoś tak odetchnęłam i przestałam myśleć o swoich kłopotach, skupiłam się na jej nieprzyjemnościach, ale..
Uważam, że jest bardzo inteligentną, ładną i ciekawą osobą, którą warto poznać. Mam nadzieję, że się kiedyś wspólnie wybierzemy w góry albo na jedzenie owadów, czy cośsmiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore



Edytowane przez jazeera dnia 06-04-2014 23:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2014 23:50
ostatnio opisywałam Zosię w styczniu 2011 smiley smiley



Mnóstwo cudownych momentów mojego małego życia spędziłam z użytkowniczką powyżej smiley
Zosia jest człowiekiem, którego nie da się nie lubić. Jest pogodna, radosna, wesoła, martwi się o innych, ponadto również dobrze gotuje. Jest jedną z takich osób, której nie wypada życzyć inaczej, niż bardzo dobrze i mam nadzieję, że nie ma w ogóle ludzi, którzy myślą o niej coś złego. A jeśli tacy są: mylą się smiley Naprawdę, gdyby świat był wypełniony osobami tak pozytywnymi i życzliwymi, byłby zdecydowanie lepszy. Zośka do tego jest babką ze swoim zdaniem, ma wyraźnie zarysowany światopogląd [z którym nie zawsze się zgadzam], a oprócz tego ma wokół siebie ludzi, którzy zawsze będą ją wspierać.
I chociaż nie zawsze się zgadzamy i nie zawsze pasuje mi jej zachowanie albo pewne reakcje [co chyba jest z wzajemnością ;P], to szczerze Zosię uwielbiam i wpisała się już dawno temu na listę ludzi, o których będę zawsze dobrze mówić smiley
Co tam jeszcze. Ma przesympatycznych rodziców i śliczny dom! Kurde, serio, chawira taka, że głowa mała smiley Osemnastka Zosi to jedna z najlepszych osiemnastek, na jakich byłam i wybawiłam się tam niemożliwie. O, i Zosia ma super znajomych, np. razmussa i knopersa, których dane mi było poznać osobiście.
Mam nadzieję, że Zosi się w życiu poukłada wszystko tak, jak tego pragnię. Z całego serca jej tego życzęsmiley
No i z Zochą spędzę dwa tygodnie na Nidzie, więc jak mnie nie zabije, to może dam kolejny opis smiley


Buziaczki! smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 07-04-2014 00:45
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 08:40
agusia, Agnieszka K

Jak wszyscy się opisują normalnie, to i ja też mogę. smiley Co do Agnieszki, przypomina mi się pewna anegdota, kiedy to byłam pierwsza w Krakowie i wychodząc z pociągu rzuciłam się na Agę, która jadła loda- nie odzyskała go potem, gdyż wylądował na podłodze. Oprócz tego Aga była u mnie i kosztowała Ukraińskiego życia i Ukraińskiej zimy. smiley Pamiętam do teraz jak były poubierane grubo, a ja miałam tylko koszulę i kurtkę zimową. Warszawa- razy dwa. Za pierwszym razem byliśmy u pandy, co skończyło się słynnym papajusem, a za drugim razem to w zasadzie niedawno, więc nie muszę tego opowiadać. Opole i nasze nocne robienie kanapek z dymem i rozkminy bardzo życiowe. A i umknął mi jeszcze woodstock, na którym się spotkałyśmy i krzyczeliśmy jakieś głupoty wraz z Arczim, a jej brat powiedział tylko do mnie, że jak jej się coś stanie to mnie znajdzie. smiley Ooo i jeszcze Katowice! Wydziubywanie moje z pizzy owoców i robienie z nich emotek!

Po co to wszystko opisywałam? Żeby pokazać jak wiele wspomnień mam z Agnieszką, wspomnień do końca życia, chcę też jej zasugerować, że jest ważną postacią w moim życiu. Wiele momentów jest przepełnione właśnie Agnieszką i to jest wspaniałe, że poznałyśmy się tutaj, a widzimy się na żywo i normalnie ze sobą rozmawiamy. Jak to zawsze Agnieszka mówi: może nie widzimy się codziennie, ale to nie znaczy, że jesteśmy dla siebie mniej ważne. Lubię to stwierdzenie. Każda z nas ma swoje życie, swoich przyjaciół, ale potrafimy zebrać się i być dostępne przez ten weekend tylko dla siebie i to jest najwspanialsze. Liczę, że kiedyś będziemy się bawić na weselu każdej z nas, bo nie może żadnej zabraknąć. Dodam jeszcze znajome wszystkim fakty, że Agnieszka jest specyficzną osobą, która zawsze, ale to zawsze wygłasza swoją opinię, jest sympatyczna i bardzo rozgadana, nie ma problemu w kontakcie z ludźmi- czego bardzo jej zazdroszczę. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 11:05
O jejku, ale się zrobiło niespamowo w tym temacie i tak miło. smiley

April

Nie wiem czy do końca umiem ją opisać poważnie. smiley

Karolinę na żywo spotkałem dwa razy. Za pierwszym razem wydała mi się okazem mega ADHD, choć po dłuższym poznaniu Kuli, a także stłoczeniu w jednym miejscu właśnie Karoli, Zosi i Agusi to stwierdzam, że jej ADHD nie jest już takie wybitne. smiley

Karola jest mega pozytywną osobą, świetnie się z nią rozmawia, choć złapała minus, bo w Krk nie piła piwa smiley Skandal w sumie... Nadrabia trochę tym, że umie całkować. Kiedyś też opowiadała, że puszczała znajomym moją piosenkę o Lincolnie i zastanawiam się czy to prawda czy tylko blefowała. smiley

Co by tu dodać? April ma w sobie coś takiego, że podrywają ją stare pryki w Galerii Krakowskiej. Dodatkowo świetnie wyszła na sesji zdjęciowej z dinozaurami, a ostatnia wyznała rekiemu miłość poprzez swój podpis, a ja nie mam pojęcia kto maczał w tym palce. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 07-04-2014 11:06
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 11:12
April napisał/a:
A i umknął mi jeszcze woodstock, na którym się spotkałyśmy i krzyczeliśmy jakieś głupoty wraz z Arczim, a jej brat powiedział tylko do mnie, że jak jej się coś stanie to mnie znajdzie. smiley


Do mnie powiedział to samo przy pierwszym spotkaniu z agusią na Woodstocku smiley w sumie ma coś w sobie z "psychola" smiley

PS. Opisywać Umbę! smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 07-04-2014 11:13
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Amaranta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 12:09
Umba przez długi czas jawił mi się jako człowiek - legenda survivoru.
Ciągle się o nim słyszało, ale nigdy nie widziało XD Sądziłam, że jego istnienie to jedna wielka ściema, ew. on nie lubi ludzi, bo się nie pojawia, gdy powinien.

Gdy poznałam go w końcu, zobaczyłam jaki spokojny i cichy jest, a potem w grze pokazał jakim jest kozakiem, coś mi nie pasowało. Jak można mieć taki tęgi łeb i być tak skromnym? No chyba, że udaje w głębi ducha się z nas naigrawając ^^
Tu w MP pokazał zaś swą trzecią twarz i ja jestem w ciężkim szoku (świra z którego postów płaczę) smiley

Niezła mieszanka z tego Umby!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 18:35
Amaranta

Jedna z nowych userek, która brała udział już w poprzednich edycjach MP. W sumie nie wiem zbyt wiele o tej zapewne miłej i sympatycznej osóbce. Wiem jedynie, że jest ziomalą Umbastycznego z survivoru (survivora?) i dobrze sobie radzi jak na razie w obecnym MP smiley Jak na zbyt krótki pobyt tutaj to dobrze się zaaklimatyzowała, tak mi się przynajmniej wydaje smiley Aha i jej nick kojarzy mi się z Amareną smiley

Pozdrawiam Amarantę i życzę powodzenia w jak najdłuższym przetrwaniu smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 18:36
Amaranta

Dla mnie znana bardziej jako Fanta czy też Fantagiro. Z Fantą mam tak nietypowo, że najpierw tylko kojarzyłem jej nick, wiedziałem, że taki ktoś jest, ale nie mieliśmy się okazji internetowo poznać. Dlatego najpierw poznaliśmy się realnie na zlociku, potem kolejny zlocik xD i już się znaliśmy, gdy przyszła wspólna edycja Surva i była okazja bardziej się poznać. smiley

Fanta okazała się mistrzynią socjalu, w której każdy widzi zagrożenie, ale każdy chce z nią grać . smiley W sumie byliśmy nawet w jednym sojuszu, ale już na siebie polowaliśmy. smiley Ale Fanta jaka jedyna pokazała dobre serduszko <3, bo miałem awarię neta i jako jedyna z sojuszu na bieżąco mi smsowała co się dzieje. :3

Potem były kolejne zlociki i nieoficjalne piwkowania. smiley Oboje lubimy się obracać w towarzystwie gwiazd Nidy. smiley

O Amarancie wiem jeszcze, że jest mistrzynią pierogów, smiley ale za to ma pecha do losowania kamieni. smiley I w sumie dopiero tydzień temu dowiedziałem się jak ma na nazwisko smiley

No i Fanta uwielbia PBFy, co w sumie teraz nie powinno dziwić. Wie też całkiem dobrze ile kalorii jest w szklance Sprite'a. xD

Tak więc Fanta jest wyjątkowo miłą i sympatyczną (a także starą smiley) osobą, która z każdym się dogada. smileysmiley


Arctic

Co tu napisać? Oczywiście można robić długie wywody o lewatywach, ale to byłoby nudne, bo to już wie każdy. xD

Artur jest jedną z osób, którą najchętniej poznałbym w rzeczywistości spośród osób, których jeszcze nie znam. W zasadzie to człowiek legenda. agusia go strasznie reklamuje zawsze smiley Pewnie przekupił ją tanim piwem. smiley

Arctic jest świetnym kompanem do gry, ma bogatą wyobraźnię i świetny, niesztywny styl gry, który mi odpowiada. Czasami jest tylko przykro, bo jakoś tak nie pisze. :< A jak pisze to robi to przecież zajebiście. smiley Sprawdził się też super jako MG.

No i miał burzliwy związek z shan smileysmileysmiley

Pozdro smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 07-04-2014 18:43
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
knopers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Darja Domracheva

Postów: 620

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 21:35
O rzesz kurde... Dałem sobie zadanie!
Nie znam Was prawie w ogóle z wyjątkiem jazeery -którą znam świetnie (mam nadzieję :3) i ewentualnie April ,oraz Agusi...ale mogę swoje pierwsze wnioski wysnuć.
Umbastyczny jesteś bardzo wesołą osobą jeśli chodzi o styl pisania, lubisz bawić się tym co robisz. Bardzo podoba mi się Twoje takie lekkie podejście do tego wszystkiego, brak patetyczności w wypowiedziach. Wydaje mi się ,że trochę za mało miejscami piszesz,ale to może być związane z brakiem czasu- co jestem w stanie doskonale zrozumieć.
Nic więcej w stanie jestem powiedzieć smiley






Funkcja: przyrodnik
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2014 21:49
a taki długi opis Umby miałamsmiley/
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Nina
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2014 00:27
Knopersa nie znam praktycznie w ogóle, ale zawsze mi się już będzie kojarzył z nieustraszoną babcią Calistą, ktora opowiada świetne bajki. Trzymaj tak dalej, bardzo fajnie mi się czyta twoje posty i są dobre akcje. Takie na rozluźnienie troszkę ;D Ale jak chcesz to potrafisz też normalnie pisać, co też zauważyłam, także powodzenia.

Pozdrawiam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2014 00:31
Ninę mam chyba w znajomych na fejsie (albo może to nie ona nie wiem). Pisze śmieszne posty. Lubię jej posty.


Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2014 11:32
panda

Andżela, jak to Andżela, typowa kobieta, która zmienna jest. W naszych relacjach raz jest lepiej, a raz gorzej. Aktualnie można powiedzieć, że jest gorzej smiley Ale przejdźmy do sedna...

pandzię poznałem jako niezwykłą Sun Kwon w MP 10, jednak dopiero od MP 13 zaczęliśmy ze sobą pisywać tak na serio. Nie muszę chyba przypominać namiętnego romansu, jaki był pomiędzy naszymi postaciami smiley Wyżej spamująca koleżanka jest najwybitniejszym znawcą muzyki jakiego znam, jest bardzo pomocną osobą, co niejednokrotnie udowodniła pomagając mi w zadaniach z angielskiego.
Ogólnie to Andżela już nie chce utrzymywać ze mną jakichkolwiek kontaktów, ponieważ usunęła mnie ze znajomych na fejsbuku, a nawet mnie tam zablokowała (o zgrozo!).

Mimo wszystko jednak pozdrawiam Andżelikę i życzę powodzenia na maturze smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 08-04-2014 11:34
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-04-2014 15:52
Lol, mój brat nie jest psycholem tylko się o mnie martwi smiley ja też zawsze mówię jego znajomym, że jak mu się stanie jakaś krzywda, to będą mieli ze mną do czynienia i to nie są tylko puste słowa, a prawda najrealniejsza smiley
Po prostu mnie kocha i jest super smiley


Opisałabym Arturka, ale nie bardzo mam Internet, więc opisujcie Arturka. Arturek jest super smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 24 z 30 << < 21 22 23 24 25 26 27 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum