Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:19:12 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 26 z 30 << < 23 24 25 26 27 28 29 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Derpsi
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 711

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-10-2014 22:29
Nie chciało mi się czytać poprzednich postów.

Bardzo lubię Other i fajnie prowadziło mi się z nią mega żałosną edycję MP: Park Jurajski. Nawet, jeśli Nie zgrywałyśmy się obecnościowo i nie zrealizowałyśmy większości planów smiley. Wiszę Jej kilka grafik, ale wstydzę się przyznać do tego, że nie potrafię obsłużyć nowego skanera. Może kiedyś, jak nadejdzie bardziej przychylny czas, zrobimy dobrą edycje Parku Jurajskiego i się wszyscy zesracie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2014 20:17
oczywiscie przypomnę, że teraz należy opisywac Lionasmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Amaranta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-01-2015 13:53
Ja krótko, bo... bo tak.

Lion, jedna z pierwszych osób, która wyszła z inicjatywą w stosunku do mnie, chociaż było to podyktowane chęcią osiągnięcia korzyści. Wyprosił fotkę, ale słyszałam, że to nic szczególnego i przestałam czuć się wyróżniona. A to sierściuch, wstrętny!
Niemniej jedna z bardziej lubianych przeze mnie osób. Byłoby smutno, gdyby go zabrakło!
Lubię czytać jego spam smiley
Ah i teraz mi się przypomniało, że to mój brat, ale nie pamiętam dlaczego smiley
Debiutowałam w jego edycji i mam nadzieję, że kolejna będzie równie dobra, a ja pogram dłużej niż wtedy i znowu wygram smiley


derpsi, dużo gada, dużo fabularnie planuje i zawsze się spóźnia, marudząc mi potem, że chciała stworzyć piękny wątek, podczas gdy ktoś inny mnie jej podbierał smiley Nie wierzę jej zupełnie, chociaż też jest moim bratem smiley Uwielbia kawały o Twojej starej i licytować się ile piw już wypiła.
Studentka filmoznawstwa czy czegoś takiego, zamiast pilnie słuchać wykładów, to bawi się Ikarem, Crowem, Fanny czy inną postacią, które uwielbiam osobiście, ale fabularnie nigdy nam nie po drodze. Ostatnio.
derpsi poznałam.... półtora roku temu, dwa lata temu..? Jakoś tak to było. Urzekła mnie swym dziennikarzem na innym forum, a na pierwszym spotkaniu w Gdańsku nie mogłyśmy się nagadać ze sobą!
Swietny Mistrz Gry, chociaż tutaj tego nie pokazała smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-01-2015 17:00
Trudne zadanie smiley

Amarantę poznałem przy okazji mojego coming-backu na MP 25 (jak do tego w ogóle doszło? smiley ) i była dla mnie niejako "odkryciem roku". W finałowym głosowaniu dałem jej 5 punktów do MVP, ale z niewiadomych przyczyn nie głosowałem na nią w radzie smiley Pisze jedne z najbardziej wartościowych, lecz jednocześnie zaskakujących postów, znajdując doskonałą równowagę pomiędzy pisaniem realistycznym a pokręconym, czego najlepszym przykładem jest postać Tary i jej miłość do Kane'a, która nie odebrała jednak naturalnego dla niej, dziecięcego charakteru. Chciałem ją wkręcić w zagranie w MP 28, ale nie wyszło. Może i dobrze, bo z niewolnika nie ma pracownika, a jednocześnie jest to istotne doświadczenie, z którego wynika jakże cenny wniosek, że Amaranta jest kotem (bo chadza własnymi ścieżkami).

W sumie ciekawe, co wy o mnie wiecie smiley



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 04-01-2015 17:01
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-01-2015 19:13
dobra to ja opisze bo do quizu troche jeszcze

mrOTHER mrO Tomek smiley

a mrOTHER?
nieee jemu się tu nie podoba i nie wróci

Do pewnego momentu ktoś, kogo znali prawie wszyscy, kogo lubili chyba wszyscy, ale jednocześnie wielki nieobecny na MP poza epizodami w MP10 i 13(?). Chyba do momentu poznania bliżej Agi był to dla mnie kolejny wśród wtedy wielu userów i wiedziałam pewnie o nim mniej więcej tyle, że lubi LOST. No i że jest chłopakiem. I z z.org.
Dopiero potem usłyszałam że prócz Zagubionych lubi też inne seriale, a szczególnie BB, że snuł wiele teorii o zagubionych jeszcze na z.org (gdzie ponoć udzielał się baardzo długo), że kiedyś weźmie z Agą ślub że kumpluje się z Agą już jakiś czas i się nawet widzieli (a to było trochę abstrakcją jednak w tym czasie) smiley No w każdym razie znałam mrO tylko z opowieści, bo na MP się raczej nie pojawiał. A jeśli już, to chyba kiedyś w sb nas pocisnął jak mieliśmy tu jakiś ból dupy straszny że robimy sobie sami problemy. Dawne czasy.
I w sumie to do tej pory nie wiem dlaczego tu jednak zaczął regularnie wchodzić, może na starość złagodniał i już mu tak nie przeszkadzamy, albo jak marnotrawny syn wrócił bo wie że MP jest dobre. Ważne że jest i siedzi tu dalej w 2015 roku, odwala kawał dobrej roboty i wszyscy go za to szanują. Mimo że to czasem tak nie wygląda (w tym miejscu chciałabym oficjalnie Tomka przeprosić: Tomku, przepraszam za MP GoT. Było zajebiste i bardzo mi smutno, że je olałam, ale nie miałam innego wyjścia ze względu na studia. Wybacz.). Prócz prowadzenia edycji miał dwie świetne postacie w MP25, z jego NPC nawet trochę pisałam, co dało mi nawet jakieś wyróżnienie w jego podsumowaniu, a bardzo takich rzeczy potrzebowałam po niesmaku jaki pozostawiła wtedy moja wygrana.
Poza forum jest spoko Tomkiem z Polibudy, który studiuje bardzo trudny kierunek (a przynajmniej na PW energetyka jest drugim najtrudniejszym). Mieszka w tym samym mieście, w którym studiuje, czyli w uroczej mieścinie Gdańsk usytuowanej na dalekiej Północy. Chodzi na pielgrzymki z tego co widziałam na fejsie, szacuneczek bo mnie ze Skierniewic się nie chciało, a Ty masz drugie tyle smiley czytał Orwella i Huxleya, też super smiley W realu jest ponoć fajnym, wysokim chłopem, ma CAE z angielskiego i nagrał dziwny film na ostatnim zloście (nikt nie chciał z nim śpiewać). Niestety nie mogę jednoznacznie określić sama czy jest spoko, ponieważ a. nie wiem jakiej muzyki słucha, b. nigdy się z nim nie widziałam smiley

pozdrawiam mrOTHERA smiley



Edytowane przez panda dnia 04-01-2015 19:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-01-2015 23:09
Od początku tego forum aż do MP 13,5 wiedziałam jedynie, że jest tutaj ktoś taki jak panda.
W edycji 13,5 - Harry Potter zwróciłam po raz pierwszy na nią uwagę ze względu na genialną grę, za którą, moim zdaniem należało jej się pierwsze miejsce smiley Chociaż oczywiście nie narzekam, że to ja je zajęłam smiley

Przez kolejne MP kojarzyło mi się jedynie, że panda należy do ekipy sztywniaków, chociaż ona sama ostatnio stwierdziła, że nie ;O Kojarzyłam ją jedynie z tajnych minizlocików z jazeerą, agusią i April.
Któregoś razu taki zlocik miał odbyć się u pandy na wsi w Skierniewicach i w związku z tym cała ekpia przyjechała najpierw do stolicy zobaczyć cywilizację. Pomyślałam sobie, że mogłabym się spotkać z nimi na parę godzin, ale panda chyba nie miała ochoty, bo uważała mnie za jakąś okropną dewiantkę i były jakies opory ku temu. W końcu jednak się poznaliśmy, ale nawet wtedy nie miałam jeszcze za wiele do powiedzenia o niej. No może poza tym, że lubi napoje alkoholowe smiley

Kolejnym etapem, który jakoś zanotowałam było MP 25. Pandzioch napisał tam, że nigdy nie czyta moich postów, co moim zdaniem jest skandaliczne! Ponadto cały cas myślałam, że na mnie zagłosuje, w każdej radzie, bo była przekonana, że nie lubi takich dewiantów, jak ja. Ale ostatnio przyznała się, że sama jest dewiantką i git. To teraz ją lubię.

A na serio to myślę, że nasz ostatni zlocik czy tez zlociki, bo w sumie trzy, a moze to jednak był jeden zlocik w trzech częściach? No nie wiem, ale generalnie, to wspominam je jako udane i chyba dopiero wtedy udało mi się jakoś z panda lepiej zapoznać i nawet włamać się na jej konto na forum co oczywiście pieczętuje koleżeństwo smiley

No serio, panda jest spoko, i właściwie dopiero teraz jakoś miałam okazję się o tym przekonać ;O

Namaste i do następnej popijawy smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-01-2015 23:24
nagrał dziwny film na ostatnim zloście (nikt nie chciał z nim śpiewać)


I NADAL NIE WIDZIAŁ TEGO FILMIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak, Otherwoman, nie opiszę Ciebie, jeśli mi go w końcu nie wyślesz. Chyba że już wysłałaś, a ja o tym zapomniałem smiley

Korzystając z okazji:
I w sumie to do tej pory nie wiem dlaczego tu jednak zaczął regularnie wchodzić

Też nie wiem smiley Chyba agusia zaciągnęła mnie tu na MP 25, a że jednocześnie darlton "upadł", a ja potrzebowałem "swojego miejsca w internecie", to zakotwiczyłem.

a. nie wiem jakiej muzyki słucha

jak to, przecież swoje najlepsze hiciory regularnie wrzucam w hit czy shit smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-01-2015 23:26
//ech... udajmy, że MrOther nic nie pisał... smiley

Niekwestionowana królowa forum i osoba, która swoim dewianctwem zaraża kolejne pokolenia niewinnych (do czasu) userów Z24 (niegdyś), MP (później). WIeloletnia studentka, która swoje zainteresowania polonistyczne rozwija na jakże pokrewnej temu kierunkowi geologii, gdzie z chęcią uczestniczy w wydarzeniach typu "Formacje skalne ery kenozoicznej", "Początki żółwi wczesnotriasowych" i "Titanoboe schyłku kredy".

Otherwoman jest jedyną osobą z forum, którą spotkałem całe dwa(!) razy. Na żywo nie jest taką dewiantką jak można wywnioskować z czytania forum, okazuje się sympatyczną i zrównoważoną osobą. Lubi golonkę, kebab przy dworcu wileńskim (chyba) i szokują ją kabanosy za 79 zł z Carrefoura. smiley Z rozrzewnieniem wspomina czasy, gdy forum działało prężnie a prawie każda kolejna edycja przechodziła do historii (niestety ja w tych czasach nie uczestniczyłem...).

Nie ma sensu rozpisywać się zbytnio na temat jej osoby bo bez zaglądania do tego tematu zgaduję, iż została opisana tutaj najwięcej razy.

P.S. Ciągle czekam na swoją nagrodę za MP:JP.



Edytowane przez Faraday dnia 04-01-2015 23:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-01-2015 23:27
ja nie mam tego filmiku, nawet nie wiem, o jaki filmik chodzi smiley

Formacje skalne ery kenozoicznej - lol serio, nie kojarze tego wydarzenia smiley


zrównoważoną osobą


jestes jedyna osoba chyba która tak twierdzi smiley

nie lubie kebabu jakoś specjalnie smiley

P.S. Ciągle czekam na swoją nagrodę za MP:JP.

na nastepnym zlocie, ale chyba nbagroda będzie już przeterminowana :/




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 04-01-2015 23:29
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-01-2015 23:30
to nie ty o nim pisałaś na SB? smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-01-2015 23:31
mrOTHER napisał/a:
to nie ty o nim pisałaś na SB? smiley



nie smiley
to panda z jazeerą mają jakiś filmik smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-01-2015 23:37
ale przecież to Ty coś nagrywałaś na zlocie...

albo i nie...

To ja opiszę Faradaya!

Jako że przed chwilą dodałem go do znajomych na fejsie, to mogę stwierdzić, że się już znamy. Generalnie wygląda mi na bardzo inteligentnego człowieka, który ma mega ładną dziewczynę, ale pomimo tego z niewiadomych przyczyn traci czas na MP smiley Jest jedną z bardziej zrównoważonych osób na forum i pisze wtedy, gdy ma coś konkretnego go napisania, czym wyróżnia się w tym spammerskim środowisku smiley Całkiem w porządku współpracowało mi się z nim przy MP:GOT, jednak czasami miałem wrażenie, że nie odczytuje moich wiadomości na GG, przez co zalewałem go spamem smiley no i tyle, bo ja nie potrafię się tak pięknie rozpisywać smiley



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 04-01-2015 23:41
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-01-2015 23:39
ja byłam zbyt pijana chyba przeciez, co nie?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2015 15:12
Nie, filmik ma Zosia. Nagrywasz go Ty, mrO, dziewczyny dyskutują o tym czy kąpać się razem.

Otherw, to było chyba nad ranem, byłaś wtedy jeszcze w mieszkaniu? Bo nie ma Cie cchyba na nagraniu.



Edytowane przez panda dnia 05-01-2015 15:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 05-01-2015 19:04
a to mnie nie było, bo ja pojechałam spać do domu ;p
No i teraz ja się pytam: kto tutaj nie przetrwał zlotu??????
Kto nie pamięta, że sam nagrywał filmik i jeszcze podejrzewa o to mnie, chociaż mnie tam nawet ne było?????
Ja się pytam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2015 19:29
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2015 19:43
jeśli chodzi o filmik ze zlotu w marcu, to zapraszam na fb po link smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2015 20:15
spamerzy smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-01-2015 20:21
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-01-2015 21:10
smiley eureka smiley właśnie się dowiedziałem, o co chodziło w skeczu "mielonka" smiley że spam = mielonka smiley

@Otherwoman, ja po prostu mam aż tak beznadziejną pamięć smiley



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 06-01-2015 21:11
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 26 z 30 << < 23 24 25 26 27 28 29 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum