Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:13:44 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | Gry i Zabawy
Strona 5 z 30 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
shimano
Użytkownik

Postać:
Spamer

Postów: 397

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-09-2010 00:04
Otherwoman
Bardzo znana oraz lubiana postać zarówna na tym forum jak i na z24 . Nie jest to tajemicą , że ma na imię Arleta i pochodzi z Zielonki . Otherwoman bardzo lubi fikcyjną postać graną przez Michela Emersona w serialu Lost smiley . Arleta bardzo uwielbia grać w grę założoną przez usera który niedawno dostał bana smiley .
Na zakończenie powiem , że nie dawno w temacie Katharsis Otherwoman niezle pojechała po niektórych userach...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 15-09-2010 00:11
Ale w tym temacie to raczej wypowiadamy się o tym, co sądzimy o danej osobie, a nie co o nie wiemy... Ktoś wcześniej zwracał na to uwagę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
shimano
Użytkownik

Postać:
Spamer

Postów: 397

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-09-2010 00:13
Lincoln napisał/a:
Ale w tym temacie to raczej wypowiadamy się o tym, co sądzimy o danej osobie, a nie co o nie wiemy... Ktoś wcześniej zwracał na to uwagę.


ok , przepraszam . Wybacz mi ale nie za często tu zaglądam i nie wiedziałem o tej zasadzie smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-09-2010 00:33
O Shimano nic nie wiem! No prawie, lubi chyba czarnych, ciekawe czy z wzajemnościąsmiley. spamuje od czasu do czasu. Nic do niego nie mam, wydaje się że jest smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-09-2010 15:07
Wybacz mi ale nie za często tu zaglądam i nie wiedziałem o tej zasadzie

czytanie pierwszych postów tematu boli, gryzie...? :|

Furfon. Cholernie tajemnicza i zagadkowa postać, ot co. Bardzo sympatyczny, bezkonfliktowy user, z którym zawsze ciekawie spędza się czas na forum. Niejednokrotnie uśmiałam się nieziemsko, czytając jego posty. Do tego Furf kierowal Faradayem, tj. moją ulubioną lostową postacią, więc przez to ma u mnie +1000000 do respektu smiley
Mam nadzieję, że Furfonowi w weekend wrocławskiego zlotu nie wypadną studia i spotkamy się w październiku.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-09-2010 15:57
Agusia

Jedna z członkiń kręgu nocnego trybu życia i pisania w MP (choć ostatnio prawie wszyscy wymiękają i chodzą o 24 spać! smiley ). Jak już wcześniej pisałam, miałam okazję poznać ją na żywo. Ku mojej uciesze okazała się w rzeczywistości równie sympatyczna i otwarta, co na forum. W MP tworzy barwne postacie, których losy z przyjemnością czytam. smiley Lubi ciężkie brzmienia i polską muzykę. Ma świetny gust jeśli chodzi o kolczyki (doradziła mi ich zakup na zlocie i teraz nie mogę się odpędzić od komplementów pod ich adresem!)
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-09-2010 20:18
Goose

Chyba jako jedyna kobieta na z24 była zaliczana do gawędziarzy na forum. Znana z miłości do wilgotnych długopisów i miłości do swojego wybranka Rafalka. Ta historia powoduje u Goose zapewne miłe wspomnienia i pamiętam do dziś chyba filmik Garvera i postacie Rafalka i właśnie Goose z tego filmikusmiley Ogólnie jest to bardzo pozytywna osoba, nie dane mi było widzieć jej na żywo jak zresztą prawie wszystkich osób na z24. Ogólnie lubię ją. Pozdrawiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 16-09-2010 00:15
Bo osoba powyżej jest spoko smiley Aczkolwiek nie da się ukryć, że Adi to specyficzny osobnik, który czasem lubi sobie dobrze przyspamować, a zaraz potem przeistacza się w prawego usera, który pilnuje porządku na forum (mowa o z24), ale to już przeszłość smiley Po za tym adi wielbi starego pryka Bernarda i ma z nim bardzo często avki. Nawet tutaj gra Bernardem smiley Adi to także znawca piłki nożnej i fan Interu Mediolan smiley Napisałbym jeszcze coś, ale mi się nie chcę smiley Pozdrawiam Cię Adi, spamerze smiley
Edytowane przez Flaku dnia 16-09-2010 00:30
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-09-2010 00:33
Flaku

jeden z moich ulubionych userów na z24, wśród męskiej części raczej w TOP3smiley fajnie się z nim spamuje, prowadzi MMGO...smiley szal, żal, lol, "smiley", olol i inne takiesmiley Stosunek do niego miałem i mam przyjazny, większych kłótni nie było, jakieś mniejsze pewnie byłysmiley Ogólnie nie mam mu nic do zarzucenia, raczej jak już mówiłem same dobre rzeczy o tym spamerze mogę mówićsmiley Pozdrawiamsmiley
Edytowane przez Lion dnia 16-09-2010 00:37
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-09-2010 19:52
Lion

Odbieram go jako bardzo sympatyczną osobę z dużym poczuciem humoru. Na z24 byłem długo, ale nie bardzo się udzielałem i angażowałem, ale to właśnie Lion wydawał mi się tam jednym z najfajniejszych userów. Obecnie podtrzymuje swoją ocenę. Dodatkowo fajnie mi się z nim gra po połączeniu obozów, gdyż ciekawie steruje Nicholasem.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-09-2010 19:55
Umbastyczny wydaje się być fajnym gościem smiley Pisze ciekawe, barwne posty. Podziwiam go za to, że lubi matematykę- liczę kiedyś na te obiecane tańsze korepetycje, kolego smiley Trudno powiedzieć mi o nim cokolwiek więcej, gdyż znamy się za krótko- dlatego mam nadzieję, że zostaniesz wśród Mistrzów Przetrwania jeszcze bardzo długo i nie opuścisz nas z byle powodu. smiley Pozdrawiam!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 19-09-2010 19:55
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-09-2010 20:24
agusia

O zgrozo jest w wieku Lion a myślałem że jest starszasmiley Widziałem tez jak wygląda ze zdjęć z jakiegoś tam zlotu i chyba będzie też na tym zlocie we Wrocławiu. O agusi ogólnie wiem niewiele. Z tego co mi wiadomo z tego forum to lubi swoje gimnazjum, była albo jest buntowniczką. Wiąże przyszłość z przedmiotami humanistycznymi(dziwne bo jaka to przyszłość). Pisze ogólnie bardzo fajnie w MP choć czasem przyznam się szczerze nie czytam jej postów bo mi się nie chce z powodu ich długoścismiley Ogólnie to mam wrażenie że to miła i otwarta osoba i jest ogólnie spoko. Pozdrawiamsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-09-2010 00:40
Adi jest spamerem, uwielbia ziemniaki, papaje, Bernarda, kozy oraz Inter. A to znaczy że idzie na studia, ochrona środowiska? czy coś w tym stylu. Ogólnie jest miły, bezkonfliktowy, normalnym człowiekiem smiley
Pozdrawiam!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-09-2010 00:52
Czy Furfon jest także normalnym człowiekiem? smiley To wie tylko on. Tak samo jak to, gdzie jest krzyż! Mam nadzieję, że jednak nie jest, bo go lubię, a normalnych ludzi lubię mniej smiley
Z Furfem świetnie się gra w MP, bo zawsze ma się kogoś do towarzystwa, gdy trzeba komuś coś odrąbać albo kogoś podpalić. Samemu jest trochę smutno robić takie rzeczy. F. zawsze kibicował złym postaciom tak jak ja i to jest właściwa postawa smiley
A więc: dobrej złej nocy życzę i pozdrawiam!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 22:03
Otherwoman. Cicha woda brzegi rwie- o tak! Nie wiem czemu, ale nawet po zlocie w Krakowie miałam wrażenie, że Arleta jest cichutka i spokojniutka, a tymczasem... Już się boję tego, co wyciągniemy z niej przy następnej grze w "I never..." smiley. Świetna baba z dziwnymi skłonnościami (gra Dores) smiley Cóż mogę powiedzieć prócz tego, że bardzo ją lubię? Może jedynie, że przykro mi z powodu, że myślała, że jej nie lubię!
Pozdrowienia smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 18:32
agusia - bardzo sympatyczna dziewczyna, której poprzedni avek był ładniejszy. Nie znam jej zbytnio, bo nie skalała się obecnością na z24. Mamy już dogadane gratisowe lekcje matematyki, tylko termin trzeba ustalić smiley. Wiem też, że możemy spokojnie iść razem do kościoła dla czarnoskórych, gdzie sobie pośpiewamy i potańczymy w rytm muzyki gospelowej smiley. Ogólnie bardzo pozytywna osoba. smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 18:35
o Umbie wiem małosmiley chociaż podobno i tak o tym mam tu nie pisać (strzegę się agusismiley). Z tego co pamiętam wygląda (wyglądał dwa lata temu) jak typowy i klasyczny matematyksmiley Wydaje mi się sympatyczną osobą (ha, jak prawie wszyscy), choć pokazał też że ma pazur swoim postem, gdzie jego postać chciałaby "wyłomotać Dores jak burą sukę". No i ostatnio Bryanek chyba zabujał się w Leslie od momentu, gdy byli w dole. smiley A wracając do Umby to prezentuje on ciekawy gust muzyczny, bo słucha niemal wszystkiego oprócz techno i reggae po trochu i powierzchownie, nie zagłębiając się w dane gatunki (oprócz ponoć rammsteina)smiley Ja bym tak nie robił, ale skoro on tak robi, to nie mam nic do tego. smiley No i co tu jeszcze... Pozdrawiam
Edytowane przez Lion dnia 11-10-2010 18:48
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 18:49
Lion

Legenda z24 w futerkowatej odsłonie i legenda Mistrza Przetrwania w plaskającej odsłonie smiley. Jest jednym z userów, którzy potrafią nabić posta choćby i emotką: "smiley", z których właściwie także i słynie. Ma różne zabawne pomysły i muszę przyznać, że obydwa fora straciłyby uroku, gdyby Lion nigdy nie wstąpił w ich progi. Nie kojarzę, żeby kiedykolwiek agresywnie zareagował na czyjeś zaczepki, można powiedzieć, że jest pacyfistą, ale i także ma dystans do pewnych spraw. Właśnie za to go lubię smiley Poza tym jest całkiem przyjemnym zwierzakiem, z którym można sobie luźno pożartować.
Pozdrawiam! smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 19:07
Gooseberry

Cóż pisząc o niej powracam myślą do starych dobrych czasów z24 i tamtejszego chatu. Cóż, niewątpliwie Goose była jego częścią i pamiętam zafascynowanie między innymi i jej osoby Perczikiem i jego ankietami w których Goose jeśli dobrze pamiętam brała udział(albo i nie ale nie pamiętam jużsmiley). Poza tym Goose lubi chyba wilgoć i wilgotne długopisy. Na forum z24 pisała w temacie o miesiącu miodowym z pewnym userem czym przyprawiała pewnie niektórych userów(np. Lion) o jakiegoś rodzaju dziwne podniecenie. Coby jednak nie przyznać Goose jest gawędziarką i myślę że te tematy nie są jej obce. Wróćmy jednak do tematu Kingi(mam nadzieję że nie popełniłem gafy) gdyż jest ona miłą, mądrą, przyjazną osobą i do tego z tego co widziałem na fotkach ze zlotu czy też z prywatnych kolekcji samej Goose które dawała na forum to jest też bardzo ładna. Kończąc ten opis dodam że lubię Goose i na koniec pozdrawiam Jąsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bo osoba powyżej jest...
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 19:08
adi1991
Hm.. Dowiedziałam się, że ma na imię Adrian. Z nicka wnioskuję, że w tym roku obchodzi 19-ste urodziny. Poznałam go podczas MP10, gdyż kolega grał ze mną w obozie pamiętam doskonale, że już wtedy mnie zaskoczył. Drugi dzień katastrofy, a Bernard wychodzi z dżungli z kilofem.... smiley No ale dobra.. Dobrze mi się z nim pisało. Zdążyłam zauważyć, że praktycznie zawsze swoimi postaciami urządza piesze, samotne wycieczki w nieznane. smiley Obiło mi się też o uszy, że nie czyta postów na MP, Adrian jest najwyraźniej wielkim fanem Sama Andersona gdyż najczęściej jego wygląd bierze do swoich postaci. Przez ten krótki czas zdążyłam polubić adiego1991, wydaje się sympatyczą osobą. Pozdrawiam Ciepło! smiley
Edytowane przez jazeera dnia 11-10-2010 19:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 30 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum