Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 08:02:58 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:51:32
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 25 z 92 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 19:02
adi1991 napisał/a:
Lepsze życie to bogatsze życie? W pewnej części na pewno tak, ale trochę chyba według mnie mylisz priorytety April. Praca w Biedronce to nic hańbiącego i ja mógłbym tam pracować by moje hipotetyczne dzieci były szczęśliwe.


Na pewno byłyby.... nie mówię, że to hańbiące, ale według mnie nie przyniesie tego co chciałabym dać moim przyszłym dzieciom, gdybym była zmuszona w jakiś sposób, to sama bym poszła pracować, ale musiałabym być nieodpowiedzialna.

Dorosły? Nie... to człowiek pełnoletni. Dorosły jest wtedy, gdy mieszka na SWOIM MIESZKANIU, SAM SIĘ UTRZYMUJE... to jest dorosłość.



Edytowane przez April dnia 29-01-2013 19:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 19:06
Ale zmieniasz zdanie? To rozmawiamy o wyjechaniu na misje czy wojnę? Bo osoba którym się proponuje wyjazd na misje a one rezygnują nic się nie dzieje. Dajmy na to jestem starszym szeregowym i mam 12 lat na bycie kapralem bo potem wiadomo do widzenia to gdybym wtedy odmówiła na pojechaniee na misje to jak mają mi zaszkodzić zbytnio nie mają jak. Mam znajomego w tej sytuacji.
A co wtedy odpowiedzialas z ciekawości?
Wiesz mi też się nie uśmiecha pracować w hipermarkecie, ale podałam taki przykład.
A jeśli chodzi o to co napisalas, czy będę z kamilem do końca życia. To wzięłam pod uwagę to że ludzie rozstaja się nawet po kilkunastu latach. Więc o to chodziło mi z tym gdybaniem, spytaj innych starszych ludzi w związkach czy myślą o tym co by było jakby się rozstali. Zasmieja się.smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 19:06
adi1991 napisał/a:
mremka wybacz ale wiek 20 lat i pare to wiek w którym człowiek jest dorosły. A to że ktoś jest niedojrzały i na tyle niedołężny że stawia wyżej siebie niż innych to jego sprawa.


diss tygodniasmiley


Jeżeli uważasz za niedołężność niechęć do pakowania się w pieluchy 3 lata po maturze, to chyba serio nie ma po co kontynuować tej dyskusji. smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-01-2013 19:11
Nie wiem, czy praca w Biedronce jest hańbiąca, czy nie, ale nie jest to coś, co chciałabym robić w życiu. Nie potępiam ludzi, którym to odpowiada. Ale ja sobie tego nie wyobrażam. Przez rok pracowałam w sklepie i to był najgorszy rok w moim życiu. Tak, jakby ktoś wymazał mi go z życiorysu. Wtedy powiedziałam sobie: Nie. To ja decyduję o tym, co osiągnę i za wszelką cenę zamierzam robić w życiu to, co mnie usatysfakcjonuje, a nie zniszczy psychicznie.

Po drugie, czy praca zawsze się znajdzie? Wątpię. Moja koleżanka, w moim wieku byłą na mnóstwie rozmów o pracę. W większości powiedzieli jej, że jej nie przyjmą, bo jest w wieku, kiedy się zachodzi w ciążę, a oni sobie takich osób nie życzą. smiley Świetnie, jaz, że masz taką idealną sytuację, ale większość ludzi jej nie ma.

Adi, jak będziesz miał już tę piątkę dzieci i utrzymywał je z zasiłku państwowego, to możesz się odezwać. Wtedy dopiero można porównywać lepsze życie z gorszym. Nie chodzi przecież o to, czy kogoś stać na dwa samochody, czy na jeden.

A poza tym mremka ma rację. To, kiedy, ile i czy w ogóle ktoś chce mieć dzieci, to jego własna indywidualna sprawa. Warto tylko pamiętać, ze to zobowiązanie na całe życie i nie podejmować decyzji, "bo mi się akurat zachciało".




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-01-2013 19:14
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 19:11
Tak, jako starszy szeregowy to Ci nie zaszkodzą, ale co z bycia starszym szeregowym, skoro po 12 latach do widzenia i jesteś bez pracy? smiley
Odpowiedziałam nieprawdę i przyznaję się do tego: że byłabym w stanie zostawić i ogólnie zmyślałam coś na ten temat.
Niestety znam związki, które rozstają się po 9, czy też 20 latach, a znam takie, które są do końca życia, różnie los płata, więc na bycie matką nie wystarczą 4 lata, ale trzeba pomyśleć, że gdy mężczyzna Cię zostawi przykładowo, to będziesz miała na utrzymanie?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 19:27
Chwilę mnie nie było, a tu tyle postów. I co najdziwniejsze kompletnie nie rozumiem po co... Tu nie ma w zasadzie o czym dyskutować. Jedni chcą mieć dzieci w młodszym wieku, drudzy później, a trzeci wcale. I co? Można ich jakoś oceniać?

Każdy sam o sobie decyduje i podejmuje decyzje. Jeśli ktoś chce mieć dziecko w wieku 20 lat to niech ma. Przecież nikt mu nie broni. A jak ktoś nie chce? No to niech nie ma. I również nie widzę problemu.

I nie ma jakiegoś najlepszego wieku na dziecko (nie chodzi mi o jakieś zegary biologiczne). Najlepszy jest chyba taki jaki człowiek uzna dla siebie za stosowny. A, że różni ludzie inaczej typują ten czas dla siebie to nic dziwnego. Więc nie ma co się ciskać, że inni mają inny pogląd na tę sprawę...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 19:34
April, ale po co to 'gdy'? Będzie co będzie. Na teraz, nie chcesz mieć dzieci w tym wieku. Tyle. Pisanie czarnych scenariuszy i szerzenie pogłosek omatkobobachorytozabiorąmiżycie jest totalnie niepotrzebne. Każdy z nas chce sobie jakoś ułożyć, i czy to dziecko wypadnie w wieku 35, czy 25, czy 19 lat, wymyślamy sobie sami i sami o tym decydujemy. Tak samo z innymi dziedzinami życia - próbujesz być w jak najlepszej sytuacji i kropka. I jeśli będziemy chcieli być szczęśliwi to uwierzcie mi, zarówno przy pieluchach, jak i harując w Biedro będziemy, wszystko zależy od tego jakie mamy aspiracje i co nas ucieszy, do tego trzeba dążyć. Jeśli Adi uważa, że tak jak mówi jest najlepiej - spoko stary, życzę Ci powodzenia, serio, ale nie próbuj do czegoś dziewczyn przymuszać bo chyba nie o to chodzi. Mremka bardzo ładnie napisała, to czy chcemy mieć dziecko i kiedy to nasza sprawa. Ja póki co się nad tym nie zastanawiam. Mam niecałe osiemnaście lat, zamierzam skończyć studia. Ale, jak napisała Other - nie wiem, gdzie będę i co będę robiła za rok, pięć, czy dziesięć lat. Jeśli będę gotowa i uznam że w tej chwili będę w stanie wychować dziecko na porządnego człowieka bez żadnych patologii, postaram się tak zrobić.

Umba smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 19:54
Ogólnie wydaje mi się, że rozmowa przybrała taki dość hmmm.... ostry charakter przez April i adiego smiley.

Chodzi mi o to, że oboje macie swój własny pogląd (i świetnie), ale za mocno się z nim narzucacie i nie możecie zrozumieć, że ktoś go nie podziela.

Tzn. Karola pisze jaka to głupota mieć dziecko przed 30. A co Cię obchodzi co ludzie sobie robią? smiley Nie chcesz to nie miej.
A adi. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale jak czytam Twoje posty to czuję się jakbym czytał jakieś afisze o treści: Masz skończone 20 lat? Rozmnażaj się! smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-01-2013 21:21
Cas, jak zwykle dobrze pisze smiley

coś zaś do kwestii dorosłości, April pewnie miała na myśli dorosłość nie w sensie prawnym, tylko w kwestii dojrzałości człowieka
Cóż, ludzie często są dorośli (ukończyli 18) lat, ale nie przejawia się to w ich postępowaniu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-01-2013 21:26
odnośnie tematu:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/01/3a39b15f3c42d1c8657ea73ef412c3e3_original.jpg?1359379794

smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 22:00
Nie rozumiem po co w ogóle te spiny wszystkie. Każdy ma swoje marzenia, swoje priorytety i również swoje cele które sobie wyznacza w życiu chyba? Dla jednej osoby idealną przyszłością jest założenie rodziny, dzieci, a dla drugiego liczy się kariera i sukces zawodowy za tym idący. Są różne charaktery, różni ludzie i nie każdy musi iść tą samą drogą przecież?

Adi, Serio uważasz, że skoro ktoś woli świetną pracę i samorealizację to jest egoistą? Idąc dalej tą drogą moim zdaniem każdy człowiek na świecie jest egoistą smiley Realizujesz bez przerwy swoje potrzeby i plany, jesteś przez to szczęśliwy. Co prawda dajesz szczęście ludziom wokół siebie i im pomagasz, ale skoro ciebie to cieszy to znaczy, że jesteś samolubny, tak? A osoba oddająca się pracy oczywiście wychodząc z niej żyje w jaskini i zamyka się na cały świat i nie ma uczuć. No ok. Podsumowując, każdy dąży do spełnienia i nie ma znaczenia w jaki sposób to robimy. Każdy na swojej drodze spotyka ludzi przecież, a to, że dbasz o swoją rodzinę którą założysz jak najszybciej bo tak jest prawidłowo i nie ma innej słusznej drogi nie czyni cię jakimś super-dobrym człowiekiem. Jest wiele sposobów żeby całkowicie bezinteresownie chociażby kogoś uszczęśliwić, a to moim zdaniem akurat jest najlepszą formą pomagania.

Najlepszy wiek na dziecko? Nie rozumiem pojęcia? Każdy jest na to gotowy w innym momencie. Jak czujesz się dojrzały emocjonalnie na tyle żeby zatroszczyć się o to dziecko, zapewnić mu świetną rodzinę, przyszłość, wychować tak żeby nie był debilem i potrafił szanować innych to jestem jak najbardziej za jeśli tego chcesz. Są osoby, którym się wydawało, że mogą to zrobić a niestety nie wyszło - to jest największy błąd jaki można popełnić, bo kształtując osobowość dziecka możesz mu mega krzywdę smiley Znam też rodziców, którzy wcale nie chcieli w tak młodym wieku zakładać rodziny, zostali do tego zmuszeni jakby. (smiley) Są świetnymi rodzicami.

Wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia moim zdaniem, ale jeśli nie masz 10000000% pewności, że jesteś gotowy WYCHOWAĆ (nie mieć) dziecko, to nie widzę przeszkód smiley

I adi, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale nikt nie ma prawa narzucać mi go i twierdzić, że to jedyne słuszne i nic więcej się nie liczy. Nie cierpię jak ktoś to robi smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely

Edytowane przez grzechuuu dnia 29-01-2013 22:13
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 22:03
Czy tylko ja mam wrażenie, że ta dyskusja nie ma sensu i powinna ograniczyć się do przedstawienia swojego zdania, omijając roztrząsanie go później? To jest tak indywidualna sprawa, tak prywatna i intymna, że nikt nie ma prawa wchodzić z butami w opinię innej osoby.

Teraz już bez spiny, układamy listę kto z nas pierwszy będzie miał dziecko smiley Sprawdzimy za kilka lat co z tego wyszło smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-01-2013 22:06
A chcesz tez robić do tego jakieś zakłady? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 22:09
o kokosy i papaje smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 22:09
agusia napisał/a:
Teraz już bez spiny, układamy listę kto z nas pierwszy będzie miał dziecko smiley Sprawdzimy za kilka lat co z tego wyszło smiley


to ułóż z uwzględnieniem dat i ewentualnie ilości a reszta się do tego ustosunkujesmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 22:29
No widzę wyszło jak zwykle w dyskusji o "wolności", dojrzałości itd. Ja pisząc o tym, że wiek powyżej 20 lat jest naturalnym czasem na dziecko zostałem tak w subtelny sposób zjechany, a reszta uznała, że piszę głupoty. Ciekawi mnie tylko dlaczego ludzie są dziś niedojrzali w wieku powiedzmy 20 lat. Według mnie dlatego, że od małego wmawia się, że na wszystko jest czas, że wolność jednostki jest najważniejsza i do tego do ponad 20 roku życia ludzie są uzależnieni od pomocy materialnej bo sami nie są w stanie się utrzymać. Jakoś 20 lat temu ludzie mieli dzieci koło 20 roku życia i większość nie marudziła, że się nie realizuje czy nie spełnia swoich marzeń. Jakoś jak się spyta starszych osób to one zazwyczaj nie żałują swojego dość wczesnego macierzyństwa. Dziś tylko się robi z ludzi mających poglądy tradycyjne za przeproszeniem debili i zacofańców a ludzi "postępowych" wywyższa ponad miarę. Nie żebym też źle komuś życzył ale jak za 50 lat będzie w Polsce pełno młodych Arabów to wtedy wielu zapłacze nad tym, że "realizowało siebie i swoje marzenia". Tak poza tym to też dziś wielu stara się oszukać własny organizm. Przecież wiadomo, że najlepiej i najbezpieczniej rodzić między około 20 a 30 rokiem życia. Ale idźmy w "postęp".smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-01-2013 22:36
adi, a ty dalej swoje... ;p
Wszyscy już napisali, że posiadanie dziecka, to sprawa indywidualna, a ty dalej agitujesz za rozmnażaniem, jakby Ci ktoś za to płacił. Każdy decyduje sam, co robi ze swoim życiem i kropka.

Jeśli chcesz mieć teraz dzieci, to je miej, tylko pamiętaj, żeby im zapewnić godziwe życie smiley

A głupoty czasem piszesz: na przykład nazywając mnie i April egoistkami, albo wyciągając z rękawa teksy, ze niby nienawidzę dzieci.





We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2013 22:46
Ciekawi mnie tylko dlaczego ludzie są dziś niedojrzali w wieku powiedzmy 20 lat. Według mnie dlatego, że od małego wmawia się, że na wszystko jest czas, że wolność jednostki jest najważniejsza i do tego do ponad 20 roku życia ludzie są uzależnieni od pomocy materialnej bo sami nie są w stanie się utrzymać.


Świat poszedł przed ostatnie 20 lat do przodu w absolutnie wszystkich dziedzinach nauki. Skutkiem tego są większe możliwości. Nie mówię wcale, że to jest dobre, bo nie mam pojęcia do czego to doprowadzi za x lat. Społeczeństwo chce iść jednak z duchem czasu a to automatycznie odrzuca konserwatywne poglądy sprawiając, że ciężko jest się wpasować w ten "nowy świat". Zawsze wygrywa większość niestety smiley.

Ale czy nie o tą wolność jednostki właśnie walczono kiedyś? Chciano przyszłości łatwiejszej dla następnych pokoleń i moim zdaniem cel zdecydowanie został osiągnięty smiley Świat ewoluuje i przecież nie masz żadnej gwarancji, że tradycjonalizm jest lepszą opcją zapewnienia dobrej przyszłości twoim wnukom za 40-50 lat smiley Nie da się tego przewidzieć po prostu smiley


So we saved the world together for a while, and that was lovely

Edytowane przez grzechuuu dnia 29-01-2013 22:51
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-01-2013 09:21
Otherwoman napisał/a:
Wszyscy już napisali, że posiadanie dziecka, to sprawa indywidualna, a ty dalej agitujesz za rozmnażaniem, jakby Ci ktoś za to płacił.


Nie wiem czemu, ale to zdanie rozłożyło mnie na łopatki... smiley

Ja już nic nie mam zamiaru pisać, bo ta dyskusja w tym aspekcie faktycznie nie ma już sensu, Adiemu się nie przegada, ale to jego osobista sprawa, ale pamiętaj- nie nazywaj mnie z Tego powodu na drugi raz egoistką, bo tak nie jest. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-02-2013 18:28
Nie wiem, czemu, ale nie mogę się przestać śmiać z tego artykułu:

Niecodzienny prezent dostał pewien 6-latek z Wielkiej Brytanii. Zach Tahir dostał od swoich rodziców... pokój. Ale nie jest to zwykły pokój, tylko niejadalny - informuje Daily Mail.

Chłopiec cierpi na rzadką chorobę, która powoduje, że Zach nie może się powstrzymać przed jedzeniem rzeczy normalnie niejadalnych takich jak meble, ściany, dywany, a nawet kamienie. Po tym, jak przedziurawił jedną ze ścian w swoim starym pokoju, rodzice zdecydowali coś z tym zrobić i zorganizowali mu nowy.

Matka Zacha tłumaczy, że długo nie mieli z mężem pomysłu, jak poradzić sobie z jego upodobaniem do jedzenia przedmiotów. - Nie potrafimy go powstrzymać. On może zjeść wszystko dookoła - mówi.

[...]

Dziecko nie może też samo otworzyć żadnej szafki, bo jest ryzyko, że zje rzeczy, które są w środku.



Czy tylko mi się to kojarzy z Hurleyem i Brittany Umby i kotem Amelii? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 20-02-2013 18:29
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 25 z 92 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum