Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 08:32:06 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny12:20:39
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 12 - Archiwum | Alaska
Strona 32 z 156 << < 29 30 31 32 33 34 35 > >>
Autor RE: Hotel Overlook
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:13
Lena przeciągnęła się leniwie. Jak zwykle, czytała całą noc i nic nie spała. Umyła się i przebrała w jeansy, czarną tunikę i ciemnobrązowy płaszcz. Wyszła z pokoju. Na korytarzu nikt się nie kręcił, więc postanowiła przejść się na dwór. Podwórko przed hotelem nie było zbyt ładne, ale labirynt z żywopłotu owszem. Zaintrygowana podeszła do gałęzi krzewów i delikatnie przejechała po nich ręką i weszła do środka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:15
Martin obudził się. Niechętnie zwlókł się z łóżka. Był bardzo głodny i chciał jak najszybciej znaleźć stołówkę lub kuchnię. Ubrał się i wyszedł na poszukiwania. Gdy tak szedł znalazł siłownię. Wszedł tam na chwilę by zobaczyć jak jest wyposażona. Nie było w niej nic ciekawego oprócz numeru "108" wyrytego na ścianie. Wake wyszedł z siłowni i po kilku minutach znalazł stołówkę. Zamówił sobie jajecznicę i gdy kelner mu ją przyniósł zaczął jeść.
Edytowane przez Nate dnia 07-06-2010 15:17
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:18
Angelina otworzyła oczy. Nie chciało jej się wstawać, więc wpatrzona w sufit, okryła się szczelnie kołdrą i zaczęła rozmyślać. Wspominała swoje dzieciństwo, namyśl nasunęła jej się matka, która tryskała energią, śmiała się. I te jej niezapomniane opowieści... - łza spłynęła dziewczynie po policzku, choć już tak dawno jej matka umarła, dalej nie pogodziła się z jej śmiercią. Słońce zajrzało przez okno i dopiero teraz ujrzała swój pokój w całej okazałości. Był dość przestrzenny, cały był pomalowany na niebiesko. Na przeciw łóżka stał telewizor (ku jej zdziwieniu włączony, lecz nie zastanawiając się długo, wyłączyła go), szafki były trochę zakurzone. Po drugiej stronie pokoju, stało drugie łóżko, a na nim spała słodko jakaś seksowna dziewczyna. Angelina nie chciała jej obudzić, ale pomyślała, że zrobi jej awanturę, dlaczego ona śpi w jej pokoju. Nie przejmując się tym bardzo wstała, przetarła oczy i poszła opróżnić pęcherz. Umyła zęby i doprowadziła się do normalnego stanu. Ubrała się w jeansową mini (pod spodem jednak jest bielizna, więc bez skojarzeń smiley) i zieloną, seksowną bluzkę z dekoltem. Zauważyła, że ma strasznie poobgryzane paznokcie. A tak długo je hodowałam... - pomyślała i zmarszczyła czoło. Poczuła "mały głód", więc postanowiła coś przekąsić. Wyszła na korytarz, jednak nikogo na nim nie było. W końcu dotarła do stołówki, zamówiła płatki na mleku i usiadła przy jednym ze stolików. Zauważyła jakąś kobietę z wężem przy stoliku. Przesiadła się na inne miejsce, tak aby nie oglądać tego obrzydliwego gada. W końcu dostała miskę płatków i zabrała się do jedzenia.

/Uff, koniec smiley/
Edytowane przez Arctic dnia 07-06-2010 15:27
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:22
Shar wstała, dosunęła krzesło do stolika i wyszła na korytarz. Trzymając list przystanęła przy koszu. Nie mogąc się zdecydować, w końcu jednak go wyrzuciła. Przeniosła wzrok w dal, usłyszawszy z oddali muzykę. Poszła w tamtym kierunku. Tak ! Nie pomyliła się. To właśnie było to, czym zdawało jej się być - bar ! Wreszcie poczuła, że żyje. Podeszła do kelnera, zakręciła się na krześle i powiedziała :
- Czystą poproszę. - wzięła do ręki kieliszek, przechyliła go energicznie i potrząsnęła głową.
Edytowane przez Judith dnia 07-06-2010 15:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:34
Isabella włożyła słuchawki i weszła na bieżnię. Biegła truchtem wsłuchując się w muzykę. Siłownia była nawet spora, kilkanaście przyrządów do ćwiczeń, dwie bieżnie, gruszki dla bokserów i inne których nazw nie znała. Do pomieszczenia wszedł pewnien chłopak, ale rozejrzał się tylko i zaraz zniknął. Jones biegła nadal przyspieszając nieco tempo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:36
Gdy Martin zjadł postanowił zdwiedzić hotel. Zostawił talerz na stole i wyszedł ze stołówki. Gdy się tak błąkał po hotelu znalazł bar. Była w nim tylko jakaś nieznajoma kobieta siedząca przy barze, którą Wake zauważył w autobusie. Wszedł do baru i usiadł koło niej.
-My się chyba nie znamy. Martin Wake - rzekł do dziewczyny uśmiechając się.
Edytowane przez Nate dnia 07-06-2010 15:36
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:38
- A no chyba nie. Shar, miło mi Cię poznać. Napijesz się? Ja stawiam. Zresztą, po co ja się pytam. - powiedziała ze śmiechem.
- Dwa razy czystą poproszę. - zwróciła się do kelnera.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:43
-Dzięki - rzekł do dziewczyny biorąc swój kieliszek - Więc, Shar co cię sprowadza akurat na Alaskę ?
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-06-2010 15:45
Dores otrzymała swój dziwny posiłek dopiero po pół godzinie. Zastanawiała się, czy ukatrupić obsługę hotelu czy ograniczyć się do pisemnej skargi. Leonardo również pałaszował swojego szczura w panierce. LeSage zaczęła rozglądać się po gościach hotelu. Zastanawiała się, kto z nich może mieć ze sobą jakieś kosztowności, którymi Dores by nie wzgardziła.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:45
- Wiesz.... To i owo. Najogólniej mówiąc chcę się trochę oderwać od rzeczywistości. A Ciebie ? - odpowiedziała wypijając jednym łykiem zawartość swojego kieliszka i kładąc go z trzaskiem na blacie.
Edytowane przez Judith dnia 07-06-2010 15:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:48
Angie zjadła płatki, wstała od stołu. Wyszła ze stołówki i wróciła do pokoju, nucąc jedną ze swoich hip-hopowskich piosenek. Miała nadzieję, że nieznajoma dziewczyna już się obudziła, jednak zawiodła się. Zaczęła przeglądać się w lustrze. Znudzona włączyła telewizję na głos (żeby Andzia w końcu się obudziła smiley). Zaczęła oglądać jakiś program rozrywkowy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:52
-Wiesz... ja tu jestem w tym samym celu. Chciałem uciec od tego co mnie czekało gdybym został... - powiedział - Może zmieńmy temat. Widziałem cię w autobusie z jakimś mężczyzną. To twój przyjaciel, chłopak ?
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 15:56
- Neal ? To mój kumpel. Znamy się od dawna. Jest dla mnie jak brat. Zresztą, to nawet dobrze, że też tutaj jechał, nie lubię być sama w obcym dla mnie miejscu. A Ty ? Jesteś z kimś, czy może raczej to taka samotna wyprawa ?
Edytowane przez Judith dnia 07-06-2010 15:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:02
Elena obudziła się i widząc, że jej współlokatorzy jeszcze śpią, ubrała się i wyszła na korytarz. Skierowała się w kierunku jadalni. Zatrzymała się obok stolika, przy którym siedziała kobieta w czarnej sukience.
- Fajny pasek. - wypaliła, wskazując na Leonadra siedzącego na krześle. Dopiero po chwili zorientowała się, że pasek się rusza i wcale paskiem nie jest - O... To znaczy... Śliczny wąż. - uśmiechnęła się nerwowo.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-06-2010 16:03
Dores łypnęła złowrogo na Elenę, lecz po chwili uśmiechnęła się sztucznie.
Prawda, ze uroczy? - spojrzała z miłością na węża.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:12
Margaret chrapała cichutko w fotelu w salonie. Było tu tak przytulnie... no może prócz tego telewizora. Kobieta obudziła się, przeciągnęła i wyszła z salonu kierując się w kierunku pokoju. Umyła twarz i zęby. Teraz gdy nikt jej nie widział jej natręctwa wygrały a ona pukała się energicznie po udzie... przejrzała się w lustrze tajemnicze znaki dalej na niej widniały.
Usiadła na pościelonym łóżku i kontynuowała czytanie książki "Serce i Śledziona".
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:13
-Jak na razie jestem sam ... i nie wydaje mi się aby to się zmieniło - odpowiedział po czym wypił zawartość swojego kieliszka - Ja chyba wrócę do zwiedzania. Miło było cię poznać - powiedział po chwili po czym wyszedł z baru.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:20
- Tak, uroczy - pokiwała głową. Elena nigdy nie miała styczności z wężami, jednak szybko uznała, że wygląda on sympatycznie. O wiele bardziej sympatycznie niż ten dzieciak, co się kręci po hotelu. Zastanawiała się, czy wąż może być niebezpieczny. Chyba, skoro nie jest trzymany w klatce... Mimo wszystko postanowiła o to zapytać.
- Jest jadowity?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Isabelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alyson Young

Postów: 18

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:25
Kiedy Alyson obudziła się większość podróżujących opuściła już autokar.
- Świetnie. Przespałam całą podróż. - mruknęła sama do siebie. Nie śpiesząc się wzięła swoje bagaże i ruszyła za nimi. W hotelu panował ogromny chaos związany związany z wyborem pokoi. Podeszła do recepcjonisty i z uśmiechem odebrała klucz do jednoosobowego pokoju, znajdującego się pod koniec korytarza na 2 piętrze. Pokój nie by zachwycający, ale łóżko całkiem wygodne, co dla niej było najważniejsze. Po wzięciu prysznica i napisaniu kilku maili do znajomych Alyson poczuła chęć poznania innych osób, ale w końcu zdecydowała odłożyć to na następny dzień i położyła się spać.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Budzik ze śmieszną melodyjką wybudził Alyson z błogiego snu.
- Cholera. Znów zapomniałam go wyłączyć. - pomyślała. Jak każdego ranka miała ochotę wyrzucić telefon za okno. Usłyszała krzątaninę na dole , więc postanowiła zrealizować plan poznania kogoś. Szybki prysznic, wyciągnięcie pierwszych lepszych jeansów i koszulki, makijaż - po chwili Aly była gotowa opuścić pokój. Udała się na stołówkę, ale jedzenie nie wyglądało za bardzo zachęcająco, więc udała się do hotelowego baru. Zauważyła tam blondynkę. Na początku nie chciała jej przeszkadzać, ale w końcu zdecydowała się podejść.
- Cześć. Mogę się dosiąść ? - zapytała.
Edytowane przez Isabelle dnia 07-06-2010 16:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-06-2010 16:26
Oczywiście. - powiedziała rozpromieniona Dores, uznając tę właściwość węża za największą zaletę. To pełnowartościowy wąż czystej krwi.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 32 z 156 << < 29 30 31 32 33 34 35 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum