Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 06:41:36 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:30:10
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 12 - Archiwum | Alaska
Strona 33 z 156 << < 30 31 32 33 34 35 36 > >>
Autor RE: Hotel Overlook
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-06-2010 16:30
Christian czuł się dość niezręcznie w towarzystwie dwóch pięknych, ale jakże różnych kobiet. Postawił swoje bagaże obok łóżka, które wskazała mu Elena. Monica dość szybko usnęła, zaś Rosjanka po kilku minutach opuściła hotelowy pokój. W przeciwieństwie do brunetki, Larionova zachowywała się dość chłodno i z dystansem. Christian jeszcze wczorajszego wieczora zlokalizował najistotniejsze pomieszczenia i od razu wziął prysznic. Mijając po drodze kilku ludzi, wszedł do pokoju i położył się spać. Po godzinie zmęczenie dało o sobie znać i Walker zasnał. W nocy przebudził się raz, w momencie gdy do pokoju wróciła Elena. Była to już późna godzina i Chrisa ciekawiło co do tej pory robiła kobiety. Był ciekawski, to fakt. Odgłosy wstających do życia gości hotelowych obudziły mężczyznę. Samotnie zszedł do kuchni i zjadł śniadanie. Następnie wrócił do pokoju aby rozpakować swoje rzeczy i ułożyć je w szafce. Monica, zanim jeszcze Chris wyszedł z pokoju, zabrała się za podobne porządki.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:30
- Narazie w pokoju jestem sam, ale z miłą chęci Cię przygarnę.- Piotr uśmiechnął się do Ginny znad gazety. -Weź drugi klucz z recepcji. Numer pokoju to 42.
Następnie Piotr pożegnał się i poszedł na chwilę do pokoju. Ubrał się w krótkie spodenki i krótki rękawe, założył rękawicki i czapkę i wyszedł na dwór, na śnieg, hartować swoje ciało.
Edytowane przez Michal dnia 07-06-2010 16:31
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:45
Elena lekko przeraziła się słysząc z jaką dumną kobieta mówi jadowitości węża.
- Mam nadzieję, że nie zaatakuje mnie we śnie. - powiedziała starając się, aby to zabrzmiało jak żart. Miała już okazję poznać psychola Jacka, napalonego Lorenza, jednak to chyba węża obawiała się najbardziej.
- Tak w ogóle, jestem Elena - powiedziała. Miała nadzieję, że jeśli będzie miła dla kobiety wąż nic jej nie zrobi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:48
Dziewczyna poszła po kluczyk do pokoju 108. Wzięła walizkę do ręki i skierowała się w stronę swojego nowego mieszkanka.
Zajęła łóżko pod oknem, wyjęła z walizki ręcznik i coś na zmianę. Zmęczona wzięła prysznic. Po męczącej podróży nawet nie chciało jej się jeść, ale w trosce o swój żołądek zjadła kanapkę, którą miała przygotowaną na drogę. Na uszy założyła słuchawki i od niechcenia położyła się na kanapie.
Edytowane przez chlaaron dnia 07-06-2010 17:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-06-2010 16:49
Dores. - przedstawiła się LeSage z ustami pełnymi dżdżownic. Jedną z nich wciągnęła właśnie jak spaghetti.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:50
Isabella zeszła z bieżni ciężko dysząc, napiła się wody i zastanawiała się którego przyrządu teraz użyć, kiedy zauważyła drążek przy ścianie do podciągania się. Powoli podeszła do ściany i złapała dłońmi rurkę. Wzięła głęboki wdech i użyła całej siły, żeby się podciągnąć, jednak nie podciągnęła się nawet o milimetr. Ehh.. Zrezygnowana wzięła ręcznik i butelkę z wodą kierując się na korytarz, jednak po drodze wpadła na małe pomieszczenie, w którym były duże niebieskie drzwi, przygryzła dolną wargę i nawet się nie wahając poszła w tamtym kierunku. Z całej siły pchnęła drzwi i weszła do środka. W mordę jeża.. Mamy basen! Krzyknęła. Nie miała przy sobie stroju, jednak korzystając z tego, że była tu sama, rozebrała się do czarnej, koronkowej bielizny i wskoczyła do ciepłej wody.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:52
- Do zobaczenia - odparła do odchodzącego Martina. Po chwili podeszła do niej jakaś brunetka.
- Pewnie, siadaj. Jestem Sharon. - powiedziała do nieznajomej.
Edytowane przez Judith dnia 07-06-2010 19:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:54
/// nie wiedziałem że 42 zajęty to bierzemy 108 smiley//

Piotr po godzinie ćwiczeń wrócił do hotelu. Od razu udał się do gorącego basenu, aby teraz pomęczyć ciało w temperaturze o 50 stopni większej.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:57
- Miło mi... - mruknęła, patrząc z obrzydzeniem, jak Dores pożera dżdżownice.
- To ja już pójdę... Smacznego. - rzekła i szybko się ulotniła. Straciła zupełnie apetyt, więc tylko nalała kawę do kubka i wróciła do swojego pokoju. Usiadła na łóżku i przyglądała się jak jej współlokatorzy robią porządki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 16:59
Angelina dalej oglądała program, gdy nagle telewizor sam się wyłączył smiley Kuźwa, co to za szajs !? - powiedziała zezłoszczona. Walnęła mocno ręką w telewizor i wyszła z pokoju. Tylko spokojnie... - powiedziała pod nosem. Ruszyła żwawym krokiem przez hol i zauważyła jakieś drzwi. Otworzyła je i stwierdziła, że tutaj jest siłownia. Niedaleko były drugie drzwi z basenem. Pływała tam jakaś brunetka. Miała na sobie tylko koronkową bieliznę. Angie postanowiła się przywitać. Zauważyła, że do basenu wszedł także jakiś mężczyzna w średnim wieku. Hej, jestem Angelina. Widziałaś może kogoś z personelu ? - spytała z uśmiechem.

/Jazeera, to do Ciebie jakby co smiley/
Edytowane przez Arctic dnia 07-06-2010 17:00
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:02
Jones pływała w najlepsze, ciepła woda była cudowna. Już była na drabince, chcąc wejść do jacuzzi kiedy zauważyła jakiegoś kolesia który szedł w stronę basenu. W mordę jeża... Syknęła i wskoczyła znów do wody. Może to facet z tego typu mężczyzn, że nie zauważy różnicy między strojem kąpielowym a bielizną... Z cichą nadzieją pływała nadal jak gdyby nigdy nic, kiedy powiedziała coś do niej jakaś młoda laska.
- Nie. - Burknęła i zanurkowała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:05
Piotr przybiegł do basenu prosto po przebraniu się w pokoju. Tam mu si spieszyło że nie zauażył w nim Ginny. Wszedł do wody odprężył się i odpoczywając wyobrażał sobie właśnie swój wymarzony lot.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Isabelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alyson Young

Postów: 18

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:06
- Alyson. - podała rękę miłej blondynce. Zauważyła leżącą na blacie kolorową ulotkę.
- Zwiedzałaś już coś, Sharon ? - zapytała czytając jednocześnie informacje turystyczne.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:06
Margaret skończyła czytac... zmęczyła się. Przeciągnęła się i postanowiła iśc się przejśc po świeżym powietrzu. Ubrała brązowy płaszcz a na głowę założyła ekstrawagancki beret ze swojej kolekcji.
Przeczesała włosy... "Oh jak bardzo chciałabym jej móc związac..." Popukała się w głowę przy zamykaniu drzwi do pokoju po czym żwawym krokiem zeszła do holu z którego następnie wyszła na świeże powietrze.
- Cudownie... - Rzekła sama do siebie przechadzając się wokół budynku. Szła ona powolnym krokiem rozmyślając o tabliczce mlecznej czekolady.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:09
Zajebiście...(smiley) - rzekła cicho i wyszła z basenu. Uprzednio zauważyła siłownię, więc postanowiła sobie w duchu, że kiedyś z niej na pewno skorzysta. Poszła dalej i trafiła do baru. Siedziały tam jakieś 2 laski, jednak nie podeszła do nich tylko skierowała się do windy. Szła korytarzem, gdy ujrzała uchylone drzwi, a w środku 3 osoby. Dwoje ludzi uwijało się i rozpakowywało, a ładna blondynka siedziała na łóżku jak hrabina i przyglądała się ich pracy. Zerknęła kątem oka, że to pokój 42. Hej...nie chcę przeszkadzać, ale czy widzieliście może kogoś z personelu ? - spytała ze sztucznym uśmiechem.
Edytowane przez Arctic dnia 07-06-2010 17:09
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-06-2010 17:09
Dores i Leo skończyli posiłek. Kobieta postanowiła zwiedzić hotel w poszukiwaniu jakiegoś sejfu, który można byłoby okraść. W pierwszej kolejność udałą się do salonu z kominkiem.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:15
Po jednym okrążeniu jednak staruszka czuła się już zmęczona... "Ehhh to nie te lata gdy mogła chodzic całymi dniami i nocami..." - Pomyślała. Przed wejściem oczywiście popukała się dyskretnie w czoło.
Udała się do stółówki... Kupiła sobie filiżankę gorącej czekolady i usiadła przy jednym ze stołów w kącie by wypic trunek...
Nie była to tabliczka czekolady, ale w płynie też była świetna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:18
-Nie zwiedzałam jeszcze nic konkretniejszego. Tylko po drodze byłam w dużym pomieszczeniu. Wiesz, coś jak salon.
Edytowane przez Judith dnia 07-06-2010 19:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Isabelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alyson Young

Postów: 18

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:22
- Aha - przytaknęła Aly. Po przeczytaniu ulotki nabrała ochoty na spacer. - Pójdę się przewietrzyć. Szkoda marnować czas w hotelu. Idziesz ze mną ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 17:24
- Z personelu? - zapytała Elena, poprawiając się na łóżku i zakładając ręce za głowę. Popatrzyła na młodą dziewczynę która weszła do ich pokoju
- Nie wiedziałam nikogo, oprócz obsługi w kuchni. - uśmiechnęła się.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 33 z 156 << < 30 31 32 33 34 35 36 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum