Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 08:59:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny12:48:00
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 12 - Archiwum | Alaska
Strona 38 z 156 << < 35 36 37 38 39 40 41 > >>
Autor RE: Hotel Overlook
Isabelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alyson Young

Postów: 18

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:27
Po długim czasie spacerowania, a raczej błądzenia po leśnych ścieżkach Alyson udało się odnaleźć hotel. Po wejściu od razu rzuciła jej się w oczy kolorowa kartka wisząca obok windy. Wieść o imprezie poprawiła jej humor. Dziewczyna doszła do wniosku, że właśnie tego jej trzeba. Poszła do pokoju i postanowiła wypakować swoje ubrania, w końcu kiedyś musi to zrobić. Przy okazji przejrzała ubrania, aby wybrać coś na wieczór. Gdy zawartość jej walizek znajdowała się już w szafkach zdecydowała zrobić sobie małą wycieczkę po hotelu w nadziei, że pozna kogoś nowego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:30
Wziąłem od Ines kawałek czekolady, ale zanim wziąłem kęsa patrzyłem, jak z rozkoszą właśnie ona pochłania jeden kawałek. Wyglądała tak słodko... Rozmarzyłem się na chwilę. Do głowy wróciło mi jej pytanie, więc odparłem:
- Z zawodu jestem księgowym, pracuję jako asystent menedżera w firmie nieruchomości. Wiesz dobra fucha. A z zamiłowania jestem podróżnikiem i to było moim powodem przyjazdu tutaj... A co tak piękną kobietę sprowadza na Alaskę? - uśmiechnąłem się leciutko tak, ze chyba tego nie zauważyła.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:30
Piotr dotarł do baru. Usiadł przy stole i poprosił o dobrą whisky. Chciał przetestować co proponuje tutejszy hotel.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:34
- Piotr! - Zawołała do nowo poznanego mężczyzny i ruchem ręki zaprosiła go bliżej siebie. - Dobry gust. - Wskazała na szklankę whisky którą Kowalski trzymał w dłoni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-06-2010 20:39
- Panie kucharzu! To było świetne! - krzyknął w stronę kuchni Christian. Wytarł usta serwetką i wstał od stołu. Poprawił na sobie koszulę i zaczął spacerować po hotelu. Wczoraj wszystkiego nie zdążył zobaczyć, więc dzisiaj była ku temu dobra okazja.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:40
-Witam ponownie Isabello!- powitał niedawno poznaną znajomą Piotr.- Móiwsz że to jest dobre? Właśnie testuje co tutejszy hotel proponuje i nie jest najgorzej. Wybierasz się na wieczorną imprezę?- Kowalski nie mógł się powstrzymać przed zadaniem tego pytania.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:41
Angelina wyjrzała znowu przez okno, jednak nikogo tam nie zauważyła. Wyszła na korytarz i zobaczyła na ścianie jakieś kolorowe ogłoszenie. Impreza... To coś dla mnie... - pomyślała i poprawił jej się humor. Wróciła do pokoju, przebrała się i zeszła schodami na dół, do baru. Ja pierdo*ę ile ludzi... - powiedziała pod nosem i weszła w wir tłumu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:43
Dzisiaj wszystko mnie nudziło i irytowało. Miałem ochotę zrobić coś legendarnego, jednak nie miałem z kim. Po obejściu korytarza zauważyłem, że mój skrzydłowy zarywa właśnie do jakiejś laski.
-Zajebiście!- rzekłem do siebie i pokazałem mu dwa kciuki uniesione w górę. Później zatrzymałem się w barze. Przy kelnerze pikowało kilka naprawdę ślicznych lasek, jednak wiedziałem, że niedokończenie jednego numeru i zaczynanie drugiego byłoby nieprofesjonalne, dlatego sącząc piwo próbowałem nie zwracać na nie uwagi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 07-06-2010 20:44
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:45
- Nie jest najgorzej z tymi trunkami hotelowymi... - Mruknęła dopijając końcówkę drinka. - Ach tak, słyszałam coś o tej zabawie. Pewnie.. To znaczy raczej wpadnę.. A ty? Też się tam pojawisz?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:48
- No wiadomo. Właśnie załatwiam coś ciekawszego na imprezę. Moje rosyjscy przyjaciele już sie zatroszczą o dobrą zabawę. Mam nadzieję że lubisz mocną wódkę- Piotr porozumiewawczo mrugnął oczami.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:52
Angie zobaczyła wiele nieznanych jej nowych twarzy. W końcu dotarła do baru. Usiadła na samym końcu długiej lady barowej. Proszę coś....niezbyt mocnego - powiedziała nieśmiało. Podziękowała za jakiegoś słabego drinka i wzięła łyka. Mmm...nawet dobre - pomyślała oblizując swoje czerwone, sexowne wargi. Założyła nogę na nogę i sączyła drinka przez słomkę. Obserwowała innych kątem oka.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:52
- No oczywiście. Ciężko jest nie lubić. Najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie... Ta słodka roszpunka.. Jak jej tam.. Ach, Ginny, to twoja dziewczyna? - Spytała po czym napiła się po raz kolejny drinka. Nie czekając na odpowiedź Piotra, dodała. - Widziałam was razem w autobusie.. To wasza podróż poślubna?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:54
Otworzyłem oczy, wtedy poczułem ogromny ból w okolicach karku. Ktoś zabrał mi poduszkę, kiedy spałem. Tego już za wiele, dostrzegłem leżącą na łóżku obok Sharon, czuć było od niej alkohol. W zębach miała kartkę z informacją o imprezie. Super, wpadnę. Ubrałem ulubiony garnitur, niestety znów nie mogłem znaleźć kapelusza. Otworzyłem okno na całą szerokość, aby trochę przewietrzyć. Wyszedłem z pokoju i zamknąłem go na klucz. Do głowy wpadł mi całkiem niezły pomysł. Zakładając jeszcze kurtkę wyszedłem na dwór. Było sporo śniegu, więc postanowiłem ulepić bałwana. Kiedy już skończyłem, złapałem go szybko i wniosłem na górę. Na szczęście nie roztopił się. Postawiłem go na oknie, obok łóżka przyjaciółki. Drugiego, trochę mniejszego włożyłem do lodówki. Ponownie wyszedłem przed hotel, gdyż nigdzie nie mogłem znaleźć Ines. Przecież wcale się nie znaliśmy, chciałem to nadrobić. Siedziała na ławce z jakimś facetem. Podszedłem do nich, przedstawiłem się gościowi patrząc na niego, jakbym chciał wyczytać z twarzy kim naprawdę jest. Udało mi się. - Hej Ines. - Wyciągnąłem rękę do dziewczyny, aby pomóc jej wstać. - Możemy chwilkę pogadać?
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:56
- Coś ty. Jestem singlem, a Ginny poznałem w autobusie. Jest miła i lubię z nią pogadać ale nic nas nie łączy- Piotr nie lubił mówić o uczuciach więc zminił temat.
- Miłe towarzystwo już Ci zagwarantuje, a alkohol będzie wyborny. Zaraz wracam mam coś do załatwienia.-Piotr poszedł w kierunku recepcji dowiedzieć się czy paczka o ktorą prosił już dotarła.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Isabelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alyson Young

Postów: 18

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:56
Alyson spostrzegła, że w barze zaczyna gromadzić się tłum wróciła do swojego pokoju, przebrała się i biorąc przykład z innych poszła do baru. Większość rozmawiała ze sobą jak starzy znajomi, a ona poznała do tej pory tylko Sharon. Alyson zajęła ostatni wolny stolik z boku i przyglądała się innym.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 20:56
A Bernard jak gdyby nigdy nic zwiedzał hodowlę kóz w miasteczku i robił to co lubił i potrafił czyli je hodował. Tutaj było jego miejsce.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 21:00
Margaret zbudziła się. Udała się do baru na szklaneczkę whisky. Usiadła przy barze obok blondynki (Angeliny) i powoli piła.
Czuła się lekko zmęczona i rozespana... cóż było coraz później a ona miała już swe lata. Ziewnęła i kontynuowała picie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 21:01
Martin widząc, że w hotelu nie ma nic ciekawego postanowił wrócić do baru. Gdy był już w środku zastał tam sporo osób. Nie znał w barze nikogo a Sharon nie mógł znaleźć. Wake podszedł do barmana i zamówił sobie drinka.
-Chyba szykuje się tu jakaś imprezka - pomysłał.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 21:03
- Okej. - Mruknęła i oczami odprowadziła Piotra który odszedł od blatu na moment. Jej wzrok przykuła młoda brunetka która wcześniej zaczepiła ją przy basenie, ah tak.. Angelina.. Miała na ustach mocną czerwoną szminkę co ją zajebiście oszpecało. Małolata ma gust.. Ludzie powoli zaczęli schodzić się do baru. Jeszcze tylko głośna muzyka i możemy zaczynać imprezę..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2010 21:03
Nie mogłem siedzieć tak bezczynnie, gdy inni rozmawiali i flirtowali. Wiedziałem już, że następny podryw to najprawdopodobniej będzie NPE. Moje myśli wędrowały gdzieś po mojej szafce w hotelowym pokoju. Zastanawiałem się, czy wziąłem wszystko, co jest mi do owego numeru potrzebne... Do baru weszła właśnie jakaś starsza kobieta, którą obdarzyłem uwodzicielskim uśmiechem. A co, niech ma coś z życia! Ciągle nie widziałem nigdzie dwój pięknych blondynek, które znały mnie pod nazwiskiem Von Matterhorn.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 07-06-2010 21:04
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 38 z 156 << < 35 36 37 38 39 40 41 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum