Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 08:50:15 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny12:38:48
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 12 - Archiwum | Alaska
Strona 54 z 156 << < 51 52 53 54 55 56 57 > >>
Autor RE: Hotel Overlook
Isabelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alyson Young

Postów: 18

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 21:57
- Nie,nie zanudzasz. - Aly naprawdę polubiła Sharon, więc postanowiła powiedzieć jej nieco więcej o sobie. - Może się to wydawać trochę szalone, ale w zeszłym tygodniu złożyłam wymówienie i po prostu spakowałam walizki. Od zawsze chciałam wyruszyć w podróż po Ameryce, a życie jest za krótkie by ciągle odkładać marzenia. Nie wiem jak ty, ale ja zmarzłam. Wracamy ? Muszę znaleźć jeszcze jakieś świeczki. - zapytała, chociaż nie miała ochoty tego robić. Hotel wydawał się dziwny, w dodatku brak obsługi i prądu nie zachęcał do przebywania w nim.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 21:57
Alice spojrzała na nią zdziwiona.
- Christian... Christian... Nie przypominam sobie nikogo takiego. A wracając do tematu: ten psychiatra jest naprawdę dobry. Opowiadał mi o różnych przypadkach. Szczerze mówiąc, bywały gorsze niż ten pani. Niszczenie mebli to dla niego błahostka! Takich, co gadali z wężami tez miała sporo, więc jeśli by pani tylko chciała...- uśmiechnęła się z troską.
Edytowane przez von Veron dnia 08-06-2010 22:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-06-2010 22:00
Ech... - zignorowała ją Dores i ciągnąc za sobą topór, ruszyła korytarzem. Za ciągniętym toporem pozostawała krwawa smuga, gdyż kiedy rąbała wszystko dookoła, niechcący pod topór nawinął się również jeden z kelnerów, który wręcz dosłownie stracił dla niej głowę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:00
- Ehh.. Jesteś straszliwie wkurwiająca, wiesz? - Odparła. - Nie podoba mi się w tym hotelu, jak dalej ma się tak potoczyć to chyba wyjadę szybciej. Brak prądu w 5 gwiazdkowym hotelu, zero obsługi, czy ktokolwiek jest nami zainteresowany? Nawet nie ma seksi przystojnego ratownika na basenie. - Powiedziała rozdrażniona. - A tak w ogóle, to jak masz na imię, paparazzi? - Spytała, jednak nie widząc żadnej reakcji blondynki wróciła do wody.
Edytowane przez jazeera dnia 08-06-2010 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:01
Właściwie, stało się to całkiem przypadkiem. Wstąpiłem do FBI, gdyż... jakby Ci to powiedzieć... Wcześniej stałem jedną nogą po drugiej stronie prawa. - Czekałem na jej reakcję. Nie chciałem kłamać, nawet nie byłem w stanie patrząc na nią. Wziąłem kolejny łyk alkoholu, stawałem się coraz bardziej rozluźniony. W oddali słychać było dziwne odgłosy, jakby ktoś walił siekierą po ścianach hotelu. Ja jednak nie zważałem na to, czekałem na odpowiedź zamyślonej, a zarazem pięknej blondynki siedzącej obok mnie.
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:03
Uśmiechnęłam się. Dziękuję za te miłe komplementy. Nigdy nie słyszałam od nikogo takich słów, a szczególnie od takiego elegancika jak Ty. A tak przy okazji fajny garnitur - powiedziałam. Kelner przyniósł zamówienie, i zabrałam się do niego, bo bardzo byłam głodna. Pyszne ! - rzekłam oblizując wargi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:05
- Dziwny człowiek- pokręciła głową Alice i zaśmiała się.
Zaraz potem zabrała się do wnikliwej obserwacji.
- Tajemnicza Pani z Wężem wyszła z kuchni. Co w niej robiła? Czerwone ślady na toporze... Kanapki z dżemem! Tylko czemu rozsmarowywała go toporem? Ych, mówiłam, dom wariatów...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:05
Nawet nie wiem kiedy, a zasnąłem w barze na fotelu. Kiedy się przebudziłem, spojrzałem na zegar, który wskazywał 20.
- O matko boska, spałem 3 godziny! - pomyślałem. Lekko jeszcze zaspany spojrzałem w kierunku baru, gdzie Ines dalej rozmawiała z Nealem. Wkurzyłem się, ale nie chciałem bezczelnie przerywać ich rozmowy. Wtedy straciłbym wiele w jej oczach. Wpadłem na inny pomysł. Wstałem i poszedłem do pokoju po marker i blok rysunkowy, który miałem w bagażu. Schowałem go za pasek od spodni i wszedłem znów do baru. Widok miałem prosto na jej oblicze, wiec bez problemu mogła na mnie spojrzeć. Uśmiechnąłem się lekko, po czym wyjąłem kartkę i zacząłem pisać: WIDZIAŁEM CIĘ DZISIAJ W DRODZE DO KOŚCIOŁA, JUTRO ZWIEDZAMY? - po czym pokazałem jej dyskretnie kartkę, aby mężczyzna obok niej tego nie dostrzegł. Spojrzała na napis, a ja czekałem na jej reakcję.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:07
Martin szedł przez cmentarz w poszukiwaniu Caroline podśpiewując :

Scooby-Dooby-Doo, Where Are You?
We got some work to do now.
Scooby-Dooby-Doo, Where Are You?
We need some help from you now.


-Cóż, nie ma jej - powiedział zrezygnowany po długich poszukiwaniach. Mógł teraz jedynie wrócić do hotelu.
Edytowane przez Nate dnia 08-06-2010 22:07
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:11
- Stałeś jedną nogą, po drugiej stronie prawa? Czyli byłeś...- zawahała się na moment, po czym wypiła trochę whisky- Kryminalistą?
Wydusiła to spoglądając na jego niebieskie oczy w obawie, że mężczyzna zacznie kłamać albo mijać się z prawdą. Nagle dostrzegła kartkę Simona, uśmiechnęła się, ale nie wiedziała jak ma odpowiedzieć, gdyż była pewna, że Caffrey zorientuje się, że coś z nią jest nie tak, jeśli Ines zacznie kiwać głową, albo mówić niedorzecznie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:11
Odchyliłem się w fotelu lekko, patrząc na młodą kobietę. Słuchałem z zadowoleniem jej wesołego, lekko podnieconego tonu głosu.
-Dziękuję.- uśmiechnąłem się na wzmiankę o garniturze, łącząc palce obu rąk i zbliżając je do twarzy. A później zrobiłem coś takiego: KLIK!, a na mojej ręce wyskoczyło właśnie to słowo. Zaśmiałem się cicho i pochyliłem się nad talerzem z jedzeniem, nawijając na widelec długie nitki makaronu Spaghetti.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Draco Malfoy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC Asha

Postów: 98

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:14
W tak zwanym międzyczasie Leonardo szamał mózg zadźganego kucharza.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:16
Wow, Barney, widzę, że jesteś utalentowanym magikiem ! Powiedz mi...jak Ty to robisz ? Naucz mnie tego - powiedziałam. Byłam strasznie ciekawa, jak on to robi i chciałam za wszelką cenę się nauczyć tej sztuczki.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:16
Dziewczyna spojrzała na treść, lecz nic nie zrobiła, żeby się nie zdemaskować. Odwróciłem kartkę na drugą stronę i napisałem drugą wiadomość: JEŚLI SIĘ ZGADZASZ, WYCIĄGNIJ PRAWĄ RĘKĘ W BOK I POKAŻ MI 2 PALCE. Pokazałem jej kartkę i znów czekałem na to co zrobi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:16
- No to widzę, że mamy wiele wspólnego. I masz rację, cholernie zimno tutaj. - odpowiedziała Shar pocierając ręką o rękę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Draco Malfoy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC Asha

Postów: 98

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:22
Teraz Leo zabierał się za śledzionę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:24
Przełknąłem gorące spaghetti. Dziewczyna musiała być naprawdę głodna, gdyż zjadła cały talerz momentalnie.
-Wiesz, Angie... Robi się późno. Może wrócimy do hotelu i tam pokażę Ci, jak bawić się w takie sztuczki?- powiedziałem celowo dość dwuznacznie, uśmiechając się.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:24
Alice postanowiła głębiej zbadać sprawę; weszła do kuchni. Na podłodze leżało zakrwawione ciało jakiegoś człowieka, chyba kucharza. Obok wąż Dores z apetytem wyjadał jego mózg.
- Dżem... malinowy- wydusiła dziewczyna, uświadamiając sobie swój błąd. Może nie powinna powiadamiać psychiatry tylko policję?
Wycofała się zanim wąż ją dostrzegł. Poszła do pomieszczenia, w którym znajdowała się reszta towarzystwa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:24
Isabella pływała tak długo, aż skóra na jej dłoniach, zaczęła się marszczyć. Miała nadzieję, że pogada dziś z Piotrem, bo miała ochotę na pogawędkę, jednak nigdzie go nie było widać. Dziewczyna wytarła się ręcznikiem i ubierając szorty poszła na siłownię. Włączyła mp4, włożyła słuchawki do uszu i zaczęła biegać na bieżni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:25
Nie, w żadnym wypadku kryminalistą! Nienawidzę broni, nigdy nikogo nie zabiłem. Byłem w konflikcie z prawem przez moją miłość do sztuki. Rozumiesz, o co mi chodzi, prawda? - Zauważyłem, że jest trochę zmieszana. Rozejrzałem się dookoła i niedaleko, za moimi plecami zobaczyłem Simona. Zasłoniłem oczy ręką, po czym przejechałem nią po całej twarzy myśląc równocześnie "Co za idiota". Uśmiechnąłem się lekko, po czym zwróciłem się do Ines. - Posłuchaj, ten facet za mną chyba Cię lubi. Jeśli również chcesz z nim pogadać - bo on z Tobą prawdopodobnie bardzo - nie ma problemu. Przejdę się gdzieś. Śmieszy mnie trochę jego postawa, zachowuje się, jakby coś go wystraszyło - Po chwili dotarła do mnie wiadomość, że on może być związany z gościem od zajebistych suszarek w toalecie. Widać obaj byli bardzo mądrzy, chociaż tamten gość miał niezły garnitur i wydawał się bardziej zajebisty niż Simon. Jak widać umiejętność oceniania ludzi po zachowaniu i sposobie bycia jest przydatna. Niektórym można nawet z twarzy wyczytać połowę życiorysu.
Edytowane przez grzechuuu dnia 08-06-2010 22:34
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 54 z 156 << < 51 52 53 54 55 56 57 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum