Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 10:27:57 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny14:16:30
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 12 - Archiwum | Alaska
Strona 55 z 156 << < 52 53 54 55 56 57 58 > >>
Autor RE: Hotel Overlook
Isabelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alyson Young

Postów: 18

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:28
Aly i Shar udały się więc do hotelu.
- Poczekaj tutaj, a jak skoczę jeszcze do baru, tam powinny być jakieś świeczki. - powiedziała. Ze stołówki dobiegały dziwne odgłosy, ale dziewczyna zignorowała je. W barze było kilka osób, Aly podeszła do stolika i zabrała kilka świeczek. Wróciła do Shar i z uśmiechem podarowała jej 2 świeczki.
- Ja spadam do pokoju. Do jutra. - powiedziała odchodząc.
Po wejściu do pokoju postawiła świeczki na stoliku i zapaliła je. Wzięła prysznic, a potem wyjęła z torby jakąś książkę i pogrążyła się w czytaniu.
Edytowane przez Isabelle dnia 08-06-2010 22:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:36
- Sztuka... rozumiem- rozmarzyła się, gdy nagle zobaczyłam kolejną kartkę, którą pokazywał jej Simon, zaczęła przewracać oczyma, a Neal odwrócił się. Jeszcze tego mi brakowało... nigdy nie byłam w tak niekonfrontowanej sytuacji, co zrobić? Co zrobić?!- Nie, to ja po prostu wyjdę.
Powiedziała delikatnie uśmiechając się i wychodząc całkowicie speszona z baru, na jej białych licach pojawiły się dwa rumieńce. Ruszyła w stronę pianina, musiała się odprężyć, a to była jedyna rzecz w hotelu, która dawała jej ukojenie.



Edytowane przez April dnia 08-06-2010 22:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:45
Shar wzięła świeczkę od Aly. Wyjęła z kieszeni zapalniczkę, zapaliła nią knot po czym pożegnawszy się z nowo poznaną kobietą, poszła poszukać swojego pokoju. Gdy blask świecy skupił się na drzwiach z jej numerem, przełożyła ją w lewą rękę a prawą otworzyła drzwi. Położyła świeczkę na blacie stolika, poszła do łazienki wziąć prysznic i przebrać się w koszulę nocną, a kiedy już to zrobiła zsunęła łóżko ze ściany, rzuciła się na nie i momentalnie zasnęła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-06-2010 22:54
Christian w obawie przed szaloną kobietą, przed którą niedawno obroniło go wielkie cielsko Jacka, udał się do pokoju. Dla pewności przekręcił w drzwiach klucz. Monica z Eleną, które w tym momencie plotkowały o czymś, przyglądały się temu podejrzliwie. Chris uśmiechnął się wymijająco i wskoczył pod kołdrę. Tam był bezpieczny.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 22:56
Świetny pomysł - powiedziałam. Gdy Barney zapłacił za posiłek, wyszliśmy z kawiarni (dziwne, ale w tym MP nasz hotel znajduje się jakieś 50 km od najbliższego miasta smiley) i skierowaliśmy się w stronę hotelu. Robiło się ciemno, słońce już prawie zaszło, a jego miejsce zajął księżyc. Zrobiło mi się trochę chłodno. Opatuliłam się szczelnie swoją bluzą i pomknęłam z Barney'em do hotelu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:02
Piotr znowu obserwował Isabelle chociaż już jej kiedy obiecał że nie będzie tego robił. Podziwiał jej zgrabne ruchy rękami i nogami w wodzie. Liczył na to że kobieta go nie widzi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:08
- Kurwa, co ja odjebałem! - to była pierwsza myśl, jaka przyszła mi na myśl po całym zdarzeniu. Ines wyszła zniesmaczona, a Neal pewnie kipiał ze złości na mnie, lecz nie było po nim tego widać. Złapałem się za głowę i głowę schowałem między nogi, myśląc co zrobić dalej. Po chwili zebrałem się na poszukiwania dziewczyny. Interesowała mnie tylko odpowiedź na pytanie, które jej zadałem w pierwszej wiadomości. Zamówiłem jeszcze drinka, którego szybko wypiłem. Dałem sowity napiwek barmanowi, a on z bananem na gębie odparł: - Do usług szefie!. Ucieszyło mnie to, bowiem mogę mieć chociaż układy w najlepszej części hotelu. Machnąłem mu ręką i wyszedłem z baru. Znów usłyszałem melodię graną na pianinie i od razu wiedziałem, kto gra. Powtórzyła się sytuacja z wczoraj, którą co prawda ledwie pamiętam. Wszedłem powoli do pomieszczenia, gdzie Ines z wielkim zapałem grała różne smutne melodie. Musiała być bardzo zawstydzona. Podszedłem do niej i usiadłem na krześle:
- Wybacz, nie tak miało być.... - zagadałem z trwogą w głosie. - Czy dałabyś mi ten zaszczyt i poszłabyś ze mną na jutrzejszą przechadzkę? - zapytałem nieśmiało, będąc niepewnym pozytywnej odpowiedzi. Spojrzałem na nią ze skruchą i swoją postawą chciałem ją już skłonić do przyzwolenia.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-06-2010 23:08
Tu po tym, jak Christian przekręcił kluczyk w drzwiach i wskoczył do łóżka, zamek wyleciał wyrąbany toporem. Dores dalej dziabała drzwi na kawałki.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:17
Ines otworzyła drzwi do sali z pianinem i usiadła na krześle i zaczęła grać z pamięci Beethovena- Chrystus na Górze Oliwnej. To oratorium wzbudzało w niej zawsze dziwne emocje, nacisnęła pedał od fortepianu i wyżywała się na klawiszach. Nagle usłyszała skrzypnięcie drzwi, ale nie zareagowała, dopiero gdy usłyszała głos Simona. Nie patrząc na niego tylko wystukując ze skupieniem w klawisze odpowiedziała.
- Właściwie nie lubię chodzić, ale jeśli to cię zainteresuje idę jutro do kościoła, o którym wspominałeś.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:19
Elena aż spadła z łóżka, gdy ktoś zaczął walić toporem w drzwi. Zerknęła na Chrisa, który w najlepsze chował się pod kołdrą. Elena wyjęła z torby nóż, który wyglądał dosyć śmiesznie przy toporze Dores.
- Czego chcesz?! - krzyknęła ściskając nóż mocno w dłoni.



Edytowane przez Amelia dnia 08-06-2010 23:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-06-2010 23:20
Dźwięk rąbanych drzwi zmusił Christiana do wyjścia spod kołdry. - Dziewczyny, chyba ktoś puka. Lepiej nie otwierać, jest już późno. Jak to coś pilnego, to i tak się dowiemy. Na pewno ktoś się upił i chce trochę poprzeszkadzać. - powiedział w stronę Eleny i Moniki, szukając w ich oczach potwierdzenia. Elena postanowiła nie puścić tego płazem i wkroczyła do akcji z nożem w ręku.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 08-06-2010 23:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:20
- Nie daj się prosić... - odpowiedziałem jej będąc niemal pewnym, że się nie zgodzi. Albo ze mną pogrywa? Kto wie. Spojrzałem na jej twarz, widziałem lekką złość. Nie było dobrze. Ale miałem nadzieję.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:22
A Bernard widząc że wszystkie dziewoje jak na razie nie śpią udał się do niezawodnej Margaret. Tam mimo że ona nie spała rzucić się na nią od razu i ta nie opierała mu się w ogóle. Niebieskie tabletki zabrane z koziej farmy nadal działały i Bernard czuł że dziś w nocy stanie się mrocznym łowcą nie tylko dla Margaret...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-06-2010 23:26
Dores wpadła do pokoju i zamachnęła się toporem. Topór jednak oderwał się z trzonka, przeleciał przez pokój i wylądował tuż za Eleną, obcinając jej po drodze związane w kucyk włosy.
What's a pitty. - powiedziała Dores, odwróciła się i wyszła z pokoju.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:29
- Wybacz, ale wycieczki krajoznawcze jakoś mnie nie interesują, są nudne... takie krążenie w kółko- powiedziała z grymasem na ustach, usłyszała jakiś dźwięk i przestała grać. Zmarszczyła brwi, grzecznie przeprosiła mężczyznę i udała się na górę, aby sprawdzić co się dzieje. Ujrzała tylko Dores z dziwny uśmiechem, Ines wolała nie wchodzić jej w drogę dlatego natychmiast skierowała się w stronę swojego pokoju.



Edytowane przez April dnia 08-06-2010 23:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:30
Wyszliśmy wprost na ulicę pełną kóz. Zaczął padać śnieg, a jego płatki były wielkości jajka kurzego. Angie była w samej bluzie, toteż bez wahania odstąpiłem jej swojego płaszcza, zawieszając go na jej chudych ramionach. By czuła się bezpiecznie, dodatkowo chwyciłem ją za rękę, wsuwając delikatnie moje palce w jej. Wkrótce skręciliśmy w mało wychodzoną ścieżkę, a na tym śniegu byliśmy pierwsi- w okolicy widać było już tylko nasze odciski butów. Robiło się coraz ciemniej.
-Mam nadzieję, że nie boisz się ciemności?- zagadnąłem ją, ściskając jej dłoń lekko mocniej.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 23:31
Elena stała przez chwilę w miejscu, nie mogła dojść do siebie. Wypuściła nóż z ręki, i zaczęła macać tył swojej głowy. Jej włosy zniknęły. Sięgały jej teraz za uszy. Ku swojemu przerażeniu ujrzała ucięty kucyk leżący na podłodze.
- Moje włosy! - zawołała z przerażeniem i podniosła pukiel włosów. Przyglądała się mu i wściekłość narastała w niej z każdą chwilą. - Zemszczę się! Zabiję Twojego węża! Zabiję go! - wrzeszczała w stronę korytarza, dysząc ciężko.



Edytowane przez Amelia dnia 08-06-2010 23:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-06-2010 23:32
Dores usłyszała krzyki dotyczące planów zabicia Leo. Postanowiła ukryć gdzieś węża.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-06-2010 23:36
Christian stał przy oknie w momencie gdy w pokoju rozgrywała się dramatyczna akcja. Kucyk lśniących blond włosów leżał jakby rozścielony na podłodze. Elena aż gotowała się ze złości, co chwilę macając się po głowie. Całe szczęście, że aż tak dużo włosów nie straciła. - To wariatka. Wariatka! - powtarzał Walker. Dores nic sobie nie robiła z gróźb i spokojnie opuściła pokój. - Zabij jej węża! - podpowiadał Chris.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-06-2010 23:40
Dores tymczasem wyjęła swojego węża z brzucha kucharza i zaniosła do pokoju.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 55 z 156 << < 52 53 54 55 56 57 58 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum