Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:49:10 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13,5: HP - Archiwum | Mistrz Przetrwania HP
Strona 131 z 160 << < 128 129 130 131 132 133 134 > >>
Autor RE: Hogwart
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 14:00
Nawet się nie obejrzałam, kiedy nieznajomy mężczyzna porwał mnie i wyprowadził z budynku. Potem wyjątkowo nieudolnie teleportowaliśmy się. Wylądowałam na ziemi. Otworzyłam oczy i odruchowo kurczowo złapałam różdżkę. Moja klatka piersiowa powoli unosiła się i opadała, kiedy po raz kolejny intensywnie próbowałam się skupić. Skoro im wszystkim na mnie aż tak zależało, musiałam ich znać. Podniosłam się i przetarłam oczy. Nagle przed mężczyzną znalazł się patronus. Nie chciałam podsłuchiwać, mimochodem dotarły do mnie wiadomości. A więc miał na imię Charlie... Dlaczego, do cholery nic mi to nie mówiło?
- I co teraz? Nadal nie zamierzacie mnie oświecić, tylko po prostu całą trójką uciekniecie? - spytałam, siedząc po turecku. Rwałam trawę na kawałeczki niczym małe dziecko. Bo tak się wobec nich czułam. Nie rozumiałam niczego, byłam zagubiona i przestraszona.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Peter Pettigrew
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 85

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 15:33
Peter został skonfundowany przez panią Figg. Nie mógł się bronić, na szczęście Charlie to zrobił za niego. Peter poczuł, jak po jego członkach rozchodzi się ciepło, jakiego nie doznał od czasów przejścia na stronę Czarnego Pana. Charlie mnie lubi ! Zależy mu na mnie ! - pomyślał i rozmarzonym wzrokiem zaczął wpatrywać się w Coy'a. Miał ochotę rzucić mu się do stóp, jednak zaklęcie na to nie pozwalało. Odczekał chwilkę i gdy odzyskał władzę nad ciałem, potruchtał zgarbiony za panią Figg, Coy'em i resztą gromadki.
- Zaczekajcie na mnie ! Nie chcę zostać sam ! Błagam, nie zostawiajcie biednego Petera samego ! - zaczął krzyczeć za nimi. Po kilku chwilach odnalazł zguby.
- Nie zostawicie mnie ? - szepnął, ledwo łapiąc powietrze w płuca. Znowu dostał zadyszki...


Syriuszu, jak mogłeś?!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 16:51
Feniks Dumbledore'a doprowadził ich do skalnych wrót, nad którymi widniał napis "Dla większego dobra". Harry był zdecydowany, żeby przejść przez drzwi, jednak zanim zdążył wyrazić swoje zdanie, usłyszał ryk motocyklu nad swoją głową zwiastujący pojawienie się Hagrida. Potwierdził on słowa Lupina o upadku Hogwartu, co było jedną z najgorszych wiadomości ostatnich dni.
- Nie musimy się pakować w kłopoty bo i bez tego one są. Voldemort o to zadbał. - wystękał Harry, czując jak uścisk Hagrida prawie łamie mu żebra. - Hagridzie, gdzie jest Dumbledore? Jego feniks doprowadził nas to tych drzwi. - wskazał na skalne wrota.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 17:18
Nagle usłyszeliście przerażające krzyki, dobiegające ze środka skalnych wrót. Te krzyki były pełne przerażenia, mroziły krew w żyłach. Po chwili ucichły i wszystko wróciło do normy.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 18:07
Przerażające krzyki, które wydobyły się zza wrót, sprawiły, że Harry poczuł ciarki i dreszcze na całym ciele. Teraz nie był już przekonany co to tego, że warto wchodzić do środka. - Hagridzie, czy nie ma żadnych szans na odbicie Hogwartu? - spytał, gdy wrzaski ucichły, jednocześnie wpatrując się z niepokojem w drzwi i trzymając różdżkę w pogotowiu,.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Hagrid
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 188

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 19:40
Hagrid dopiero teraz swoim błyskotliwym umysłem zrozumiał, gdzie oni są.
-Cholibka Harry, co my robimy przed Nurmengardem? To złe miejsce, wynośmy se najszybciej jak się da. Odbić szkołę? Oszalałeś Harry? -rzekł, nagle usłyszeli krzyki, dla Hagrida były one skądś znane. Do tego tej osoby nie było wśród nich, czyli... - Czy to nie była Ginny? Czy to nie ona krzyczała? Gdzie ona jest?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 20:01
- Fawkes nas tu przyprowadził, więc to ma znaczenie.
Sybilla uznała to za oczywisty znak od Albusa.
- Mamy na pewno tu coś do zrobienia.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-03-2011 22:01
Spojrzałam na nich ze zdziwieniem, nie wiedziałam nawet czym zajmuje się ten Zakon, najważniejsze było to, że uwolnili mnie i uratowali. Zamyśliłam się na moment, a później oprzytomniałam, nawet im nie podziękowałam!
- Gdzie lecimy?- spytałam, a po chwili dodałam. - Tak w ogóle to dzięki za uratowanie życia, bez was byłoby z nami krucho.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-03-2011 22:14
Lećmy! - powiedziałam głośno. Może nawet zbyt głośno i emocjonalnie. Eliksir nie będzie działał w nieskończoność, poza tym śpieszyło mi sie, by rozprawić się z Zakonem. Do kryjówki Zakonu, moja droga. - powiedziałam do Laury. To jest do naszej kryjówki. - dodałam pośpiesznie. Liczyłam, że Charlie jakoś nas tam zabierze, w końcu tylko on wie, gdzie to jest.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Ron Weasley
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 315

NPC

Dodane dnia 22-03-2011 22:38
Jestem, jestem... - odezwał się cieniutki głosik Rona zza pleców Harrego. Dziwne krzyki przeraziły go nie na żarty. Może byśmy sobie stąd juz poszli...? - zapytał z nadzieję, niespokojnie się rozglądając.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 17:45
//prośba aby ktoś się zwrócił do Ginny i wkręcił w fabułę albo cośsmiley postaram się grać regularnie już do końcasmiley

Ginny obudziła się nagle z transu, nie wiedząc gdzie się znajduje i dlaczego. Nie pamiętała co robiła przez ostatnie parę tygodni.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Fenrir Greyback
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 23

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 18:57
W końcu! Jego ofiara, która była tak blisko niego tylko oddzielona kratami obudziła się. Teraz musi się tylko do niej dostać. Fenrir zbliżył się do Ginny, przez kraty wsadził swój pysk. Obecnie tylko tak mógł, lecz znajdzie sposób by się dostać do jej klatki...
-Chodź mała, nie ma tutaj twojego bohatera Pottera. Jesteś tylko ty i ja - rzekł Fenrir, któremu z ust kapała gęsta ślina, był strasznie głodny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 19:02
Dopiero po chwili rudowłosa spostrzegła, że jest za kratami. Usłyszała nagle sapnięcie i podskoczyła - między dwoma prętami znajdował się pysk wilkołaka, z którego kapała ślina. Wyglądał na głodnego i wpatrywał się swoimi czarnymi oczkami w nią.
- Zjesz mnie teraz? - spytała, w głowie miała mętlik.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Fenrir Greyback
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 23

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 19:14
-Zjadłbym gdyby nie te kraty. - swoim długim paznokciem przejechał po metalu wydając okropny dźwięk - Gdzie jest reszta twoich przyjaciół? Byli tu jeszcze niedawno, czemu ich klatki są teraz puste? Spójrz, zostawili ciebie tutaj ze mną, chyba Potter znalazł coś ciekawszego do roboty. - powiedział, nie powiedział że klatka Ginny jest otwarta(wystarczy popchnąć za drzwi, lecz ona tego nie mogła się spodziewaćsmiley ). Musiał jak najszybciej opracować sposób do ucieczki...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 19:19
- Byli tu i zostawili? Gdzie teraz są? - pierwszą reakcją Ginny było odrzucenie tego co powiedział, przecież to bestia i chce jej namieszać w głowie... A jeśli jednak tak było? Nie, to nieprawda... - Gdzie jestem?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Hermiona Granger
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 72

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 19:35
- Ginny ? Co tu się dzieje ? - zagadnęła Hermiona, wpatrując się w dziewczynę. Była przez kilka godzin nieprzytomna.

W innych klatkach zauważyliście (Ginny zauważyła) ciała. Byli to pozostali więźniowie m.in. Dean Thomas, Padma i Parvati Patil czy Oliver Wood. Wszyscy byli martwi.
Edytowane przez Hermiona Granger dnia 23-03-2011 19:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Fenrir Greyback
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 23

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 19:50
Teraz jeszcze ta szlama, na którą wcześniej nie zwracał uwagi.
-Granger tak? Ciebie też zostawili, ten rudzielec znalazł sobie nową - rzekł, dopiero teraz zauważył ciała, zaniepokoił się gdyż nie pamiętał żeby to on zabijał. Akurat do tego miał pamięć, każdą swoją ofiarę pamiętał. -Kto ich zabił? WIECIE?! - warknął, był w klatce bezbronny, jeśli zabójca ich przyjdzie tutaj...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Hermiona Granger
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 72

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 19:55
- Nie wiemy ! A nawet jeślibyśmy wiedziały, to i tak byśmy Ci nie powiedziały. Możesz nam naskoczyć, burku ! - powiedziała ze złością Hermiona i odciągnęła Ginny jak najdalej od wilkołaka.
- Ginny, nie poddawaj się. Harry nas uratuje, nigdy by nas tutaj nie zostawił. Ron tak samo... - powiedziała, by trochę uspokoić dziewczynę. Wzięła rudowłosą w ramiona i zaczęła ją przyjaźnie przytulać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 20:13
Ginny przytuliła się z Hermioną, było to ciekawe doznanie (smiley).
- Jak tu trafiliśmy? - powiedziała ignorując Fenrira, gdy przestały się ściskać.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hogwart
Hermiona Granger
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 72

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-03-2011 20:25
- Nie wiem...nic nie pamiętam. Obudziłam się i zobaczyłam Ciebie i tą...obleśną gębę - odpowiedziała, wpatrując się z obrzydzeniem w Fenrira.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 131 z 160 << < 128 129 130 131 132 133 134 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum