Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 09:52:44 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny20:45:15
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 146 z 161 << < 143 144 145 146 147 148 149 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-08-2019 13:16
To mogę wyłączyć ze średniej oceny mrothera i frd?
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-08-2019 16:28
Najpierw filmy oglądaj heteryku jeden.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-08-2019 00:30
Flaku napisał/a:
To mogę wyłączyć ze średniej oceny mrothera i frd?


Never!

A chciałem zapytać o coś innego - jak się klubowiczom podobał nowy Tarantino?



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-08-2019 13:33
mrOTHER napisał/a:
Flaku napisał/a:
To mogę wyłączyć ze średniej oceny mrothera i frd?


Never!

A chciałem zapytać o coś innego - jak się klubowiczom podobał nowy Tarantino?



Nie był zły, ale... Prawdę mówiąc chyba jeden ze słabszych jego filmów i jakis taki najmniej tarantinowski...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 22-08-2019 21:51
Otherwoman napisał/a:
mrOTHER napisał/a:
Flaku napisał/a:
To mogę wyłączyć ze średniej oceny mrothera i frd?


Never!

A chciałem zapytać o coś innego - jak się klubowiczom podobał nowy Tarantino?



Nie był zły, ale... Prawdę mówiąc chyba jeden ze słabszych jego filmów i jakis taki najmniej tarantinowski...

Hmm jak dla mnie to on był tarantinowski (na pewno nie mniej od takich Bękartów wojny), ale różnica polega na tym, że nie skupiał się tak bardzo na fabule i intrydze jak to zwykle u Tarantino bywa, tylko bardziej na klimacie i jakimś portrecie czasów, a to z tego co czytam wielu osobą się nie podoba.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-08-2019 21:58
różnica polega na tym, że nie skupiał się tak bardzo na fabule i intrydze jak to zwykle u Tarantino bywa, tylko bardziej na klimacie i jakimś portrecie czasów,


No to akurat było bardzo dobre. Muzyka, samochody, stroje, hippisi, odnośniki do wojny w Wietnamie itd. Klimat mi się podobał smiley
Na plus tez gra aktorska, którą wręcz film jakby się delektował.

Mnie osobiście jednak zabrakło właśnie fabuły, intrygi, stąd tylko 7.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-08-2019 22:22
Koralina i tajemnicze drzwi



Film faktycznie jest burtonowski i oczywiście mi sie podobał. Co mi się w nim podobało, to przede wszystkim gatunek, który można określić jako horror dla dzieci. Jest w tym jakby jakas sprzeczność, ale właściwie nie do końca. Jako dziecko uwielbiałam straszne i mroczne opowieści, a jedną z moich zabaw było udawanie, że leżę w trumnie smiley Nie jest to jednak wcale jakoś dziwne, bo dzieci lubią... mrok smiley Jest to jednak mrok w innym wydaniu, przede wszystkim taki trochę bardziej swobodny. Mam wrażenie, że tego typu historie dla dzieci są bardziej udziwnione. W historiach dla dzieci jest większa akceptacja na dziwne, absurdalne straszno-zabawne zdarzenia. No i dlatego jakoś tak niejednokrotnie bardziej mnie bawią takie filmy niż napompowane powaga filmy dla dorosłych.

"Coraline" plasuje sie oczywiście w jednym rzędzie z takimi animacjami jak "Nightmare before Christmass" i "Frankenweenie", co wskazuje na jego burtonowskość. Drugim kryterium jest oczywiście animacja poklatkowa.

Motyw drugiego idealnego świata jest jakby znajomy, ale mimo tego, nie odnosiło się mocno wrażenia wtórności.

Na plus także czarny humor. Mój ulubiony wątek tego rodzaju, to wypchane psy i ich kubraczki aniołków. W ogóle skojarzyło mi sie to trochę z Romą, gdzie też mieli na ścianie powywieszane wypchane psy. Dodam tez z własnych doświadczeń: jak byłam dzieckiem, upierałam się, żeby wypchać naszego psa jak zdechnie i nawet wybrałam miejsce, gdzie go umiejscowię. No ale mama się nie zgodziła... Tak więc wątek bawił mnie dodatkowo, zwłaszcza jego końcówka smiley



No i "morał". Niby to jest taka bajka dla dzieci, ale ze względu na styl, może to nie podejść małym dzieciakom


Ja myślę, że może się spodobać. Mi by się spodobała smiley


Osobiście nie posiadam prywatnego Bartosza, ale film można puścić dzieciakom jako lekcja, żeby nie ufać obcym - nawet jak oferują piękne rzeczy, słodycze itd



Wydaje mi się, że wymowa tego idealnego świata była dużo głębsza. To było nawet takie dorosłe. Można tam sporo interpretacji pociągnąć, wbrew pozorom. Od takich bliskich życiowych do nawiązań filozoficzno-religijnych. Zresztą ten wątek kuszenia przewijał się w licznych opowieściach.

Dodam też, że poza samą animacją, która wyszła cudnie, były tam elementy takie jakby... no podobne np do zakończenia "W objęciach węża". Nie wiem, czy mi się zdaje, czy twórcy inspirowali się jakimiś doznaniami po narkotykach smiley


Znałem książkowy oryginał, który jako tako pamiętam. Z tego co widzę, film był plus minus wierny pierwowzorowi.


Tak właśnie patrzę, że Neil Gaiman jest tez twórcą Lucyfera i Good Omens (ksiązka i serial, do którego się przymierzam), tak więc spoko klimaty smiley


PS.

"You are in terrible danger" made my day. Umba, tobie chyba też powinno, zważywszy, kim grałeś w MP HP smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 22-08-2019 22:24
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2019 22:28
Motyw z wypchanymi pieskami aniołkami był super smiley Generalnie te 2 sąsiadki były spoko, jak wróżyły to rzeczywiście mi się kojarzyły z Sybillą :3



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2019 08:14
alez sie totalnie z Wami nie zgadzam mimo ze oceny niezbyt odlegle smiley

ogolnie Magnolia podobala mi sie baaaaardzo, no ale uwielbiam PTA, obejrzalam 3 jego filmy so far i wszystkim dalam 8

przede wszystkim scenariuszowo ten film jest bardzo ciekawie poukladany (zupelnie jak tytulowa magnolia); mega podobalo mi sie to, ze te poczatkowe historyjki wydaja nam sie wlasnie jakies takie zabawne, bez drugiego dna, bardziej w kategorii 'hmm ciekawe' niz 'o kurcze'. pozniej mamy przedstawiona jedna z takich historii od poczatku do dosc niespodziewanego końca i nagle okazuje sie, ze to wszystko wcale nie jest takie niewiarygodne, i za kazda z historii stoja emocje, a w wiekszosci to sa emocje negatywne.

no i wlasnie, imo pieknie pokazane byly przerozne odcienie nieszczescia, przegrywu zyciowego, ktore nakladaly sie na siebie i prowadzily do jednego punktu kulminacyjengo

SPOILER chodzi o piosenke

ktory jest GENIALNY, bardzo mnie poruszyl, i gdyby nie dlugosc filmu ktora do tego doprowadzila (ale tez ja rozumiem, bez tego film moglby nie mieć tej glebi. no ale znacie mnie nudze sie cnie) dalabym 9 temu filmowi



Otherwoman napisał/a:

Trzy godziny oglądania, a ja w sumie nadal nie wiem, o czym był ten film.
Takie pitu pitu o pierdołach, niezbyt mnie nie interesujących i nic nie wnoszącym do mojego życia. Ani pod względem treści, ani walorów artystycznych film jakoś mnie nie ujął.


no nie wiem, ja tam widze mnostwo swietnych artystycznych zabiegow, chociazby ten wspomniany punkt kulminacyjny, albo koncowka, bardzo dobry scenariusz, a film tak jak napisalam dla mnie jest o nieszczesciu, jak w nieszczesliwym zbiegu okolicznosci


Ogólnie to było takie bla bla bla i tyle. No zawiodłam się trochę.


mam znajomych ktorzy pisali na fw dokladnie to samo (np pozuje na cos wiecej niz to czym jest itd) wiec nie jestes odosobniona na pewno w tej opinii

Umbastyczny napisał/a:

I jakoś postać Toma Cruisa, jak i sam aktor mnie nie przekonali.


to smieszne, bo dla mnie to jest JEDYNY film, gdzie tom cruise jakkolwiek mnie przekonuje i ogladalam go bez beki smiley nawet przy "oczach" bywaly momenty, kiedy po prostu jego morda mnie odrzucala, ogolnie mam kosmiczna jazde z tego typa. imo to jest w ogole najlepsza rola w calej jego karierze, a to co odpierdala od momentu jak dowiaduje sie o smierci ojca - kawal zaskakujacego, dobrego aktorstwa

oczywiscie hoffman i j. moore jak zwykle superek, ale tu nie jestem obiektywna bo ich to kocham ogladac sobie
Edytowane przez panda dnia 23-08-2019 08:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2019 10:09
Co do pana Toma, to ja generalnie nie jest fanem jego aktorstwa, ma jakieś takie maniery w mimice, które mi irytują, więc to nie tak, że ta rola na tle jego innych wypada blado, tylko jego rola na tle innych z tego filmu moim zdaniem jest kiepska. Nie wiem, może kiedyś się do niego przekonam, ale po prostu nie przepadam za nim jako aktorem.

Ładna recenzja. smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 23-08-2019 10:34
Flaku napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
mrOTHER napisał/a:
Flaku napisał/a:
To mogę wyłączyć ze średniej oceny mrothera i frd?


Never!

A chciałem zapytać o coś innego - jak się klubowiczom podobał nowy Tarantino?



Nie był zły, ale... Prawdę mówiąc chyba jeden ze słabszych jego filmów i jakis taki najmniej tarantinowski...

Hmm jak dla mnie to on był tarantinowski (na pewno nie mniej od takich Bękartów wojny), ale różnica polega na tym, że nie skupiał się tak bardzo na fabule i intrydze jak to zwykle u Tarantino bywa, tylko bardziej na klimacie i jakimś portrecie czasów, a to z tego co czytam wielu osobą się nie podoba.


Dokładnie tak. Spodziewałem się troszkę czegoś innego i większego nacisku na wątek Tate/Manson. Z tego powodu w trakcie seansu byłem lekko zawiedziony - środkowa część filmu mi się dłużyła. Np. scena na ranczu, która jednocześnie jest przykładem tego, jak bardzo Tarantino zwodził widza w tym filmie. Potrzebowałem chwili, żeby to zaakceptować smiley Ale myślę, że gdybym obejrzał film drugi raz, to byłbym bardziej zadowolony. Zabawa formą i wizją tamtych czasów była na najwyższym poziomie - od ogólnej wizji Hollywood przez plan filmowy aż po genialne wizualnie reklamy. Ponadto zapewne bardziej skupiłbym się na wyłapywaniu "smaczków", które mi umknęły przez nieznajomość Hollywood. No i obsada - mógłbym oglądać DiCaprio w tej roli w kółko (nie ujmuję reszcie obsady, jednak główny bohater był tylko jeden). Kilka scen może zyskać status kultowych.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 23-08-2019 10:37
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2019 11:32
Umbastyczny napisał/a:
Co do pana Toma, to ja generalnie nie jest fanem jego aktorstwa, ma jakieś takie maniery w mimice, które mi irytują, więc to nie tak, że ta rola na tle jego innych wypada blado, tylko jego rola na tle innych z tego filmu moim zdaniem jest kiepska. Nie wiem, może kiedyś się do niego przekonam, ale po prostu nie przepadam za nim jako aktorem.


No wlasnie ja tez totalnie nie, mega mnie wkurwia jego japa czyli to samo ogolnie, ale tu moglam zwalic to na irytujaca postac w filmie xd
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-08-2019 13:08
mrOTHER napisał/a:
Flaku napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
mrOTHER napisał/a:
Flaku napisał/a:
To mogę wyłączyć ze średniej oceny mrothera i frd?


Never!

A chciałem zapytać o coś innego - jak się klubowiczom podobał nowy Tarantino?



Nie był zły, ale... Prawdę mówiąc chyba jeden ze słabszych jego filmów i jakis taki najmniej tarantinowski...

Hmm jak dla mnie to on był tarantinowski (na pewno nie mniej od takich Bękartów wojny), ale różnica polega na tym, że nie skupiał się tak bardzo na fabule i intrydze jak to zwykle u Tarantino bywa, tylko bardziej na klimacie i jakimś portrecie czasów, a to z tego co czytam wielu osobą się nie podoba.


Dokładnie tak. Spodziewałem się troszkę czegoś innego i większego nacisku na wątek Tate/Manson. Z tego powodu w trakcie seansu byłem lekko zawiedziony - środkowa część filmu mi się dłużyła. Np. scena na ranczu, która jednocześnie jest przykładem tego, jak bardzo Tarantincodził widza w tym filmie. Potrzebowałem chwili, żeby to zaakceptować smiley Ale myślę, że gdybym obejrzał film drugi raz, to byłbym bardziej zadowolony. Zabawa formą i wizją tamtych czasów była na najwyższym poziomie - od ogólnej wizji Hollywood przez plan filmowy aż po genialne wizualnie reklamy. Ponadto zapewne bardziej skupiłbym się na wyłapywaniu "smaczków", które mi umknęły przez nieznajomość Hollywood. No i obsada - mógłbym oglądać DiCaprio w tej roli w kółko (nie ujmuję reszcie obsady, jednak główny bohater był tylko jeden). Kilka scen może zyskać status kultowych.



Nie no. Aktorstwo było rewelacyjne. Nie lubię DiCaprio, ale przyznać mu muszę, ze zagrał zajebiscie.
Ale inni aktorzy tez byli mocni. No i fajna byla dziewczynka smiley

A scena na ranczu bardzo mi sie podobala jako sama w sobie. Wlasnie ona byla taka bardziej tarantinowska. Bo reszta, ten cały portret czasów, to mam wrażenie ze rownie dobrze mógłby zostać przedstawiony także przez innych twórców i wyglądało by to podobnie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2019 22:57
Magnolia

Niby takie trochę pitu pitu, a 3 godziny wcale się nie dłużyły. Nigdy jakoś nie przepadałem za takiego typu filmami co nie skupia się na jednej czy dwóch postaciach, ale tutaj nie było źle. Super rola Cruisa i w pełni rozumiem za co dostał te nagrody i nominacje. Jakoś nawet lubię tego aktora mimo, że często jego filmy to średniawka i mimo, że jako człowiek jest raczej słaby.

Ogólnie takie spoko 7(dziwne bo pierwsze 7 moje w klubiesmiley). Nie było to arcydzieło ale też nie zmarnowałem 3 godzin.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-08-2019 21:47
Koralina i tajemnicze drzwi

Dziwna była ta bajka. Gdyby to był film dla dorosłych a nie bajka pewno byłby uważany za jakiś horror czy coś podobnego. Ta dziwność jednak słabo mi się podobała. Historia dość mocno oklepana, występująca w wielu bajkach i tutaj, co tu dużo pisać nie urzekła mnie. Nie wiem do końca co jest kryterium, które powoduje, że jakaś historia tego typu mi się podoba, a inna nie bardzo. Tu nie wyszło twórcom.

Innym czynnikiem powodującym ocenę jaką dałem jest rodzaj animacji. Nie lubię go. Wizualnie mi się to nie podoba i kojarzy mi się z jakimś teatrem kukiełek.

Rozczarowanie 4/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 24-08-2019 23:58
Otherwoman napisał/a:
Mnie osobiście jednak zabrakło właśnie fabuły, intrygi, stąd tylko 7.

Ja w trakcie seansu czekałem aż akcja zawiąże się wokół jakiegoś konkretnego wątku i film za tym pójdzie, po czym zorientowałem się, że już się kończy. Ale nie traktuje tego jako wadę, wręcz przeciwnie - cieszę się, że Tarantino zrobił coś innego, a jednocześnie coś co nadal jest bardzo jego. Chyba nie chciałbym znowu oglądać typowego filmu Tarantino, w którym przez dwie godziny jest gadanina w nieskończoność, a potem wszyscy się zabijają. Mam wrażenie, że to jest najbardziej osobisty i melancholijny jego film. W "movie się" użyli jeszcze określenia czuły albo ciepły i z tym też się zgadzam. To oczywiście dalej jest przefiltrowane przez ironię, ale ma się wrażenie, że jest jakoś bardziej na serio i z głębią. Ogólnie dla mnie totalnie na plus, choć może nie jest to jakieś arcydzieło.
Edytowane przez Flaku dnia 25-08-2019 00:03
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-08-2019 00:45
Flaku napisał/a:
W "movie się" użyli jeszcze określenia czuły albo ciepły i z tym też się zgadzam.



XDDDDDD cmon

pewnie jutro rozwine, bo watkow ogolnie mnostwo, i recki/interpretacje bardzo tez sie scieraja, ale prosze nie czuly/cieply
Edytowane przez panda dnia 25-08-2019 00:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-08-2019 11:38
W objęciach węża

Taki przeciętniaczek. Ładne ujęcia, dobrze pokazana kultura Indian, motyw podróży, który nie nuży. To cechy pozytywne tego filmu, ale z drugiej strony obraz ten nie porywa i jest można powiedzieć dobrym filmem na takie leniwe niedzielne przedpołudnie. Trochę taka nostalgia mnie naszła, że przedstawia się tam świat, którego tak na prawdę prawie już nie ma. Patrząc na to co się dzieje w dzisiejszej Brazylii to za 20 lat to wspomnieniem nie tylko mogą być ludy, ale i sama puszcza, z której pewno zostawią jakieś skąpe fragmenty.

6/10
Edytowane przez adi1991 dnia 25-08-2019 11:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-08-2019 21:23
Chce się żyć

https://www.filmweb.pl/film/Chce+si%C4%99+%C5%BCy%C4%87-2013-648982
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-08-2019 21:48
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 146 z 161 << < 143 144 145 146 147 148 149 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum