Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 06:58:52 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny17:51:22
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 148 z 161 << < 145 146 147 148 149 150 151 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-09-2019 19:44
Umbastyczny napisał/a:
A ja mam taki szalony plan, żeby zrobić rewatch filmów z pierwszej odsłonu klubu (tych, które widziałem przed odpuszczeniem) i zrewidować oceny.



smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-09-2019 20:30
Zobaczymy ile dam radę smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-09-2019 20:44
Umbastyczny napisał/a:
Zobaczymy ile dam radę smiley


Zacznij od Dziury smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-09-2019 22:11
Człowiek pogryzł psa



Pewnie dla niektórych to będzie zaskoczenie, ale średnio podszedł mi ten film. Po pierwsze nie lubię filmów dokumentalizowanych. To już się robi nudne, jak po raz dziesiąty z kolei ogląda się film w stylu found footage. Zwłaszcza, że jest to styl mocno ograniczony i każdy film wygląda i kończy się właściwie bardzo podobnie. Po drugie oglądałam już "Dom, który zbudował Jack" o podobnej tematyce, który dość wysoko stawia poprzeczkę (tak, wiem, że ten film był wcześniejszy, ale ja obejrzałam go dopiero teraz...). Do tego oglądałam film o podobnej tematyce i w dodatku także dokumentalizowany "Capture Kill Release", który był okropny i któremu dałam 2, i naprawdę miałam nadzieję, że to już ostatni taki film oglądam...

Nie chce mi się komentować jego wymowy, przekazu i tym podobnych elementów. Pewnie zrobią to Flaku i panda. Mnie ten film wymęczył, zwłaszcza, że główny bohater działał mi na nerwy, jak mało kto.

Do tego film dłużył mi sie niemal jak "Wujek...".

W ogóle trochę mnie zaskoczyło, że ten film niejednokrotnie nazywany jest horrorem smiley

Sorry no nie mam weny i chęci pisania o tym filmie. Innym razem...


Edit: Zmieniam na 6, bo zdaję sobie sprawę, że na mojej niskiej ocenie zaważył mój dzisiejszy fatalny humor oraz fakt, że próbowałam pięć razy obejrzeć ten film zanim wreszcie się udało...


Ps. Z dość nietypowych Found footage polecam Bordelands. Nietypowych, bo na koniec kamera klasycznie nie upada, tylko dzieje się z nią cos dziwnego. Właściwie do dziś się zastanawiam, co właściwie... A odpowiedz, która się nasuwa, nie jest zadowalająca.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 07-09-2019 23:52
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2019 16:49
Umbastyczny napisał/a:
A ja mam taki szalony plan, żeby zrobić rewatch filmów z pierwszej odsłonu klubu (tych, które widziałem przed odpuszczeniem) i zrewidować oceny.


no jest tam kilka perełek, Dziura - deszczowe arcydzieło kina azjatyckiego, Poza prawem - o brawurowej ucieczce z więzienia, filmy Amaranty czy będący najbliżej oceny 1 film pt. Święta Krew

nic tylko delektować sięsmiley
Edytowane przez adi1991 dnia 08-09-2019 16:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2019 16:56
Człowiek pogryzł psa


Oj miałem spory problem z tym filmem.

W sumie z opisu wydawał się ciekawy, więc to nie kwestia jakiegoś złego/niekorzystnego nastawienia.

Nie mam za dużego doświadczenia z filmami dokumentalizowanymi (oprócz Trudnych Spraw, Dlaczego ja? itd. itp. smiley) i nie polubię się z tym gatunkiem, a na pewno nie za sprawą tego filmu.

Zgadzam się z Otherwoman, że główny bohater był mocno irytujący - choć przyznam, że aktorsko był zagrany całkiem nieźle.

To co najbardziej mnie odpychało to styl. Niby to dramat, film gdzieś pukał do drzwi horroru, no nie, po prostu nie. Dla mnie to po prostu kiepska, nieśmieszna komedyjka, bo inaczej nie umiem nazwać tych strzelanin rodem ze "Strasznego filmu". Brak powagi, jakiegokolwiek dramatyzmu, a jedynie głupie akcje, które zamiast wzbudzić jakieś emocje, to wzbudzały jedynie politowanie. Naprawdę ten film jest dla mnie nakręcony tak jakby w zamyśle miał to być dramat, w trakcie chyba zaczęło się to wymykać spod kontroli i zmierzało w kierunku komediowym, a finalnie wyszło chuj wie co.

Nie wiem, nie mam nic do dodania. Film NUDNY, przegadany o niczym, pozbawiony napięcia czy emocji. 3/10 z opcją zmiany na 2/10 - nawet lepiej mi się oglądało Wujka czy Rosettę zmieniającą piąty raz buty w lesie.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 08-09-2019 16:56
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2019 16:58
adi1991 napisał/a:
Umbastyczny napisał/a:
A ja mam taki szalony plan, żeby zrobić rewatch filmów z pierwszej odsłonu klubu (tych, które widziałem przed odpuszczeniem) i zrewidować oceny.


no jest tam kilka perełek, Dziura - deszczowe arcydzieło kina azjatyckiego, Poza prawem - o brawurowej ucieczce z więzienia, filmy Amaranty czy będący najbliżej oceny 1 film pt. Święta Krew

nic tylko delektować sięsmiley



Dziura mnie ominęła, ale przy Poza Prawem jeszcze byłem w klubie, 2/10 smiley wtedy.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2019 18:30
Umbastyczny napisał/a:

Nie wiem, nie mam nic do dodania. Film NUDNY, przegadany o niczym, pozbawiony napięcia czy emocji. 3/10 z opcją zmiany na 2/10 - nawet lepiej mi się oglądało Wujka czy Rosettę zmieniającą piąty raz buty w lesie.


Idealne podsumowanie tego filmu. Najlepszy moment to zakończenie gdy główny bohater poległ i skończył wreszcie pieprzyć te swoje wywody. Ja jednak dam 2 bo nie widzę czegoś by dać wyżej.
Edytowane przez adi1991 dnia 08-09-2019 18:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-09-2019 19:55
no jest tam kilka perełek, Dziura - deszczowe arcydzieło kina azjatyckiego, Poza prawem - o brawurowej ucieczce z więzienia, filmy Amaranty czy będący najbliżej oceny 1 film pt. Święta Krew



Poza prawem i Święta krew dobre są smiley



Nie mam za dużego doświadczenia z filmami dokumentalizowanymi (oprócz Trudnych Spraw, Dlaczego ja?



Lol nie oglądałes Blair Witch Project? smiley
Spoiler: kończy się dokładnie tak samo smiley (jak większość filmów found footage zresztą)



Brak powagi



W "Dom, który zbudował Jack" też niby nie ma zbyt wiele powagi, ale to akurat spora zaleta, a film jest przedni smiley


Naprawdę ten film jest dla mnie nakręcony tak jakby w zamyśle miał to być dramat, w trakcie chyba zaczęło się to wymykać spod kontroli i zmierzało w kierunku komediowym, a finalnie wyszło chuj wie co.



Według mnie sam pomysł jest właśnie ok.
Dramat z elementami czarnego humoru i thrillera - czyli podobnie jak w "Domu...". Pokazanie czegoś co większość ludzi odbiera jako okropne, pokazane w sposób zwyczajny, czy wręcz zabawny. Tylko, że samo wykonanie totalnie mnie nie przekonało. Może właśnie dlatego, że wiedziałam już lepsze.



nawet lepiej mi się oglądało Wujka czy Rosettę zmieniającą piąty raz buty w lesie.


Tez miałam takie myśli smiley


Dziura mnie ominęła,



O panie, nie wiesz, co straciłeś! Musisz to nadrobić smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 08-09-2019 21:17
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-09-2019 19:57
Film ode mnie, bo Flaku znowu jest opóźniony:

https://www.filmweb.pl/film/Wszystkie+odloty+Cheyenne%27a-2011-530950






We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2019 21:58
Zmieniam z 3 na 2 dla "Człowiek pogryzł psa".



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2019 16:23
Wszystkie odloty Cheyenne'a 6/10

chyba nie musze pisac ze polskie tlumaczenie tytulu jest wiecej niz zenujace

po 1 film byl za dlugi jak na prawdy ktore byly do przekazania
po 2 jakbym miala te 6-7 lat mniej to pewnie dalabym 8, ale troche wyroslam z takich filmow
po 3 sorrentino to taki tradycyjny kinowy postmodernista, no i ja to ogolnie kupuje, jeśli polaczenia, które stosuje, dzialaja (sa zabawne/sa 'po cos'/przekazuja cos/pchaja historie do przodu). a tu czesto nie dzialaja, bywaja niezrozumiale dla typowego odbiorcy, niepotrzebne...
... a po 4 zakonczenie okazuje sie serio dosc banalne na tak rozbudowana symbolike i glowny watek.

nie chce mi sie pisac wiecej bo jakos ten film mnie ani ziebi, ani parzy

fajna muzyczka i wgl muzyczne nawiazania
Edytowane przez panda dnia 09-09-2019 16:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2019 16:37
Co to za wybiórcze oglądanie?



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-09-2019 19:33
Wszystkie odloty Cheyenne'a



Mnie się dla odmiany film podobał. Jakoś mocno kojarzył mi się z Tarantino.

Podobnie jak u Tarantino widać nawiązania do westernów, tak tutaj do klasyki kina drogi: klasyczne Waffle Hut, tanie motele, stacje benzynowe, spotykanie dziwnych ludzi i gość mieszkający na pustkowiu z przyczepie. Fajnie i przyjemnie to wyszło. Do tego śliczne zdjęcia.

Ogólnie podobało mi się wszystko poza jednym wyjątkiem. Zakończenie mnie nieco zawiodło.

Główny plus to dla mnie fajne absurdalne sceny, jak np. gość wysiadający na środku pustkowia, czy odwiedziny u żony Langego.

Podobała mi się muzyka i zdjęcia. Ogólnie ładny film, a ja takie lubię smiley

Całkiem fajne były te cytaty, które w przeciwieństwie do innych filmów, były takie ni przypiął ni wypiął. Niby się myślało, o fajny cytat, ale jednocześnie nie bardzo nadaje się do... cytowania smiley

Aktorstwo Seana Penna też mocne, moim zdaniem smiley

Co do zakończenia. No ja rozumiem, że niby chcieli pokazać proces dojrzewania u dorosłego faceta, przechodzenie z mentalnego dzieciństwa do dorosłości. Tylko, że do mnie kompletnie to nie przemawia.

Dodam też, że cały film ogólnie bardzo pozytywnie na mnie wypłynął i zdecydowanie poprawił moje samopoczucie, które poprzedniego dnia było znacznie pogorszone przez m.in. "Człowiek pogryzł psa" smiley


Miałam obstawić oceny i oczywiście pandzie planowałam dać 6, bo panda zawsze daje 6 moim filmom smiley

kolejne typy to:
Umba: 7
adi: 6
Flaku:7




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-09-2019 10:57
Człowiek pogryzł psa 7/10


To co najbardziej mnie odpychało to styl. Niby to dramat, film gdzieś pukał do drzwi horroru, no nie, po prostu nie. Dla mnie to po prostu kiepska, nieśmieszna komedyjka, bo inaczej nie umiem nazwać tych strzelanin rodem ze "Strasznego filmu". Brak powagi, jakiegokolwiek dramatyzmu, a jedynie głupie akcje, które zamiast wzbudzić jakieś emocje, to wzbudzały jedynie politowanie. Naprawdę ten film jest dla mnie nakręcony tak jakby w zamyśle miał to być dramat, w trakcie chyba zaczęło się to wymykać spod kontroli i zmierzało w kierunku komediowym, a finalnie wyszło chuj wie co.

To nie jest żaden dramat i nic tu się nie wymknęło spod kontroli. Konwencja może i jest dziwna, ale od początku do końca zamierzona. Ten film to przede wszystkim:

- bardzo bardzo czarna komedia (bo chyba ani jedna scena nie jest tutaj do końca poważna)

- satyra - na nowoczesne społeczeństwo, które fascynuje się przemocą lub jest wobec niej obojętne, a z psychopatycznego mordercy gotowe jest zrobić kogoś na wzór gwiazdy. Tak jak u Triera mieliśmy analogię morderca-artysta, tak tutaj jest bardziej morderca-gwiazda filmowa (trochę jak w "Urodzonych mordercach" Stone'a). Nie znamy do końca motywacji tych filmowców, ale można się domyślać, że chodzi im o sławę, o zrobienie materiału, którego nikt jeszcze nie zrobił, o przekroczenie granic, itd. Film wyśmiewa środowisko bohemy artystycznej, która daje przyzwolenie na takie działania - to nie jest przypadek, że przyjaciółka Bena jest artystką, jak i on sam obraca się w tym środowisku (w jednej ze scen mówi że zamienił fortepian na pistolet co też jest znamienne), jest przedstawiany jako filozof, poeta i ogólnie wrażliwiec, co w zestawieniu z jego bestialskimi czynami tworzy wręcz groteskowy kontrast. Film prowokuje widza, stawiając go w niewygodnej sytuacji, pytając o to gdzie jest granica wolności i moralności. Ogólnie cały film to jedna wielka drwina (również i z samych rodziców Bena, którzy nie zauważają, a nawet bardziej nie chcą widzieć tego co robi ich syn) przerysowana, chwilami nierealistyczna (jest powiedziane że bohater zabija od co najmniej 5 lat, ale biorąc pod uwagę jego metody działania w rzeczywistości raczej nie przetrwałby miesiąca xd), ale nie jest to żaden błąd i niekonsekwencja, tylko zamierzony cel.

- film nawiązujący do kina eksploatacji - czyli amatorskiego, surowego, bardzo brutalnego i prymitywnego kina, będącego często jakimś społecznym czy politycznym komentarzem. Stąd to jest takie niechlujne, powierzchowne, pozbawione emocji, a postacie są odrażające lub w najlepszym razie denerwujące. Mieliśmy już w klubie film w zbliżonej estetyce, który sam dałem i który też nie spotkał się z dobrym odbiorem, a mianowicie "Ostatni dom na lewo"

Nie uważam tego filmu za wybitne dzieło, a raczej na 7 z minusem (choć rozważałem również ocenę 6). Mam do niego pewne zastrzeżenia, choć jedno z nich wynika trochę z przyjętej konwencji mokumentu, która sprawia, że film nie ma klasycznej fabuły, a raczej składa się z dość chaotycznych scenek z życia bohatera i to się jakoś specjalnie nie rozwija, poza tym, ze dostajemy coraz bardziej ekstremalną przemoc, a bohaterowie koniec końców ponoszą konsekwencję za swoje czyny. Przez to, o ile film przez pierwsze 30 min wydaje się fascynujący, później już zaczyna być nieco monotonny czy nawet lekko nużący. Na szczęście całość trwa stosunkowo krótko (1h 35 min), więc mieści się to w granicach rozsądku. Poza tym sama przemoc wydaje mi się trochę sztuką dla sztuki. Widać, ze jest to film zrobiony przez nieopierzonych, młodych filmowców, którzy starają się przede wszystkim zszokować widza.

Edytowane przez Flaku dnia 11-09-2019 13:26
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-09-2019 17:49
Generalnie gzadzam się z Flakiem (stad tez moje miotanie się miedzy 5 a 6).
Zamysł niby ogarniam, ale film mi się nie podobał...

Co zas do fragmentu o konsekwencjach. Ja nie jestem pewna, czy to były konsekwencje, czy absurdalne i przypadkowe zdarzenia na zasadzie "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".

No ale to juz chyba interpretacja jest tutaj dowolna, bo zakończenie nie zawiera kompletnie żadnego komentarza (co zresztą byłby nez sensu).




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2019 17:57
Wszystkie odloty Cheyenne'a



Nie dodam wiele do tego co pisała Otherka. Film mi się generalnie podobał.

Cheyenne jako postać bardzo intrygujący, ciekawie rozpisany, a Sean Penn aktorsko też dał radę i zagrał naprawdę fajnie.

Jeśli chodzi o styl, czyli humor, momentami absurdalny - mnie to odpowiadało. Poza tym cały wątek Holocaustu jakoś mi się kojarzy z MP i Flakiem, więc na starcie +3 do humoru. smiley

Muzycznie spoko, inni bohaterowie ok. Zgadzam się jedynie, że zakończenie mogłoby być lepsze, ale z drugiej strony czegoś takiego się spodziewałem.

7/10

PS: Polski tytuł to kupa, jak często bywa, ale już przywykłem.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-09-2019 22:32
W klubie musi być coś matematycznego! smiley

Pi

https://www.filmweb.pl/Pi



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-09-2019 15:38
Jak coś mistrzowie (i Ty Flaku) jestem poza Krk i wracam w poniedziałek wieczór, więc Pi prawdopodobnie nadrobię już po terminie smiley

Flaku, dawaj recenzje tego co nadrobiłeś



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 23-09-2019 13:19
Film ode mnie: https://www.filmweb.pl/film/Smak+wi%C5%9Bni-1997-32032
Edytowane przez Flaku dnia 23-09-2019 13:19
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 148 z 161 << < 145 146 147 148 149 150 151 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum