Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 13 2024 18:22:39 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano10 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 151 z 161 << < 148 149 150 151 152 153 154 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-11-2019 21:48
Straceni Chłopcy

O matko jaki kicz. Cała kwintesencja lat 80 w USA aż wylewa się z tego filmu. Wampiry takie mocno kiczowate ale Wywiad z wampirem miał podobny wygląd więc pewno takie było wyobrażenie. Mimo tego kiczu nie nudziłem się jakoś bardzo i mam wrażenie, że jakbym oglądał ten film w grupie ludzi oceniłbym go lepiej gdyż było widać, że twórcy świadomie pewne momenty przerysowują.

Dam 5/10 bo nie jest zły ale też nie dobry.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2019 11:29
Dobra zbiorczo po 2 zdania wszystkie filmy ktorych nie recenzowalam jeszcze

Geograf przepił globus
Nie do końca rozumiem, po co w ogóle powstał ten film. Rosjanie mają jakiegoś bzika na punkcie swojej tragedii duchowej i z każdej chyba strony próbują ugryźć temat, ale w tym przypadku reżyser nie poruszył ani jednego nowego wątku; nowego niczego się nie dowiedziałam. Zamiast tego scenarzysta chciał upchnąć chyba wszystkie stereotypy związane z Rosją w kilkunastu gagach przez cały film, jednocześnie wplatając to upstrzoną "rosyjskością" fabułę. Tyle że żarty, zamiast śmieszne, albo chociaż trafne, okazały się niesmaczne i stereotypowe do bólu. Efekt jest taki, że zamiast ciekawej groteski jest wtórna do bólu komedyjka, która jedynie czasami pod grubą warstwą "humorku" kryje prawdziwą gorycz i jakieś przesłanie. 5/10

Smak wiśni
Tak jak napisałam na FW: obraz zdecydowanie dla cierpliwych. Mnie, choć cierpliwa nie jestem, ujął swoją prostotą podejścia do spraw bardzo trudnych, a dotykających każdego (śmierć, sens życia, duchowość) czy niemal każdego (wojna, emigracja) człowieka. W warstwie technicznej wszystko ok, bez zaskoczeń. 7/10

Begotten
Trochę rozczarowanko. Nie miałam co prawda problemu z tym, żeby sobie przeczytać i ogarnąć opis przed seansem (przed operami też czytam libretta, bo inaczej się nie ogarnie po samym śpiewaniu), ale nie do końca przekonuje mnie sam obraz. Może to kwestia oglądania filmu na cda, gdzie jakość jest jeszcze gorsza, może po prostu nie miałam nastroju, a może po prostu ten film był po prostu 'ok'? Nie wiem. Na pewno był to ciekawy koncept (szczególnie w warstwie realizacyjnej), przekroczenie jakiejś granicy, za to podwyższyłam ocenę o 1. Nie mam chyba jednak na tyle mroku w swojej duszy i nie jestem nim pochłonięta aż tak, żeby odbierać ten film jako więcej niż 'ciekawy'. 6/10

Straceni chłopcy
Zgadzam się w sumie z adim, w tym filmie jest chyba wszystko, co pasuje do lat 80.!!! ZStrasznie żałuję, że nie będę miała okazji obejrzeć już tego z moimi znajomymi przy winku, bo niektóre sceny są po prostu prześmieszne, ale jednocześnie trafiły już chyba do klasyki i sporo reżyserów zainspirowały (początkowe sceny Funny Games Hanekego wyglądają niemal identycznie, z drugiej strony scena łóżkowa to jest czysty Tommy Wiseau, oczywiście autorzy Stranger Things też się mocno zainspirowali samymi wampirami, tworząc postać brata tej rudej laski, wiec rozstrzał jest ogromny). Ja też się nie nudziłam, a nawet trochę rozerwałam; oczywiscie film się zestarzał, ale tak uroczo, że byłoby głupio mu dać mniej niż 6/10.

Sześcian
Znowu rozczarowanko, bo niby ciekawy koncept, przemyślane metafory, lekko pythonowski humorek, ale strasznie ten film trąci myszką realizacyjnie, aktorsko, scenariuszowo. Takie 5,5 na 10, zaokrąglone do 6.

Kwiat granatu
Na początku chciałam tylko powiedzieć, ze wcale nie chciałam dawać kolejnej rzeczy w stylu Begotten, czyli dość mocno konceptualnej, mało mainstreamowej i ciężkiej po prostu w odbiorze. Usłyszałam o tym filmie od Ariego Astera, reżysera Midsommar, które całkiem mi się podobało i pomyślałam, że akurat w tym tygodniu mam jeszcze wolną godzinkę, to dam Kwiat Granatu do klubu i nie narobię sobie zaległości od początku kolejki. Po drugie, od wyjazdu do Gruzji w tym roku bardzo jarają mnie kaukaskie okolice: sztuka, jedzonko, ludzie i tak dalej. Film jaki był, widzicie sami. No mnie się po prostu podobaja takie rzeczy, hipnotyzują mnie bardzo symetryczne kadry, przemyślana scenografia, koncept, poetyckość i tak dalej. Patrzę sobie wtedy i słucham i po prostu się rozpływam, nie mogę oderwać oczu, jak dzwoni telefon to mnie to wkurwia. Rzadko tak mam z filmami oglądanymi poza kinem. Przy okazji uważam, że fabuła filmu nie była jakoś bardzo skomplikowana, raczej całkiem zrozumiała nawet dla nieznających twórczości ormiańskiego poety. Po prostu faktycznie dość mocno rozbudowano i zobrazowano sferę emocjonalną głównego bohatera, w co ciężko jest wejść. Rozumiem, jeśli Wam się to nie spodobało, tak samo jak w Begotten też rozumiałam, tylko wtedy dałam Wam ten film specjalnie, a teraz nie lol 9/10
Edytowane przez panda dnia 10-11-2019 11:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2019 14:44
Kwiat Granatu

Och! Co to był za film! Normalnie 10 na 10.

A tak na poważnie to jakiś pseudo mądry bełkot poparty jakimś piszczącym, irytującym instrumentem w tle. Akcji to ja dostrzegłem więcej jak za oknem kot sąsiada przez przypadek z 3 metrowego dachu się spierdzielił. Nie dam jedynki bo tu chociaż było coś widać, a w takim Begotten nie było widać nic, a do tego tutaj wiedziałem chociaż o czym jest film.

2/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-11-2019 21:00
film

Victoria - rok produkcji 2015 z Niemiec żeby ktoś nie pomylił bo jest kilka filmów o tym tytulesmiley

https://www.filmweb.pl/film/Victoria-2015-734407
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-11-2019 20:10
Geograf przepił globus

Tak trochę rozczarowany jestem tym filmem. Myślałem, że dostanę solidny film dziejący się w szkole, a tu wyszedł taki mocny przeciętniak. Taki mocno bezbarwny był ten film i sceny gdzie pokazane były relacje dorosłych były lepsze od scen nauczyciel-uczniowie co jest nietypowe w tego typu filmach. Nie jest to jednak jakieś gówno co ostatnio daje panda więc dam ocenę 5 bo na 6 chyba za mało.

5/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-11-2019 19:01
Victoria

Ale sobie film dałem gdyż po raz pierwszy podczas tej edycji mam duże wątpliwości jaką ocenę dać. Film ten zasługuje ode mnie równie dobrze na 4, a z drugiej strony można by dać 9.

Na to 4 składało by się to, że film się dość mocno dłuży. Początek jest wolny i tak na prawdę nie ma jakiejś myśli przewodniej. Po napadzie na bank jest znowu pełno absurdów gdy policja próbuje złapać włamywaczy.

To jednak jest tylko jedna strona medalu i mógłbym dać jakieś 4 i dać se spokój, ale nie mogę. Oglądając Victrorię miałem wrażenie, że podróżuję przez nocny Berlin razem z bohaterami. Niby pierwsza godzina jest o niczym, ale widać, że to wszystko jest realne. Ktoś może napisze, że laska idzie z czterema obcymi kolesiami w miasto, ale czy to coś dziwnego? Chyba nie. Poza tym miałem cały czas wrażenie, że bardzo dobrze oddano zachowanie ludzi młodych, po alkoholu. Mi też zdarzyło się "pójść w miasto" kilka razy i wyglądało to podobnie. Film w tej kwestii jest naturalny.

Dalej jest ten trochę nieszczęsny napad na bank i w dalszym ciągu psychika bohaterów jest bardzo dobrze ukazana. Jest strach, zwątpienie, ale wisienką na torcie jest pójście do klubu zaraz po napadzie. Chwila głupiej beztroski, ale czy to było jakieś nierzeczywiste? Nie, dość mocno realne.

Podsumowując tą z pewnością chaotyczną wypowiedź napiszę tylko, że film o niczym z dużą ilością absurdów, ale mnie ujął i po dłuższym namyśle dam ocenę z punktu drugiego.

9/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-11-2019 16:39
Mi też zdarzyło się "pójść w miasto" kilka razy i wyglądało to podobnie.


smileysmileysmiley

I od razu przypominają mi się twoje opowieści, jak szedłeś przez most po zlocie smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-11-2019 12:24
Victoria


W dużej mierze muszę się zgodzić z adim (choć nasze oceny mocno się różnią).

Z plusów na pewno to co pisał adi, czyli te zachowania młodych ludzi, alkohol, spacer po mieście - zgadzam się, że było to przedstawione realistycznie. No i już po samym napadzie emocje i psychika rzeczywiście były dobrze pokazane: strach, może "podniecenie", pewna euforia, ale i beztroska.

Podobało mi się też samo zakończenie, odejście dziewczyny i możemy się tylko domyślać co było dalej.

Ale co z minusów?

Zgadzam się, że film się dłużył, że początkowo był o "niczym". Napad na bank, ech. Niby rozkręcił akcję, ale mam z tym problemy, bo rzeczywiście pojawienie się policji i dalsze wydarzenia były dość absurdalne, a przynajmniej takie się wydają na podstawie innych filmów oraz polskiej policji xD

I nie podobało mi się do pewnego momentu zachowanie głównej bohaterki, które było pozbawione emocji i logiki. Sam spacer po mieście z nieznajomymi był ok, narzekała, że nie zna za wiele osób itd. To, że dołączyła do grupy za pijanego ziomeczka ok - choć widziała, że w zachowaniu grupy coś mocno jest nie tak. Ale generalnie bez żadnych większych pytań pojechała z nimi w nieznane, widziała, że tamci bandyci są niebezpieczni, nawet tam zaczęli nią szarpać, ale ona pozbawiona jakichkolwiek refleksji brnęła w to dalej. Ja rozumiem, że coś tam wypiła, ale chyba nie za dużo i raczej zachowywała się trzeźwo. Tak naprawdę jej emocje widzimy pierwszy raz, gdy pod bankiem samochód jej gaśnie i nie może go odpalić, ale dla mnie to już za późno. Młodzieńcza głupota? Może, ale to mi się nie podobało.

5/10



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-11-2019 17:57
Victoria



Nie bardzo chce mi się rozpisywać o tym filmie. Przez cały czas się plątali po mieście, jakby mieli robaki w dupie i niewiele z tego wnikało. Rozumiem, co podobało się chłopakom, ale mnie jakoś alkoholowe eskapady nigdy nie ekscytowały na tyle, żeby oglądać je przez dwie godziny. Pandzie pewnie też się spodoba smiley
Jedyne, co mi się podobało, to pewne cechy Victorii. Ogólnie fajnie były pokazane na zasadzie kontrastu cechy Victorii i chłopaków. Ogólnie bardzo często jest tak, że jak przychodzi jakaś trudna sytuacja, to faceci wymiękają i baba musi za nich odwalić całą robotę. W filmach też niejednokrotnie spotkałam się z takim motywem, ale i w życiu tak to często wygląda. Mimo, że Victoria była spoza środowiska i pierwszy raz się zetknęła z takim światkiem, jako jedyna potrafiła zachować zimną krew i ogarnąć sytuację. Zakończenie też mnie w miarę zadowoliło. W zupełnie nieplanowany sposób została jednym posiadaczem znacznej ilości gotówki, co zapewne pozwoliło jej rzucić robotę w tej kawiarni i jakiś nowy rozdział. Tak więc daję 5/10, bo generalnie film mnie wynudził i wymęczył, ale było kilka elementów które mi nieco przypadły do gustu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-11-2019 18:08
To daję:

https://www.filmweb.pl/film/Purpurowe+skrzypce-1998-822




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-11-2019 19:35
PURPUROWE SKRZYPCE



Jak przeczytałem, że to film o historii pewnych skrzypiec to byłem dość sceptycznie nastawiony, ale jak się okazało - niesłusznie.


Skrzypce jako instrument są spoko, mi się podoba ich dźwięk i szanuję jak ktoś na nich dobrze gra. W filmie w sumie nie ma jakichś minusów, więc będzie krótko, wymienię największe plusy.

Podobało mi się przede wszystkim podzielenie historii na takie segmenty, czyli kolejnych właścicieli. Bardzo fajnie też wyszło pokazywanie sceny aukcji z perspektywy różnych bohaterów. No i wróżenie z kart było bardzo klimatyczne, gdy Cesca wróżyła w zasadzie skrzypcom i kolejne przepowiednie się spełniały. Ja tak sobie tłumacze, że krew tej ciężarnej użyta do lakieru wpłynęła na wróżby.

Kolejne segmenty były ciekawe, chyba najbardziej podobał mi się ten chiński.

Najmniej mi się podobał wątek współczesny z Samuelem L. Jackson smiley

8/10



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-11-2019 20:58
Purpurowe skrzypce



No i wróżenie z kart było bardzo klimatyczne, gdy Cesca wróżyła w zasadzie skrzypcom i kolejne przepowiednie się spełniały. Ja tak sobie tłumacze, że krew tej ciężarnej użyta do lakieru wpłynęła na wróżby.



Właśnie od początku, jak zobaczyłam ten czerwony kolor, to pomyślałam, że to krew. I właśnie chodzi o to, że Cesca nie wróżyła skrzypcom, tylko tej Annie Busotti. Bo ostatecznie, to właśnie jej część (pod postacią lakieru wykonanego z jej krwi) odbyła tę długą podróż ze skrzypcami. W pewnym sensie byli jednością. I podobał mi się ten motyw. Ogólnie lubię takie miejsca i przedmioty z historią, bo ona nadaje im jakby duszę. Do tego pojawił się motyw wędrówki, powiązanie wielu zupełnie różnych osób z całego świata i różnych czasów, których jednak łączyła jakaś wewnętrzna wrażliwość, a także życiowe dramaty.

Co do samej muzyki, także mi się podobała. Nie jestem ekspertem i nie potrafię ocenić jakości, jak np. panda, ale jako zwykłemu słuchaczowi mi sie podobało.

Jeśli o mnie chodzi, to film zdecydowanie bardziej przypadł mi do gust niż Wszystkie poranki świata smiley

Jest tylko jedna kwestia, która mnie zastanawia. Dlaczego przy odkryciu tej rangi zabytku, nie trafia on do jakiegoś muzeum, jako wspólne dobro kulturalne, tylko na licytację? Trochę mi się to nie podobało. Moim zdaniem skrzypce nie powinny zostać czyjąś prywatną własnością...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 23-11-2019 21:02
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-11-2019 21:37
https://www.filmweb.pl/film/Zombie+express-2016-737351



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-11-2019 13:43
Umbastyczny napisał/a:
https://www.filmweb.pl/film/Zombie+express-2016-737351



spoko, w sumie miałam ten film i tak obejrzeć smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-11-2019 10:43
Zombie express



Nudzi mi się w pracy to sobie walne recenzje (przepraszam za literówki, ale piszę z komórki i mi się nie chce bawić w poprawianie)


Cóż. Nie jestem może dobrym typem do oceniania filmów o zombie, bo ja lubię klimaty zombie, postapo itd nawet te tandetne, a dodatkowo ostatnio się nakrecilem czytając książki o zombie np. Szczury Wrocławia czy też World War Z.

I cóż. Film mi się podobał, było dużo akcji, ciekawe historyjki bohaterów. Było dość świeżo i widać różnicę w podejściu w stosunku do produkcji z USA. Generalnie nie jest to może jakaś przełomowa produkcja czy genialny film, ale w dziedzinie zombie dał radę i przukyl moja uwagę.

Duży plus za postać tego biznesmena, który wpycjal innych w łapy zombie smiley

No i w sumie film ze względu na nieskomplikowana fabułę i duża ilość papki może się innym nie podobać, więc 3 od pandy rozumiem i o dziwo szanuję smiley

Ode mnie 8/10, może zmienię na 7, ale loffciam zombie więc póki co 8



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-12-2019 19:49
Zombie express



Nie napisałam w sumie nic o tym filmie, ale to trochę dlatego, że nie bardzo wiem, co właściwie napisać...

No taki dość zwykły film surwiwalowy o tematyce zombie. Nie mam wiele do porównania. Właściwie poza The Walking Dead nie za wiele widziałam filmów o zombie. A od TWD film jest zdecydowanie słabszy. Właściwie ani fabuła nie robi wrażenia, ani same zombie. Trochę to wyglądało jak pójście na łatwiznę. Daję 5, bo mimo wszystko oglądało się spoko i nie przysypiałam na filmie, do tego lubię akcje dziejące się w pociągach, czy w ogóle w podróży, więc to zawsze jakiś plus. Takie zombie kino drogi, ale dupy nie urywa. Co do zakończenia, to chyba bardziej by mi się podobało, gdyby skończyli na tym ujęciu jak laska z dziewczynką wchodzą do ciemnego tunelu. Byłoby klimatyczne otwarte zakończenie. A tak ci żołnierze trochę popsuli...







We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2019 12:24
O Zombie Express napisze tylko tyle, ze to idealny film do tego, zeby robic sobie przy nim hybrydy na paznokciach

Obejrze Victorie dzisiaj wieczorem pewnie
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2019 18:31
Można poprosić o porównanie analogiczne do hybryd, ale przeznaczone dla męskiej części forum? smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-12-2019 22:51
Umbastyczny napisał/a:
Można poprosić o porównanie analogiczne do hybryd, ale przeznaczone dla męskiej części forum? smiley



ech Umba, przeciez wiesz ze Twoj tekst az sie prosi zeby odpisac: przeciez hybryda nie jest tylko dla kobiet smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-12-2019 13:41
smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 151 z 161 << < 148 149 150 151 152 153 154 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum