Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 17 2024 08:03:55 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 4 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku 9 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 160 z 161 << < 157 158 159 160 161 >
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-07-2021 18:00
Dobra recenzja ostatniego filmu smiley i porównania do MP13 smiley

A Deppa obejrzę smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-07-2021 13:40
Film na kolejny tydzień:

https://www.filmweb.pl/film/Deadpool-2016-514675

Już dawno chciałem obejrzeć, sporo ludzi polecało, słyszałem dość sprzeczne opinie, więc warto się samemu przekonać co i jak.


A recenzję Czekolady dam później, byłem pewny, że już pisałem smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-07-2021 14:07
Czekolada


Kolejny taki przyjemny film na dobrym poziomie. Zacznę od tego co mi się podobało:

1. czekolada, lubię czekoladę, więc spoko, w sumie dawno nie jadłem, muszę sobie kupić tabliczkę (jakoś czekoladę jem/piję głównie jesienią/zimą, potem już tak nie podchodzi)

2. ten motyw indiańskiego plemienia, północnego wiatru itd. - bardzo przyjemne i klimatyczne to było

3. ukazanie tego mocno konserwatywnego miasteczka i przemiany kolejnych mieszkańców pod wpływem Vianne i czekolady

4. fajnie przedstawieni bohaterowie, polubiłem w sumie i starszą Armande, i Josephine z jej problemami, no oczywiście Vianne, księdza, ale i na swój sposób Caroline, hrabiego czy Serge'a. I nawet dzieciaki mnie nie irytowały, wątek kangura był spoko xD

5. humor, trafiał w mój gust, kilka razy się zaśmiałem głośno

Co mi się nie podobało?

Szczerze to wątek romantyczny między Vianne i Roux. W sensie pojawienie się Roux, jego barki i ludzi było ok, pokazało jeszcze bardziej mentalność mieszkańców miasteczka. Ale jakoś tam mam wrażenie, że ich romans był na siłę i wstawiony tylko po to, żeby go odhaczyć, bo pojawia się przecież w 99% filmów.

Jak dla mnie 7/10

PS: Tak jak ostatnio "Więzienny eksperyment" kojarzył się Arlecie z MP, tak mi się skojarzyła Czekolada. Vianne i jej sympatycy to odzwierciedlenie forumowych Dewiantów, którzy chcą po prostu żyć (grać w MP) po swojemu, ale tolerują poglądy innych. A hrabia i jego świta to zacofani Sztywniacy, którzy na siłę próbują narzucać innym swoje zdanie, jako niby jedyne słuszne smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-07-2021 20:18
Czekolada



Muszę powiedzieć, że film bardzo mi się podobał smiley W ogóle bardzo pozytywne się zaskoczyłam, bo spodziewałam się czegoś w stylu "Marzyciela", a dostałam coś w stylu Tima Burtona smiley

Generalnie nic w tym filmie nie wychodziło poza schemat, ale i tak był świetny smiley
Schemat to oczywiście typowe małe miasteczko i jego sztywniaccy mieszkańcv, do którego przybywa "nowy", który najpierw jest nieakceptowany, lecz potem zjednuje sobie ludzi. Wszystko jednak było pokazane w przyjemny i ciekawy sposób, a powtarzalność wcale nie przeszkadzała.

Wymienię zatem, co mi się podobało:
- "sztywniacy" vs "dewianci"
- ateizm vs religia
- fajny przekrój społeczności miasteczka
- historia rodzinna Vianne. Urzekł mnie motyw wiatru i wędrówki. Do tego wpleciono w to podróż jej matki Indianki z Ameryki Południowej, co nadało takiej egzotycznej i tajemniczej aury.
- dzieciak - fan obrzydliwości, grozy i mroku smiley
- wątek tych statków z cyganerią (dewiantów smiley )

Z czym mi się kojarzyło:
1. oczywiście Tim Burton, bo typowe miasteczko z mieszkańcami pod linijkę i nowy przybyły inny. Tu fajnie zrobili nawet kolorami: szare miasteczko i czerwone płaszcze. Do tego wątek czekoladowy, jak w "Charliem i fabryce czekolady", dzieciak fan makabry, no i Johnny Depp smiley
2. Trochę "Przełamując fale": skrajnie religijna protestancka społeczność i grzeszny kusiciel, sługa szatana, którym jest oczywiście kobieta. Ostatnio czytałam wypowiedź von Triera, że wiele odłamów protestantyzmu naprawdę tak wygląda: wszelkie przyjemności są grzechem i należy w życiu się tylko modlić i umartwiać. Do tego ukazana została religijna hipokryzja, tylko w "Czekoladzie" dosyć delikatnie w porównaniu do filmu von Triera.
3. Ostatnio czytałam biografię Jima Jonesa i tam był podobna historia. Jego matka przybyła z nim (i ze schorowanym mężem) do jakiegoś zadupiastego miasteczka w Indianie i wszyscy uważali ją za dziwaczkę, bo była jedyną osoba w mieście, która nie chodziła do kościoła, czy jedyną kobietą, która zakładała spodnie. Także można przypuszczać, że ten film mimo wszystko tak bardzo nie przerysowywał rzeczywistości.


Daję 8/10, bo film nie tylko bardzo mi się podobał, ale tez jakoś motywy w nim zawarte były mi na swój sposób bliskie. Ponadto ten film był po prostu uroczy smiley


PS. Wiesz, że to ten sam reżyser, co od "Był sobie pies"?




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 26-07-2021 20:29
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-07-2021 20:36
Otherwoman napisał/a:


PS. Wiesz, że to ten sam reżyser, co od "Był sobie pies"?


Nie zwróciłem uwagi, ale dobra ciekawostka smiley i ogólnie spoko recenzja smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-07-2021 15:06
Deadpool



Rozczarowanko smiley

Generalnie jestem fanem Marvela i filmów z MCU. Deadpool nie należy do tej głównej serii (ze względu na wykupione prawa itd., zajmuje się tym inna wytwórnia) i to widać. Mamy tutaj kompletnie inny styl i klimat. No i jak dla mnie tutaj wypada to dużo słabiej.

Cóż, fabuła była przewidywalna do bólu. Wiadomo, że po takich filmach nie spodziewam się niesamowitej fabuły, ale tutaj było już przesadnie nijak.

Co do poczucia humoru, momentami było ok (np. głośno śmiechłem jak ta niewidoma pani skręcała meble), ale w innych chwilach czułem zażenowanie i miałem poczucie, że bardzo to wszystko na siłę. Generalnie po humorze oraz scenach przemocy mam wrażenie, że twórcy próbowali usilnie pokazać właśnie takie ostrzejsze rzeczy, ale nie wyszło to zbyt dobrze.

Ale cóż, generalnie ja lubię klimat superbohaterów, mocy itd. więc mimo wszystko momentami dobrze się bawiłem, plus za pojawienie się x-menów.

4/10



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 01-11-2021 14:27
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-08-2021 19:22
Deadpool



Cóż, zdecydowanie nie jest to film w moich klimatach. Po pierwsze nie lubię Marvela. Oczywiście film, który jest jeszcze słabszy od Marvela, tym bardziej mi sie nie spoboba smiley
Prawdę mówiąc chyba w ogóle nie przepadam za filmami o suberbohaterach...

Nie za bardzo wiem, co o nim napisać. Fabuła nuda, postacie nijakie, humor nieśmieszny. Generalnie nie udało mi się naleźć jakichś plusów. Ponieważ jednak nie było to jakieś gówno okroju Smoleńska dam ocenę aż 2/10 smiley

Dla mnie niezłe gówno, sorry smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-08-2021 19:24
Dobrze, to ja dam coś totalnie z innej bajki


Godzina wilka

https://www.filmweb.pl/film/Godzina+wilka-1968-32582




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-08-2021 20:29
Zapowiada się ciekawie, ale trochę przeraża mnie rok produkcji smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2021 14:04
Godzina Wilka



Niestety film kompletnie nie dla mnie. Z jednej strony widzę jego potencjał i nie dziwię się, że ma wysokie oceny np. na filmwebie, ale no, oceniam moje prywatne odczucia i wrażenia, a te są dość słabe.

Cóż, sam pomysł mi się podobał, artysta mierzący się z wizjami, koszmarami, były szansę na coś bardzo ciekawego. Niestety wykonanie mi się nie podobało. Nie chce mi się nawet rozpisywać, ale w ogóle nie poczułem klimatu, zero jakiegoś napięcia czy zagrożenia. Generalnie się raczej wynudziłem. 3/10



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-08-2021 21:37
I cyk, film na kolejny tydzień:

https://www.filmweb.pl/film/Supernova-2020-859226



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-08-2021 21:42
Cóź za temat smiley chyba nie było w klubie jeszcze smiley

Swój film ściągnęłam i obejrzę, tylko się zaczytałam coś w MP13 smiley
Dziwne to MP było...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2021 14:15
Supernova


Oj, dobry film, ale ciężki.

Po kolei, generalnie problem demencji, zaników pamięci, Alzheimera itd. jest dla mnie czymś przepierdolonym. Pisałem już chyba o tym przy filmie "Ojciec" - moja babcia się z tym boryka i widzę jak może być ciężko na co dzień.

Film był taki dość mocno refleksyjny, słodko-gorzki z naciskiem na gorycz. Nie ukrywam, że podobał mi się. Sam i Tusker - obaj dobrze wykreowani jako postaci, obaj dobrze zagrani. Ich relacja ładnie pokazana, dało się czuć ich emocję i chemię między nimi.

Na początku było dość spokojnie, mieliśmy takie wprowadzenie w sytuację. I to już było spoko. A potem mieliśmy wątek samobójczych planów Tuskera, które tylko podbiły stawkę.

I podoba mi się ten motyw patrzenia w niebo, w gwiazdy, miła była rozmowa Tuskera z tą dziewczynką. Tytuł jest już zrozumiały.

Tak w miarę na świeżo daję 8, może ulegnie to zmianie na 7, ale póki co 8.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-01-2022 20:25
Klub nam upadł smiley ale trochę filmów udało się obejrzeć w minionym roku. Niestety niezbyt wiele wśród nich filmów, o których warto by wspomnieć...

Z pięciu filmów, które najbardziej mi sie podobały w tym roku, trzy były w klubie (Czekolada, Wyspa psów, Obiecująca młoda kobieta). Pozostałe dwa oglądane przypadkowo. Sierociniec jest naprawdę bardzo fajny, baśniowy i klimatyczny, do tego nie kiczowaty, jak większość horrorów. Można zaliczyć go do czołówki tego gatunku. Co do ostatniego filmu, to lubię po prostu ten styl, charakterystyczny dla filmów Rodrigueza i Tarantino.

1. Czekolada
2. Wyspa psów
3. Obiecująca młoda kobieta
4. Sierociniec
5. Grindhouse: Planet Terror




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 02-01-2022 21:27
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-01-2022 23:23
Ale Cię wzięło na podsumowania smiley Też zrobię swoje, ale póki co mogę powiedzieć, że te 3 filmy z klubu, które wymieniłaś były spoko. Zwłaszcza "Wyspa psów" i "Obiecująca młoda kobieta", dla mnie oba były super, bardzo super.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-01-2022 23:21
W sumie nie ma za wiele do podsumowania xD Tak przejrzałem sobie mój filmweb pofiltrowany po 2021 i moje top5 to chyba:

1) Obiecują. Młoda. Kobieta.
2) Wyspa psów
3) Poradnik pozytywnego myślenia
4) Supernova
5) Spider-Man: Bez drogi do domu



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-12-2022 10:21
W 2022 obejrzałem bardzo mało filmów, dlatego wspomnę tylko 3:

1. Everything Everywhere All at Once

Sci-Fi (komedia, akcja)

Wspaniały film. Główna bohaterka Evelyn dowiaduje się nagle, że istnieją wszechświaty równoległe, między którymi można się przenosić czy też "wczytywać" sobie umiejętności swoich alternatywnych osobowości. Musi ona też zmierzyć się z czarnym charakterem. Całość robi wrażenie ze względu na fabułę czy bohaterów, ale przede wszystkim poczucie humoru i pewne absurdalne sceny. @Otherwoman, myślę, że spodobałoby Ci się. Trochę niedołężnych akcji rodem z MP smiley

2. The Lobster

Sci-Fi (dramat)

To też było dziwne. Mamy tutaj świat, w którym single są wyłapywani i wysyłani do specjalnego hotelu, w którym mają 45 dni na znalezienie partnera. Jeśli im się nie uda, to zostaną zamieni w wybrane przez siebie zwierzę (xD). Całość była bardzo intrygująca, trochę dziwna.

3. Werewolf by Night

Horror/akcja

Produkcja Marvela z LOSTowym reżyserem (Michael Giacchino). Mamy tu historię bractwa łowców potworów, którzy muszą wybrać nowego przywódcę, a robią to poprzez zawody. Uczestnicy są zamknięci w takim jakby labiryncie razem z potworem, kto pierwszy go zabije wygrywa. Polowanie na współuczestników jest dozwolone.



I największe rozczarowanie:

Jurassic World Dominion - sporo gry na sentymentach przez odwołania do pierwszych filmów, ale film nijaki, zwykły akcyjniak, do zapomnienia krótko po seansie.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 31-12-2022 19:17
To też było dziwne. Mamy tutaj świat, w którym single są wyłapywani i wysyłani do specjalnego hotelu, w którym mają 45 dni na znalezienie partnera. Jeśli im się nie uda, to zostaną zamieni w wybrane przez siebie zwierzę (xD). Całość była bardzo intrygująca, trochę dziwna.



Opis fabuły brzmi co najmniej dziwnie smiley


Jurassic World Dominion - sporo gry na sentymentach przez odwołania do pierwszych filmów, ale film nijaki, zwykły akcyjniak, do zapomnienia krótko po seansie.


No zgadzam się. Do tego mnóstwo absurdów, jak choćby ta latająca i paląca się cały czas szarańcza smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-01-2023 17:15
Otherwoman napisał/a:
To też było dziwne. Mamy tutaj świat, w którym single są wyłapywani i wysyłani do specjalnego hotelu, w którym mają 45 dni na znalezienie partnera. Jeśli im się nie uda, to zostaną zamieni w wybrane przez siebie zwierzę (xD). Całość była bardzo intrygująca, trochę dziwna.



Opis fabuły brzmi co najmniej dziwnie smiley


Tak, opis jest dziwny, film jest trochę dziwny, ale serio mi się podobał. W sumie ja lubię dziwactwa (oczywiście nie wszystkie, jak ze wszystkim, kwestia gustu).

Teraz sprawdziłem filmweb i widzę wysokie oceny, Lion 9, von Veron 8, Fred 9, panda 8, Flaku 8 i mremka 9 smiley

Otherwoman napisał/a:

Jurassic World Dominion - sporo gry na sentymentach przez odwołania do pierwszych filmów, ale film nijaki, zwykły akcyjniak, do zapomnienia krótko po seansie.


No zgadzam się. Do tego mnóstwo absurdów, jak choćby ta latająca i paląca się cały czas szarańcza smiley


No tak, ja byłem po seansie mocno zmieszany. Z jednej strony film słaby, z dużą ilością absurdów, a z drugiej dinozaury!!!, ta muzyka, aktorzy z oryginalnego filmu...



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-12-2023 15:41
Serię podsumowań 2023 roku zacznę od filmów. W minionym roku obejrzałem ich bardzo mało (13 według filmwebu) i szczerze mówiąc nie mam za bardzo nawet co polecać.

No bo tak, obejrzałem kilka filmów Marvela (cztery) i choć niektóre były spoko, to wiadomo, że to zwykłe akcyjniaki, które i może mogą dostarczyć trochę rozrywki, ale niczym szczególnym nie są.

Krótkometrażówka Almodovara "Dziwne ścieżki życia" mnie trochę rozczarowała. Kolejnych części Power Rangers czy Transformers nie będę komentował xD

Tak naprawdę na plus wyróżnić mogę chyba jedną pozycję:

"Świat jutra" - animowana krótkometrażówka z 2015 roku, bardzo ładnie wykonana i daje do myślenia. Opis z filmwebu:

Mała dziewczynka odbiera tajemnicze połączenie, dzięki któremu nawiązuje kontakt ze swoją przyszłą wersją. Wspólnie z klonem przybywającym z odległych czasów odbywa podróż do rzeczywistości, w której ludzkość opanowała klonowanie. Nowa umiejętność pozwala ludzkiemu gatunkowi na osiągnięcie nieśmiertelności bez względu na poziom zamożności.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 160 z 161 << < 157 158 159 160 161 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum