Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 01:41:56 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny05:30:29
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 87 z 179 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-05-2010 18:57
- Nie mam pojęcia gdzie się podziali. Wczoraj coś kombinowali, a po tych, no...., yyy, kilku godzinach już tu nikogo nie było. Tzn. jest jeszcze Sawyer i Ana, ale ciągle śpią. Nie wiem co się z nimi dzieje. - Malecky zaczął się rozglądać dookoła. - Ej, a co ja robię w dżungli? Przecież przed chwilą byłem w kuchni. - zapytał zaskoczony.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 19:08
To co działo się w ostatnich dniach gdzieś umknęło w pamięci Any-Lucii Cortez. Była gdzieś w dżungli, nie wiedziała gdzie, nawet jak się tu znalazła. Przez chwilę wydawało jej się, że śpi, obraz nie był czysty, otoczenie wydawało się takie.. rozmazane. - Bez sensu.. Bez sensu.... - Powtarzała w kółko, czuła się jak pijana osoba. Być może już stawała się taką, jaką od początku wyspy pragnęła się nie stać? Szła przez gęste zarośla, do końca nie wiedząc już gdzie się znajduje. Potknęła się o wystający korzeń i wpadła w krzaki. Po chwili zorientowała się, że leży na kimś. Podniosła się prędko i zauważyła ciemnego mężczyznę w garniturze. Abbadon.. Przemknęło jej przez głowę, zaczęła przypominać sobie wszystkie chwile spędzone na wyspie. - To Ciebie wyspa pierwszego zmieniła. Pamiętam ten proszek i twoje medytacje. - Mruknęła do trupa Matthewa. Złapała się za głowę tak jakby próbując odgonić swoje myśli. Pewnie tak to się zaczyna.. Mówię do trupa, świetnie. Skarciła się w myślach i poszła dalej w nieznane.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 19:20
Kobieta zaśmiała się pod nosem słysząc słowa Lincolna. Mężczyzna co prawda wyglądał na nieobecnego, ale nie sądziła, że aż tak.
- Nie mam pojęcia co tutaj robisz- zachichotała cicho spoglądając na niego ukradkiem. Miała dziwne wrażenie, że Malecky był pod małym wpływem alkoholu- Piłeś coś, czy mi się wydaje?
Spytała próbując się upewnić, czy aby na pewno ma rację. Zmarszczyła czoło i uśmiechnęła się.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-05-2010 19:29
- Tak, piłem i jadłem już dzisiaj. W kuchni jest jeszcze sporo jedzenia, więc jeżeli masz ochotę, to... - Linc zamilkł i wskazał ręką drogę do Świątyni. Wiedział, że April sugeruje, że jest pod wpływem alkoholu, ale ile on tam wypił? Nie było sensu roztrząsać tego tematu. Nagle z odległych krzaków zaczęły dochodzić odgłosy i przemknęłą czyjaś sylwetka. - Widziałaś to? To chyba łania... - Malecky zaczął się przyglądać, chcąc dostrzec to, co co zdawało mu się, że zauważył.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 19:32
Elena ogromnie zdziwiła się widząc rozkładające się ciała obok Perły. Nie miała pojęcia o czym mówi reszta. Jaki lekarz? Co jest grane? Nie było jednak czasu na pytania, bo po chwili wszyscy zaczęli schodzić po drabinie w dół.......
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 19:35
Faraday zszedł po drabinie jako pierwszy. Światło z lamp nie świeciło się, ogarnęły ich ciemności. Daniel wyjął nóż, był przygotowany na wszystko tak samo jak reszta.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Matt777
Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 102

Administrator

Dodane dnia 03-05-2010 19:39


Rozbitkowie zeszli do Perły i udali się do głównego pomieszczenia. Po włączeniu światła zobaczyli kompletnie zdemolowane pomieszczenie - wszędzie walały się puste butelki i puszki, kable dochodzące do ekranów były pourywane, a same ekrany porozbijane. Desmonda nie było już w stacji...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 19:42
Matt777 napisał/a:


Rozbitkowie zeszli do Perły i udali się do głównego pomieszczenia. Po włączeniu światła zobaczyli kompletnie zdemolowane pomieszczenie - wszędzie walały się puste butelki i puszki, kable dochodzące do ekranów były pourywane, a same ekrany porozbijane. Desmonda nie było już w stacji...


//weźcie sobie nie róbcie jaj smiley//
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 19:52
Faraday wraz z resztą ujrzał rozwalone monitory i walające się puszki i butelki. Obejrzał dokładnie wszystkie monitory, ktoś celowo je rozwalił. Zwrócił się do reszty
-Dokąd zmierzamy teraz? Czy się poddajemy i wracamy do świątyni czy szukamy nadal Desmonda? Ja jestem za drugą opcją.
Edytowane przez Furfon dnia 03-05-2010 19:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 19:54
- Możemy szukać, tylko gdzie do cholery, po dżungli?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 20:04
-Najpierw podsumujmy to co wiemy. Ten co tutaj był rozwalił te monitory byśmy nie widzieli co się dzieje w innych stacjach. Nie wiem jak wy, ale jak widziałem na plaży Desmonda i z opowieści Lincolna, to wydaję się on być alkoholikiem, a te puszki świadczą według mnie o tym, że on tutaj był. Ile nam zostało stacji Dharmy? Zwierciadło, Burza, Smoczek, Orchidea no i oczywiście Hydra. Wątpię żeby nam się udało go znaleźć w dżungli, sprawdźmy wszystkie stację, jeśli nic z tego nie będzie to wracamy do świątyni. Chodźcie na powierzchnię,tam się zastanówmy, nic tutaj po nas.
Edytowane przez Furfon dnia 03-05-2010 20:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 20:16
Suzanne pamiętała stację bardzo dobrze. Mimo tego, że ekrany były w rozsypce, po stacji walały się puszki i śmierdziało piekielnie, dziewczyna usiadła w skórzanym fotelu- tym samym, w którym siedziała już kiedyś. Powoli dotknęła miejsca, w którym była wypalona dziura po papierosie, jak podczas pierwszej wizyty.
-A nie lepiej wrócić do Świątyni i dowiedzieć się, co sądzi o tym pan w płaszczu?- uniosła brwi, sugerując cicho.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 20:41
- Na tej wyspie co druga osoba jest alkoholikiem, więc tak naprawdę każdy mógł to zrobić... - westchnęła Elena ogarniając wzrokiem całe pobojowisko. - Proponuję wrócić do Świątyni i jutro wyruszyć do innych stacji. Może jakaś osoba zmieni zdanie i będzie chciała się do nas przyłączyć. Poza tym, chętnie wzięłabym prysznic i przespała się w wygodnym łóżku... - mówiąc to przechadzała się po pomieszczeniu, sprawdzając, czy przypadkiem w jakiejś butelce nie została chociaż jedna kropla alkoholu...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Matt777
Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 102

Administrator

Dodane dnia 03-05-2010 20:57
Desmond tymczasem siedział na fotelu pilota w awionetce przemytników, która zawisła na gałęziach nad Perłą. Co jakiś czas próbował nawiązać z kimś kontakt przez radio, a kiedy tego nie robił pochłaniał kolejne puszki piwa. Hume, słysząc rozbitków w stacji pod nim, chciał podejść do wyrwanych drzwi samolotu i ich zawołać. Niestety, pijany mężczyzna ledwo zdołał wstać, gdyż od razu potem przewrócił się. Przez jego upadek samolot stracił równowagę i spadł prosto na wejście do Perły...

Cele:
- Wydostańcie się jakoś ze stacji.
- Uratujcie Desmonda, jak się wam uda to byście mogli go do Świątyni zabrać, miejcie na uwadze, że jest w ciężkim stanie po takim upadku.

Edytowane przez Matt777 dnia 03-05-2010 21:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 21:00
Nagle na zewnątrz coś strasznie trzasnęło, Jason aż się wzdrygnął i poszedł zobaczyć co to, wchodząc po drabince. Zamiast wyjścia leżało tam coś białego, Jason spróbował przesunąć, ale się nie dało.
- Coś nas przywaliło! - krzyknął do reszty.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 21:04
Faraday usłyszał huk. A co to tym razem? Od razu ruszył za Jasonem, widział jak on zaczął wchodzić po drabinie.
-Jason co nas przywaliło? Spróbuj to przesunąć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 21:06
- Nie da się cholera... - gdy walnął z całej siły, to coś ledwo drgnęło - poza tym będąc na drabince nie można użyć całej siły, bo się spadnie. - zszedł na dół. - Ale jaja...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 21:10
-Daj ja spróbuje. - powiedział Daniel po czym zaczął wchodzić po drabince. Walił dobre trzy minut w to coś ale nic z tego nie było, to co przygniatało ich wyjście nie przesunęło się. Wrócił na dół do reszty.
- No to mamy mały problem. Widzę jedno wyjście, ale jest to zbyt wielkie ryzyko. Wolałbym tego nie robić tutaj.
Edytowane przez Furfon dnia 03-05-2010 21:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 21:13
- Niby jakie? - zapytał z ciekawością Daniela.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 21:22
Faraday ruszył do głównego pomieszczenia z monitorami, tam gdzie zostawił swój plecak. Odtworzył go i pokazał zawartość Jasonowi. Zobaczył on cztery laski dynamitu.
-Wziąłem to z tamtego statku, miałem go więcej ale musiałem coś wysadzić. - powiedział Faraday po czym przypomniał tamten dzień, gdy wysadził zamek zbudowany z papai. To był piękny dzień. - To chyba nasze jedyne wyjście, wątpię żeby nam się udało to przesunąć. Wydaje mi się że to co spadło to taki samolot, co był na urwisku. Boone i Kate chcieli tam wejść, lecz Sayid się wtedy sprzeciwił. Tak mi się wydaje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 87 z 179 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum