Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 13:04:56 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny23:57:26
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia38 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 39 z 41 << < 36 37 38 39 40 41 >
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-06-2017 23:35
a ja własnie mam ochotę ostatnio na coś nowego...



a btw. matka wyciąga mnie na koncert Behemota smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 20-06-2017 23:36
https://rateyourmusic.com/customchart?page=1&chart_type=top&type=album&year=alltime&genre_include=1&include_child_genres=1&genres=heavy+metal&include_child_genres_chk=1&include=both&origin_countries=&limit=none&countries=

no to jebnij se top10, ale pewnie znasz wszystko

top3 BS, lol
Edytowane przez Flaku dnia 20-06-2017 23:37
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 21-06-2017 00:05
nom, bo te trzy albumy wymiatają smiley

Iron Maiden też znam, tylko nie słuchałam albumów od deski do deski

ale pewnie to zrobię, żeby ocenić na rym smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-01-2019 15:17
Ostatnie TOP było robione i to przeze mnie półtora roku temu smiley

Jako, że ostatnio mam fazę na polski black metal (skąd inąd mamy chyba jedną z lepszych scen black metalowych), zrobię topkę moich ulubionych płyt smiley

Zaznaczam, że uwzględniam tylko POLSKIE zespoły (z wszystkimi byłoby za trudno).


1. Nekron - Border of the Light and Darkness
polski Burzum, nieznany praktycznie przez nikogo (3 oceny na RYMie)




2. Kriegsmaschine - Apocalypticists

najnowszy album Kriegsmaschine i moim zdaniem najlepszy



3. Behemoth - I Loved You at Your Darkest
Najnowsza płyta Behemotha, przez jednych uwielbiana, przez innych znienawidzona za kierunek, w którym poszła muzyka tego zespołu. Mi się poba właśnie za tę "inność"smiley.




4. Blaze of Perdition - Near Death Revelations

Stylem porównywalny z Apocalypticists.



5. Seagulls Insane and Swans Deceased Mining Out the Void - Seagulls Insane and Swans Deceased Mining Out the Void
trochę dziwny atmospheric, z dodatkiem sludge, drone, post, i avatnt-garde metalu



Na wyróżnienie zasługują też takie zespoły jak Mgła, Batushka (smiley), Furia i Outre, ale nie mieszczą mi się w piątce.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 26-01-2019 15:24
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 29-01-2019 12:21
Ja też ostatnio słucham trochę black metalu i mu pokrewnych. Nawet sobie ostatnio puszczałem jakąś klasykę funeral doom metal (nie pamiętam co to dokładnie było), ale wymiękłem chyba w połowie xd Muszę się o tego nastroić, bo to już trochę ekstremum...
Edytowane przez Flaku dnia 29-01-2019 12:27
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 29-01-2019 12:57
Mnie funeral doom trochę nudzi, choc koncert Abysmal Grief był zacny smiley
Jak sobie przypomnisz to napisz, czego sluchales, bom ciekawa smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 29-01-2019 12:57
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 29-01-2019 13:08
To jest ten moment kiedy przydaje ci się jeszcze last.fm - Skepticism - Stormcrowfleet, top 2 funeralu na rym
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-01-2019 13:16
Takie pytania z ciekawosci, bardziej chyba nawet do otherw r11; czy sluchanie tego sprawia Wam fizyczna przyjemnosc? Pytam bez beki. Czego szukacie w płytach metalowych?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 29-01-2019 13:46
Ja szukam mroku i depresji, bez beki smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-01-2019 11:11
panda napisał/a:
Takie pytania z ciekawosci, bardziej chyba nawet do otherw r11; czy sluchanie tego sprawia Wam fizyczna przyjemnosc? Pytam bez beki. Czego szukacie w płytach metalowych?


Ja szukam klimatu. Mnie black metal a szczególnie atmospheric uspokaja i relaksuje. Często do snu sobie wlaczam. Ponadto lubię ten typ dźwięku gitar.

Na koncertach stawiam zas głównie na klimat i performens. A to zawsze jest inaczej. Na Behemocie jest rozpierdol i pirotechnika, na Batushce kadzidła i prawosławna czarna msza, a na Watain płonące pochodnie, czaszki zwierzat i oblewanie ludzi krwią (byłam w lekkim szoku, pierwszy raz ktoś mi chlusnał krwią po ryju smiley). Lubie takie klimaty. Dla mnie totalne oderwanie od rzeczywistości smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 30-01-2019 11:13
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 30-01-2019 13:35
Otherwoman napisał/a:
Na Behemocie jest rozpierdol i pirotechnika, na Batushce kadzidła i prawosławna czarna msza, a na Watain płonące pochodnie, czaszki zwierzat i oblewanie ludzi krwią (byłam w lekkim szoku, pierwszy raz ktoś mi chlusnał krwią po ryju smiley). Lubie takie klimaty. Dla mnie totalne oderwanie od rzeczywistości smiley

lol
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-01-2019 22:55
Ok, argument z oderwaniem do mnie trafia, a jeszcze bardziej porównania quasiteatralne.

Ja lubie zobaczyc z ciekawosci takie rzeczy, ale nie slucham.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-02-2019 12:57
TOP5 edycji Survivor, które widziałem w roku 2018. Poniższy post może zawierać spoilery, ale i tak nikogo to nie obchodzi, bo nikt nie jest oprócz mnie fanem formatu.

W grę wchodzą sezonu 36 i 37 z USA oraz po jednym z Australii, Nowej Zelandii i RPA (czyli wszystkie dostępne anglojęzyczne).

1) Australian Survivor: Champions vs. Contenders



Australijczycy to moi faworyci od 2016 roku, 3 sezon z rzędu wymiatają. Choć ta odsłona była ciut słabsza od 2 poprzednich, to wciąż nie mają sobie równych, porównując z innymi krajami. Duża liczba uczestników (aż 24), dobre twisty, no miodzio. Ale największy plus to świetna obsada. Wszyscy są w jakiś sposób barwni i ciekawi. Nie ma takich nudnych i nijakich ludzi, ameb o których istnieniu nie ma się pojęcia przez pół sezonu. Australijczycy są bardzo zdeterminowani, chętnie i ostro grają. Każdy ma pomysł na siebie. Każdego jest dużo, można ich lubić, można im życzyć rychłej eliminacji, ale nie można obok nich przejść obojętnie.

Notę podnieść muszę, bo edycję wygrała moja ulubienica, babcia Shane <3 Kibicowałem jej od pierwszego odcinka, grała super i miała świetny charakter. Chciałbym mieć taką babcię. W sumie została najstarszą kobietą w historii wszystkich edycji świata, której udało się wygrać.

2) Survivor: David vs. Goliath (sezon 37, USA)


Ostatnio sezony amerykańskie ssały. Ich poziom poleciał na łeb na szyję, ale w raz z jesienną edycją coś drgnęło. Sezon (choć z głupim motywem przewodnim) przypadł mi do gustu. Fajna obsada, ciekawy przebieg, kilku uczestników-perełek (np. pewna pani każąca ukraść jednemu chłopu kurtkę innej lasce, a jak nie to go wywali <3). Mam nadzieję, że amerykańskie edycje wrócą na właściwy tor, bo szkoda byłoby zaprzepaścić całą historię tego programu, a to już prawie 20 lat.

3) Survivor New Zealand: Thailand


Cóż, edycja 2017 była denna. Naprawdę ciężko się oglądało. Przystępując do edycji z 2018 miałem spore obawy. I niepotrzebnie. W zasadzie (prawie) wszystko to co wymieniałem jako ogromne błędy produkcji przy debiucie, zostało poprawione. Wyciągnęli świetne wnioski we wszystkich kluczowych niedociągnięciach i wprowadzili swoją produkcję na o wiele wyższy poziom.


Na największy minus zasługuje to, że osoby od castingu przeoczyły fakt, że do programu dostało się 2 przyjaciół, ex-współlokatorów, co było niewątpliwie dla nich przewagą. I tak, mieli sojusz, swoją znajomość zataili przed innymi i doszli razem prawie do końca. No właśnie, prawie. Jeden zdradził drugiego i to za sprawą, mojej ulubienicy, Lisy - późniejszej zwyciężczyni. I to największy plus tego sezonu, introwertyczka do kwadratu, ale mega sympatyczna. Polubiłem ją od startu, zagrała genialnie i wygrała <3


Smuteczek, bo nie będzie ich edycji w 2019 roku smiley

4) Survivor South Africa: Philippines


Kolejny udany sezon w 2018 roku. Afrykanie powrócili do swojej produkcji po kilku latach i odnieśli sukces. Bardzo udany sezon. Dałem go niżej niż inne edycje, bo trochę za dużo twistów i przekombinowali momentami, z drugiej strony po połączeniu zrobiło się nudnawo i przewidywalnie, a do finału doszli tragiczni uczestnicy, ALE generalnie w obsadzie było trochę naprawdę świetnych uczestników i całość wyszła bardzo na plus.

5) Survivor: Ghost Island (sezon 36, USA)


Totalne gówno. Tak złego sezonu nie widziałem dawno. Jest w moim Top3 największego syfu jakie amerykanie zrobili. Beznadziejna obsada, nuda, przewidywalność, ustawianie rozgrywki pod faworytów produkcji, bardzo nierówny edit i sprowadzenie kilku osób to roli niewidzialnych statystów. Tragedia, dołek straszny, zmarnowałem czas na kilkanaście odcinków po ponad 40 minut każdy... Brrrrr30; Żal.


Co na rok 2019?

2 edycje USA, 1 z Australii (ponoć znowu Champions vs. Contenders), jedna z RPA. Do tego w wakacje będzie kręcona nowa Nida, a niedługo powinny się pojawić odcinki kolejnych Robinsonów (nakręcone w wakacje 2018).



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-02-2019 00:23
Umbastyczny napisał/a:ale i tak nikogo to nie obchodzi, bo nikt nie jest oprócz mnie fanem formatu.


Shame on you! Co to w ogóle za słowa!

Trochę się muszę nie zgodzić z Twoim postem i poprzestawiałabym trochę kolejność. Przede wszystkim jak dla mnie australijska edycja, która początkowo miała olbrzymi potencjał, po połączeniu spadła w dół i finalnie zaprzestałam oglądania w pewnym momencie. Na pierwszym miejscu w zeszłorocznym podsumowaniu postawiłabym Davida (mimo że Kuba i Luk nastawili mnie na to jak na drugie H vs V, co było niestety bardzo odległe), uwielbiam Gabby i Christiana i liczę na ich powrót smiley A Ghost Island, mimo fatalnego editu i jawnej pomocy uczestnikom, koniec końców i tak pozostawiło mnie ze szczeną przy podłodze, bo do samego końca byłam pewna, że wygra Domenick.
Na najbliższy sezon nawet się nie nastawiam, bo ostatnie sezony z powracającymi graczami to były same niewypały. Gdyby jeszcze cast był w jakimkolwiek stopniu ciekawy, a prawda jest taka, że jedynie Kelly potrafi cokolwiek z nich wszystkich ugrać smiley Nie wiem nawet, czy się zabiorę za ten sezon, bo po mojej super ultra nudnej pracy licencjackiej o rosyjskim Survie trochę rzygam tematem smiley Kiedyś się na punie rozpiszę o tym, bo tam dopiero poziom absurdu wypieprza poza skalę smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2019 04:16
Umba komu kibicujesz w dzisiejszym finale?

Jak David albo Aubrey nie wrócą i nie wygrają, to ten sezon skazuję na mocne 2/10



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2019 07:25
Proszę Cię bardzo.

Moje Top5 na finał.

1) LAUREN

Jej gra najbardziej do mnie przemawia, jest spójna, ma dziewczyna głowę na karku itd.

2) VICTORIA

Niby nie dużo robi, ale głosowała w większości zazwyczaj, gra bardzo under the rada, ale ja nawet szanuję taki styl.

3) GAVIN

W sumie też nieźle gra od dawna, ale jakoś zanim nie przepadam, jest taki nijaki.

4) JULIE

Miała wzloty i upadki, ale jakoś za często była poza grą, trochę za dużo emocji i zazwyczaj pozwala innym sobą sterować.

5) Ktokolwiek z EOE

Nie jestem fanem powrotów (Redempion, Outkaści, EOE), już raz odpadli, więc zasługują mniej.

6) Rick

Beznadziejny gracz, do tego irytujący. Już raz odpadł, 90% gry nie wie co się dzieje, nikt się z nim nie liczy i ma wsparcie produkcji.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-12-2020 13:38
TOP 5 moich kolegów

1. Antek*
Mój najlepszy kolega, a nawet przyjaciel. Mieszkamy bardzo daleko od siebie, ale często ze sobą rozmawiamy i widzimy się kilka razy w roku.

2. Robert*
Kolega jeszcze ze szkolnej ławki. Przez kilka lat nie utrzymywaliśmy kontaktu, ale od kilku lat znów zacieśniliśmy naszą znajomość. Często jeździmy na różne wyjazdy.

3. Maciek*
Też kolega jeszcze z podstawówki. W przeciwieństwie do Roberta*, który mieszka w dużym mieście wojewódzkim, Maciek* mieszka w moim mieście i widujemy się praktycznie co drugi dzień.

4. Marek*
Znajmy się kilkanaście lat i też często wyjeżdżamy. W tym roku byliśmy na 6 wspólnych wyjazdach. Ma ciężki charakter, ale jest dobrym kompanem.

5. Michał*
Nie utrzymujemy już ze sobą częstego kontaktu, ale nadal go darzę sympatią. I mimo, że mam kolegów, którzy powinni zająć te miejsce, to sentymenty wygrały.

*Imiona zostały zmienione, by zachować prywatność i anonimowość tych osób.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-12-2020 15:43
Lincoln napisał/a:
TOP 5 moich kolegów

1. Antek*
Mój najlepszy kolega, a nawet przyjaciel. Mieszkamy bardzo daleko od siebie, ale często ze sobą rozmawiamy i widzimy się kilka razy w roku.

2. Robert*
Kolega jeszcze ze szkolnej ławki. Przez kilka lat nie utrzymywaliśmy kontaktu, ale od kilku lat znów zacieśniliśmy naszą znajomość. Często jeździmy na różne wyjazdy.

3. Maciek*
Też kolega jeszcze z podstawówki. W przeciwieństwie do Roberta*, który mieszka w dużym mieście wojewódzkim, Maciek* mieszka w moim mieście i widujemy się praktycznie co drugi dzień.

4. Marek*
Znajmy się kilkanaście lat i też często wyjeżdżamy. W tym roku byliśmy na 6 wspólnych wyjazdach. Ma ciężki charakter, ale jest dobrym kompanem.

5. Michał*
Nie utrzymujemy już ze sobą częstego kontaktu, ale nadal go darzę sympatią. I mimo, że mam kolegów, którzy powinni zająć te miejsce, to sentymenty wygrały.

*Imiona zostały zmienione, by zachować prywatność i anonimowość tych osób.


Który z nich najlepiej się rucha? Strzelam, że Maciek
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-12-2020 16:52
Jesteś super Michał



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-02-2021 16:17
TOP5 polskich pisarzy smiley

1) Krzysztof Piersa - mój ulubiony polski pisarz, ale nie tylko ze względu na książki. Przeczytałem jego 2 teksty "Trener marzeń" oraz "Kosmiczne bobry i zemsta księżycowej szarańczy" (już sam tytuł jest spoko smiley) - no i książki mi się podobały. Ale cenię go najbardziej za kanał na youtube, za aktywność w social mediach, brałem też udział w jego wykładach online i było super. Do tego kiedyś z dupy zagadałem do niego na messengerze (bo mówił, że odpisuje jak może) i rzeczywiście odpisał i sobie pogadaliśmy i zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie.

2) Robert Jerzy Szmidt - czytałem kilka jego książek (według tego co widzę na regale to 6 + jakieś opowiadanko) i jestem zachwycony jego stylem. Dodatkowo miałem okazję z nim porozmawiać na Targach Książki w Krakowie. Miał podpisywać książki od jakiejś tam godziny, ja już byłem na targach 2 godziny wcześniej i poszedłem zajrzeć gdzie to będzie + kupić książkę, żeby miał co podpisać. No i on sobie już tam był i się przechadzał po stanowisku swojego wydawnictwa. Udało mi się z nim pogadać, zrobić fotki, podpisał mi książkę - no super. Swoją drogą książkę prawie ukradłem, bo on zdjął z półki i mi ją podpisał, ja to schowałem do torby i po rozmowie sobie poszedłem i dopiero po chwili się ogarnąłem, że za to nie zapłaciłem. No i Pan Robert ma świetną akcję, zbiera na facebooku chętnych do umierania w jego cyklu "Szczury Wrocławia" (zombie apo) i potem tworzy bohaterów o imionach i nazwiskach swoich fanów i ich barwnie uśmierca - może się dostanę do kolejnego tomu smiley

3) Marta Kisiel - uwielbiam za poczucie humoru, ale nie tylko. Jest bardzo wszechstronna, pisze w różnych stylach, włącznie z książkami dla dzieci, które również uwielbiam. Od niej przeczytałem hmm... chyba 11 książek i gorąco polecam.

4) Jarosław Grzędowicz - pierwszy polski autor, którego czytałem (dawniej gardziłem polską literaturą) i dzięki niemu zmieniłem zdanie. Hmm.. u niego to chyba 9 książek przeczytałem, najbardziej szanuję za cykl "Pan Lodowego Ogrodu".

5) Katarzyna Berenika Miszczuk - tutaj było najciężej, bo o to 5 miejsce kilka osób zasłużyło. Wybrałem ją ze względu na genialną "Drugą Szansę", która ma w tym roku zostać zekranizowana przez Netflix (a generalnie przeczytałem dopiero jej 2 książki).



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 39 z 41 << < 36 37 38 39 40 41 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum