Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2020 15:19:47 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Hakowanie forum
Bernard Nadler/Eleke...
Riley Boyd
Świat 23 - zapisy [NPC]
Rozdział 1 - Podróż ...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
HAWKINS [3604]
Świątynia [3571]
Obóz Ogonowców [3436]
Last Seen Users
Lion01:30:22
panda19:23:04
Ala 1 day
chlaaron 1 day
mremka 1 week
Umbastyczny 1 week
shimano 2 weeks
Otherwoman 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Faraday 5 weeks
Wyszukiwarka


Witamy
Witaj na stronie Mistrza Przetrwania!
Więcej informacji znaleźć można na forum.
 
MP 39: Westworld - rozdział 2
 Breathe... Keep breathing
I can't do this aloneSłuchajcie, wiem że edycja się nie przyjęła i frekwencja jest słaba, również dlatego że MP to już przeżytek i mało kto ma na nie czas/chęci, ALE jako że Otherce i Umbastycznemu mój pomysł na rozdział 2 się spodobał, to możemy spróbować to pociągnąć. Ja chęci mam ;)

Ten news piszę dla osób, które nie wiedzą jeszcze, o co chodzi. Otóż ta część MP39 jest "tributem" do wszystkich dotychczasowych edycji MP. Fabuła jest następująca: bohaterowie edycji, w trakcie ucieczki z opanowanego wojną Westworld, trafili do "świata 23", który jest parkiem opartym na fabule Zagubionych oraz... na Mistrzu Przetrwania. Hostami w tym parku są postacie z Lost oraz postaci z poprzednich edycji MP. Chcesz zagrać legendarnym Bernardem, Dores lub Calistą? To może być jedyna okazja ;)

A zatem każdy (również osoby, które w to MP dotychczas nie grały) może zgłosić jako NPC dowolną postać z dowolnej dotychczasowej edycji. Te postaci będą miały sporo luzu, ale mam też na nie konkretny fabularny plan. Dodatkowe informacje w temacie, począwszy od posta z cytatem na zielono: >>KLIK <<.


Także zachęcam do komentarzy, by wiedzieć co czynić ;) Na wszelki wypadek stworzyłem dział do zapisów.
 
MP 39: Westworld - rozdział 1
 Breathe... keep breathing
Don't lose your nerveRozdział 1 rozpoczęty! Póki co nie planuję żadnych rad. W zamian, na koniec rozdziału, odbędzie się głosowanie pozytywne na MVP edycji.
 
MP 39: Westworld - prolog
 Pack and get dressed
Before your father hears us
Before all hell breaks loose
Edycja rozpoczęta! Dziś ruszyliśmy z prologiem. Być może w niedzielę uda się dotrzeć do właściwego początku fabuły, ale to zależy od tego, czy każdemu z Was uda się napisać kilka postów :) Do dzieła!
 
MP 39: Westworld - zapisy
 
Wake from your sleep
The drying of your tears
Today we escape, we escape

Ruszamy z zapisami! Szczegóły w rozwinięciu.
 
Mistrz Przetrwania 40 odwołany
 

Informujemy, że w związku z brakiem zgłoszeń graczy w regulaminowym czasie (od 8 do 15 maja) oraz ich dalszym brakiem w wydłużonym przez nas terminie, odwołujemy Mistrza Przetrwania 40.

Aby edycja została przeprowadzona według zaplanowanego przez nas scenariusza, prosiliśmy o możliwie szybkie stworzenie kart postaci. Ich brak uniemożliwia nam rozpoczęcie edycji, co jest oczywiste. Być może w ostatniej chwili pojawiłoby się kilka zgłoszeń, ale nie zmieniłoby to faktu, że edycja już na starcie nie miałaby takiego efektu jaki zaplanowaliśmy. A nie chcemy robić edycji tylko po to, żeby się w ogóle odbyła.

Podejmiemy jeszcze jedną próbę organizacji MP40, prawdopodobnie na przełomie września i października. Edycja naszym zdaniem ma duży potencjał i powinna Was pozytywnie zaskoczyć. Będziemy więc Was jeszcze próbowali przekonać do naszego pomysłu, ale póki co odchodzimy w cień.
 
MP 40: Zgłoszenia
 

Jest rok 2030. Wasze postacie prowadzą życie ciekawe bądź totalnie nudne. Z różnych więc powodów sięgacie po najnowszy numer gazety Los Angeles Times lub wchodzicie na portal Job4You.com gdzie pojawia się Wam ta sama informacja. Dotyczy ona pracy. Brzmi następująco:

Czas byś zmienił swoje życie!


Zapraszamy Cię do udziału w ekspedycji organizowanej przez Fundację Hanso, której dowodzi światowej klasy naukowiec, dr Thomas Mittelwerk. Po latach niekwestionowanych sukcesów, Fundacja podejmuje się kolejnej prestiżowej inicjatywy, którą tym razem jest budowa placówki naukowej na jednej z tropikalnych wysp. Poszukujemy ludzi o zróżnicowanych profilach: osoby z wyższym wykształceniem i szerokim wachlarzem specjalizacji, osoby regularnie ćwiczące fizycznie i dbające o swoją sylwetkę, osoby o wyróżniających się umiejętnościach miękkich i humanistyczno-społecznych, lecz przede wszystkim: wyjątkowych jednostek, takich jak Ty!

Kimkolwiek jesteś, wyślij swoją kandydaturę, a na pewno ją rozpatrzymy i przypiszemy Cię do odpowiedniej komórki. Wystarczy Twoja chęć zmiany swojego życia. Rozpocznij z nami swoją przygodę i weź udział w 3 lub 6-miesięcznym okresie przygotowawczym. Praca marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że uzupełnisz formularz!


Tym ogłoszeniem rozpoczynamy zapisy do Mistrza Przetrwania 40. Jak zostało wspomniane wcześniej, będzie to kontynuacja serialu Lost w latach 30-tych obecnego wieku. Z tego powodu przyjmujemy zgłoszenia postaci nowych, nie mających powiązania z serialem. Zapraszamy do tematu ze zgłoszeniami!

Wstępny termin zakończenia zgłoszeń to: 20.05.2018 r. Prosimy jednak o jak najszybsze wypełnianie formularza... Kto wie, może w ten sposób odkryjecie pierwszą z niespodzianek, które zapowiadaliśmy ;) Uwaga: zgłoszenia muszą być przemyślane. Wszelkie edycje w raz wysłanym zgłoszeniu przysporzą nam sporo kłopotów.
 
Mistrz Przetrwania 40
 
Chcemy zaprosić Was do kolejnej edycji Mistrza Przetrwania. Po wielu edycjach większych i mniejszych, tych udanych i słabszych, licznik edycji zaczął wskazywać, że pora na Mistrza Przetrwania 40. Uznaliśmy z mrOTHER'em, że to czas najwyższy/ostatni (niepotrzebne skreślić) by powrócić do korzeni tej gry. Myślę, że większość z nas nadal nosi w sobie tęsknotę do serialu i tego jaki tworzył klimat. Wychodzimy naprzeciw temu uczuciu i spróbujemy dać Wam możliwość przeżycia przygody w stylu Zagubionych. My z Tomkiem jako Mistrzowie Gry, Wy - mam nadzieję, że jako aktywni gracze.

Wstawiona ostatnio przez Tomka zapowiedź nie tylko miała wzbudzić ciekawość, ale faktycznie chcemy zawarte w niej słowa wcielić do edycji. Zapraszamy Was na wyspę by tam stworzyć kolejną, niebanalną symfonię postów... postów, i nie tylko.

Jaki jest nasz pomysł?
Przeniesiemy się do roku 2030. Wygląda to na odległą przyszłość, ale tak naprawdę jest to jedynie kilkanaście lat. Lat potrzebnych do tego by bohaterowie, na których chcemy oprzeć naszą fabułę stali się dorosłymi osobami. To nowa generacja. Wyspa cały czas ma swoją moc i sprowadza ludzi, których potrzebuje. To czas powrotu Aarona Littletona, Charliego Hume i Ji Yeon Kwon. Oni jeszcze nie rozliczyli się z wyspą i wspólnie z postaciami, które Wy stworzycie, czeka ich jeszcze dużo do zrobienia. Chcemy wrócić do niewyjaśnionych w serialu wątków, przypomnieć znane z serialu miejsca i postaci, zobaczyć jak się przez kilkanaście lat zmieniła wyspa i co się na niej działo przez ten czas. MP40 ma być naszym wyobrażeniem siódmego sezonu Zagubionych.

Mamy do tego zapał i fabularne pomysły, to jednak nie wszystko. Planujemy wprowadzić trochę innowacyjnych i interaktywnych rozwiązań by jeszcze bardziej uatrakcyjnić grę. Ponadto, tak jak odgadliście w komentarzach pod poprzednim newsem, chcemy również - w miarę możliwości - część edycji zorganizować w formie LARPa na najbliższym, nadmorskim zlocie. Na szczegóły dotyczące tego przyjdzie jeszcze czas. Zapewniamy jednak, że wszyscy zgłoszeni bardzo szybko poczują na własnej skórze, co rozumiemy przez nową jakość edycji.

Póki co zapraszamy i zachęcamy Was do udziału w MP. Mamy nadzieję, że znajdą się chętne osoby by wspólnie stworzyć ciekawą edycję. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma w nas już tyle chęci i czasu co kiedyś, ale... wyspa nas wzywa, nie pozostańmy głusi na jej wołanie. Jak napisał mrOTHER w ostatnim newsie: Wystarczy tylko chwila Waszego czasu i szczypta Waszej ochoty.

My się zabieramy za pracę przy fabule, a Wy oczekujcie na kolejne wiadomości.

Lincoln & mrOTHER
 
MP 39 i MP 40: Bardzo Pompatyczny News
 


W tym miejscu zapewne spodziewaliście się kolejnego newsa dotyczącego MP 39 - Westworld.
Ze względu na nikłe zainteresowanie zdecydowałem się na przełożenie edycji (jesień?).

Jednakże w zamian mam do zaproponowania coś innego.
Mamy do zaproponowania coś innego.

Coś wyjątkowego. Coś odświeżającego.
Coś, czego jeszcze nie było i coś, czego już miało nie być.

Edycję, w której koniec MP spotka się z początkiem MP.
MP nowej jakości. MP nowej generacji.

MP które przestanie być tylko MP, lecz jednocześnie będzie bardziej MP niż jakiekolwiek MP.

Wystarczy tylko chwila Waszego czasu i szczypta Waszej ochoty.
Chwila zrównoważy godziny, a szczypta zrównoważy tony.

Zapraszamy więc do Waszego odzewu, żebyśmy wiedzieli, czy jest zainteresowanie, ponieważ...

To miejsce stworzyliśmy wszyscy razem, żebyśmy mogli się nawzajem odnaleźć.

... a jak nam się powiedzie, to do Westworld jeszcze wrócimy.
 
Finał
 
Zwycięzcą Mistrza Przetrwania został 38...


Arctic - Eunice McKee


Miejsce 2: Mr Other - Francisca Wallace


Miejsce 3: Umbastyczny - Devon Reedus


Gratulacje!
I dziękuję za grę tym, którzy dotrwali do końca!
 
Rada Finałowa MP38
 
Guten Tag! Zdrastwujtie!

Jest jak jest, ale postarajmy się doprowadzić tę edycję do końca! Chociaż zostało jeszcze kilka punktów programu do zrobienia, koniec zbliża się, powoli, ale jednak zbliża się... Dlatego też już teraz otwieram finałowe głosowanie pozytywne.

Finaliści:

Devon Reedus - Umbastyczny
Eunice McKee - Arctic
Francisca Wallace - MrOther


Głosujecie na osobę, która waszym zdaniem powinna zająć zaszczytne pierwsze miejsce. NIE można głosować na siebie!
Głosować może każdy, kto brał udział w edycji. Dla finalistów głosowanie jest obowiązkowe.
Czas do niedzieli 4.03. do 20.00.
 
Trzecia Rada Zony
 
Namaste!

W trzeciej radzie głosujecie ponownie na jedną osobę. Tym raz jednak Arctic ma do wykorzystania dwa głosy. Może je oddać na tę samą lub dwie różne osoby. Czekam na wasze głosy do środy do 20.00. Za nie oddanie głosu karny minus.


Lista do głosowania:

Devon Reedus - Umbastyczny
Eunice McKee - Arctic
Fitz Rivera - April
Jared Rivera - panda
Francisca Wallace - MrOther
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

panda
28/09/2020 19:56
halo robimy klub????

Ala
27/09/2020 18:10
smiley

chlaaron
27/09/2020 00:04
lol smiley

shimano
11/09/2020 11:46
dobrze Cie widzieć bez tych łańcuchów smiley

Lion
11/09/2020 03:52
wazzup my nigga

shimano
10/09/2020 21:27
lion, murzynie!

shimano
10/09/2020 21:16
olol

Otherwoman
31/08/2020 17:53
wyjawisz na kolejnym zlocie smiley

mrOTHER
30/08/2020 23:27
na kolejne rozdziały, bo w sumie oprócz pomysłu na rozdział 2 (nawet w czasach MP25-30 obstawiam, że byłby sukces smiley ) mialem jeszcze jeden oryginalny

mrOTHER
30/08/2020 23:26
w sumie to kilka ostanich newsów Fred. A w ogole do dziś Wam nie wyjawiłem swoich pomysłów haha

panda
16/08/2020 10:20
Byłam na wspaniałych wakacjach w Kotlinie i Karkonoszach smiley

mremka
13/08/2020 22:55
Panda co robisz na Dolnym Śląsku smiley

mremka
13/08/2020 14:38
Lion, tak czułam że powrócisz smiley

Ala
12/08/2020 23:31
Faraday, z chęcią bym to rozważyła, ale tak jak Goose jestem zagranicą i nie mam opcji smiley

panda
12/08/2020 19:09
Lion smiley pozdrawiam Cię z Dolnego Śląska smiley wbijaj na zlot smiley

Faraday
12/08/2020 17:15
Ala, wpadaj na zlot smiley

Faraday
12/08/2020 17:14
Z drugiej strony podoba mi się, że ostatni news na głównej zaczyna się od tekstu piosenki Radiohead <3

Ala
12/08/2020 15:54
Cześć Lion smiley

Lion
12/08/2020 15:52
Ala smiley

Lion
11/08/2020 12:22
Pamda i Mrenka co powiecie ciekawego?????smileysmileysmiley

Archiwum